Автокредит багатодітним сім’ям
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Автокредит багатодітним сім’ям

Наявність автомобіля в сім’ї забезпечує комфортні умови для пересування по місту або на далекі дистанції. Особливо це питання актуальне, коли є дітки, а ще більш актуально – коли їх багато. Спробуйте організувати загін із 5-8 неповнолітніх громадян для транспортування в інший кінець міста на атракціони – місія практично нездійсненна.

За багатьма, цілком зрозумілими, причинами, сімейства, які виховують більше трьох дітлахів, ставлять за мету придбання особистого транспорту. Зазвичай, це мікроавтобус – щоб всі спокійно вміщалися. Також робляться покупки й легкових автомобілів, типу седан.

На жаль, якихось спеціальних умов на автокредит багатодітним сім’ям та іншим особливим категоріям українців не існує. У рідкісних випадках міська влада вживає самостійне рішення щодо виділення коштів із місцевого бюджету для допомоги багатодітним сім’ям. Але це відбувається не часто, і для вирішення ситуації доводиться шукати альтернативні варіанти.

Ломбарди, приватні кредитори, родичі – чому ні?

Зараз ми розберемо найбільш важливі аспекти, через наявність яких краще обходити ці способи додаткового фінансування:

  1. Ломбард. Тут Вам видадуть кредит на авто для багатодітних сімей досить швидко, без особливих вимог щодо надання пакету документів. Але для цього доведеться прийти в локальне відділення в години його роботи (вранці, пізно ввечері й на вихідні можна не розраховувати на допомогу) і залишити там у вигляді застави якусь дорогу річ. У разі, якщо настає форс-мажорна ситуація, вона залишається у власності ломбарду, й її потім доведеться викуповувати за завищеною вартістю.
  2. Приватні кредитори. На стовпах кожного міста України розміщені сотні оголошень про швидкі кредити. Домовленості з кредиторами відбуваються шляхом здійснення телефонної розмови, вона ж надалі регламентує і подальші взаємини. З цієї причини, передбачити розвиток подій далі абсолютно неможливо.
  3. Родичі. Перш за все, потрібно врахувати, що необхідної суми грошей у них може просто не бути. А якщо угода все-таки відбудеться, то потім може принести багато неприємностей у складні родинні стосунки. Затримка виплати в обумовлені терміни може викликати обурення кредитора.

Ви можете скористатися будь-яким із перерахованих вище способів, але краще придивитися до більш безпечних варіантів: автокредит для багатодітних сімей у банківських установах та МФО.

Автокредит у банку – плюси і мінуси

На жаль, спеціальних програм на кредит багатодітним сім’ям на автомобіль у банках немає, але можна більш бюджетно вирішити це питання шляхом використання акційних пропозицій, які періодично з’являються в установах. Цю інформацію краще відстежувати на їх веб-сайтах або уточнювати безпосередньо у співробітників.

Особливості взаємодії з банками:

  • Плюси: можливість взяти дійсно істотну суму грошей за один раз, гарантія дотримання всіх обумовлених зобов’язань з двосторонньої угоди, можливість розраховувати на лояльність банку в разі довгострокової взаємодії.
  • Мінуси: необхідність витрачати велику кількість часу й сил на збір всіх необхідних документів, обмеження за віком і соціальним статусом, обов’язкове придбання додаткових страховок, іноді – не дуже прозорі умови по виплатах комісій.

Щоб визначитися, який банк підійде найкраще, краще поспілкуватися з людьми, які вже мали досвід співпраці з кредитування – це можуть бути думки родичів, знайомих або незнайомців із соціальних мереж.

МФО – непогана альтернатива у питаннях автокредитування

Щоб взяти кредит у мікрофінансовій організації, необхідно надати тільки паспорт і код платника податків. Уся процедура відбувається в онлайн режимі й триває всього 30 хвилин, а якщо Ви звертаєтеся повторно, то не більше 10-ти.

У МФО можуть звернутися й оформити позику онлайн представники найрізноманітніших соціальних категорій: багатодітні сім’ї, безробітні, студенти, які вийшли з місць позбавлення волі, жінки в декретній відпустці, пенсіонери та інші.

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: