Банки, які дають кредити боржникам
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Банки, які дають кредити боржникам

Кожна прострочена заборгованість досить швидко потрапляє в інформаційну базу спеціальної контрольної організації під назвою Бюро Кредитних Історій. І кожен потенційний позичальник, що відправляє запит на кредит готівкою в банку, в обов’язковому порядку перевіряється на предмет наявності боргів шляхом звірки з цією базою. Як результат, банк завжди знає про попередній досвід клієнта і може спрогнозувати його поведінку на майбутнє.

Вимоги

У правилах взаємодії з будь-якою українською банківською установою детально прописано одне з головних положень – завжди давати негативну відповідь у разі наявності в заявника відкритих заборгованостей. І така позиція цілком виправдана: людина, у якої вже є деяка кількість кредитів, навряд чи зможе повертати кошти в термін за новим зобов’язанням. А банки, які дають кредити боржникам, можуть просто збанкрутувати.

Кредит готівкою – допомога боржникам

Багато хто задається одним і тим же питанням: в якому банку можна взяти кредит боржникові? Але відповідь майже очевидна – банківські структури не допоможуть. Бувають дуже рідкісні винятки з правил, коли йдуть клієнту на зустріч у разі озвучування різного цільового призначення для кредитування. Для цього повинні бути дотримані наступні умови:

  • Двосторонні фінансові відносини існують досить давно і за цей час встигли сформуватися довірчі відносини між сторонами;
  • Мета отримання грошей кардинально відрізняється від тієї, яка була озвучена раніше;
  • Попередня позика виплачується в точно обумовлені терміни.

Але це швидше виняток, ніж правило. Все-таки, банки які дають кредит боржникам, у реальності не існують. Вони вважають за краще дати можливість оформити кредитну картку онлайн з особливими умовами її використання.

Який вихід?

Кредит готівкою для боржників в якості рішення термінової фінансової проблеми, дають у МФО. Мікрофінансові організації набагато більш лояльно ставляться до попередніх боргів своїх користувачів і дозволяють взяти ще одну позику. Час на оформлення – мінімальний: вся процедура триває до 30 хвилин, а після другого запиту не більше десяти.

Далі – список компаній, які користуються найбільшою популярністю серед користувачів і видають кредит готівкою – допомога боржникам:

Назва Сума, грн. Відсоток, % Термін кредитування, дні Список документов
Crediton 500 – 15000 1,9 5-21  

 

Паспорт и код платника податків

Топ Кредит 500 – 15 000 1,9 1-29
Сredit365 500 – 20000 1,4 7-30
Mycredit 100 – 10 000 1,6 1-32
Dinero 300 – 15000 0,49 7–30
Ccloan 400 – 10000 1,33 5-29
Быстрозайм 300 – 10 000 2 7-65
Miloan 500 – 12000 1,5 1-30

Для першого знайомства кожна з МФО пропонує особливий бонус – позику під 0%, що дозволяє значно заощадити кошти і одночасно перевірити якість обслуговування.

Як відбувається взаємодія?

  • Реєстрація на сайті і внесення інформації про особу позичальника – прізвище та ім’я, документи, номер телефону, електронна пошта та ін .;
  • Зробити запит на фінансування з вказаною сумою грошей і зручними термінами для повернення;
  • Підписання договору про співпрацю;
  • Отримання коштів на особисту банківську картку.

Чому українці обирають мікропозики?

Цей формат кредитування допомагає вирішити фінансове питання в максимально стислі терміни і без будь-яких жорстких вимог до заявника, як в послузі кредит у банку онлайн. А існуюча послуга пролонгації дозволяє виключити форс-мажорні ситуації в процесі проблематичного повернення грошей і нарахування пені.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: