Безвідсотковий кредит під 0 відсотків

     Безвідсоткові кредити – це поняття не викликає особливої ​​довіри у жителів нашої країни, тому що ми звикли до кредитів, які мають деяку комерційну вигоду для установи або банку, який його видає.

     Однак, сьогодні мікрофінансові організації досить часто практикують кредит на картку без відсотків в Україні при першому знайомстві з позичальником. Для такої процедури існують деякі обмеження, але все ж таки вона існує і привертає увагу величезної кількості потенційних клієнтів.

     Що значить безвідсотковий кредит?

     Це тимчасове фінансування, яке має на увазі надання послуги під 0,01%. Чому не повністю нуль? На жаль, закон України забороняє повністю безоплатну фінансову взаємодію, тому організаціям доводиться брати хоча би мінімальну оплату з клієнта. Перший кредит під 0 відсотків – це дуже вигідний варіант для позичальників і в той же час приємний бонус, який може собі дозволити МФО.

     Перший кредит під 0 відсотків від провідних МФО

     Умови видачі на першу позику без відсотків на картку зазвичай у різних компаній можуть трохи відрізнятися, в основному, у сфері допустимого значення максимальної суми. Ось список найбільш затребуваних компаній, які дозволяють взяти безвідсотковий кредит онлайн на картку в Україні:

     Таким чином, найбільша сума позики у перший раз може становити близько 7 000 грн., але найвищий поріг короткострокового кредиту на місяць буває і зовсім невеликим – близько 2 000 грн. Відстежуйте програми фінансування кожної компанії і робіть свої висновки!

     Умови першої позики

     Як ми вже згадували вище, різні компанії можуть пропонувати трохи різні між собою умови кредитування у перший раз, але в цілому картина виглядає приблизно однаково. Усі вони забезпечують гроші у позику з обмеженням на терміни повернення в 1 місяць. (30-35 днів).

     У разі непередбачуваних випадків, МФО може запропонувати пролонгацію договору, за умови початкової виплати тіла кредиту. Якщо з термінами проблем немає, то повернення коштів можна здійснити через термінал, касу банку або в Інтернеті.

     На допомогу мікрофінансових організацій – безвідсоткову позику під 0 відсотків на банківську картку – може розраховувати будь-який повнолітній громадянин України, при наявності особової картки, оформленої у будь-якому банку нашої країни. Для оформлення запиту необхідно надати актуальний паспорт, а також ідентифікаційний код.

     СравниЗайм і візьми вигідний кредит без відсотків за 15 хвилин!

     Звичайно, процес вибору найоптимальнішої для Вас пропозиції забере певний час. Але щоб цей часовий проміжок скоротити до мінімуму, дуже рекомендуємо Вам скористатися зручними функціональними можливостями сайту sravnizajm.com.ua:

     • Калькулятор для розрахунку вартості кредиту. Після того, як Ви введете суму і терміни, система швидко зробить автопідбір найвигідніших пропозицій, які цілком відповідають Вашому запиту.
     • Фільтр для відсіювання явно невідповідних пропозицій. Укажіть галочками навпроти тих параметрів, які підходять саме вам, і отримайте максимально точний результат.
     • Клієнтські відгуки. Знайдіть на сторінці обраної компанії розділ «Відгуки» і прочитайте, яким було співробітництво для тих, хто вже стикався з подібною ситуацією.
     • Показник APR / ГПС. Він допоможе Вам побачити цифру відсотка, перераховану на річний термін, так буде простіше зорієнтуватися в доцільності тієї чи іншої пропозиції і вигідно взяти гроші в кредит без відсотків на картку.

     Використовуючи всі інструменти і розуміючи специфіку роботи МФО, Ви легко і швидко зможете оформити першу позику під 0 відсотків на місяць (30 днів). Ваші фінансові потреби більше ніколи не будуть для вас проблемою, Ви їх будете оперативно вирішувати прямо з місця локації вашого улюбленого дивана.

     Читать далее Свернуть