Безвідсотковий кредит багатодітним сім’ям в Україні
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Безвідсотковий кредит багатодітним сім’ям в Україні

Безвідсотковий кредит багатодітним сім’ям в Україні – досить рідкісне явище серед пропозицій від українських фінансових установ, і зустріти його не так просто. Це пояснюється тим, що прибуток від співпраці з клієнтами передбачає суму відсотків, які останні виплатили за надану послугу.

Безвідсоткові кредити для багатодітних сімей відіграють дуже важливу роль, тому що для них гостро стоїть питання грошового забезпечення кожного їх члена, на всіх життєвих етапах. Особливо актуальною ця проблема стає в наступних ситуаціях:

  • Забезпечення медичного обслуговування й придбання необхідної кількості медикаментів;
  • Покриття потреб дитячого садку, школи або училища / університету дітей;
  • Організація виїздів на відпочинок;
  • Придбання житла та автомобіля;
  • Форс-мажорні обставини.

І якщо говорити про потребу отримати фінансову допомогу у будь-якому з цих випадків, то великі відсотки швидше заженуть сім’ю у боргову яму, ніж допоможуть вирішити актуальну проблему. Але де і як шукати кредит багатодітній родині без відсотків? Поговоримо про це далі.

Державні програми багатодітним

Для незахищених категорій українців передбачені спеціальні державно-соціальні програми, які покривають частину витрат на покупку житла. Але ця пропозиція на безвідсотковий кредит для багатодітної сім’ї стосується виключно нерухомості, споживчі позики не входять до складу програм.

Отже, пропозиція придбати соціальне житло стосується наступних категорій громадян України:

  • Сім’ї, в яких виховується більше трьох діточок;
  • Учасники АТО;
  • Вимушені переселенці зі східної частини України;
  • Малозабезпечені;
  • Інші сімейні пари, які проживають у максимально обмежених умовах (до 13 квадратних метрів на людину).

Програма «Доступне житло» пропонує пільговий кредит для багатодітної сім’ї та працює за принципом компенсації в розмірі 50% для атошників і переміщених громадян та 30% від вартості квартири для звичайних молодих сімей.

Програма «Пільгове молодіжне кредитування» пропонує кредит без відсотків для сімей з однією дитиною й компенсує 25% і 50% відповідно для родин із двома і трьома / більше трьох дітей. У той же час, пари, які ще не встигли обзавестися дітьми, можуть розраховувати на мінімальний відсоток по кредитуванню в розмірі 3% річних.

Швидкість оформлення подібних позик досить низька. Щоб отримати безвідсотковий кредит багатодітній родині, необхідно зібрати значну кількість документів, а потім почекати певну кількість часу, щоб підійшла черга на отримання житла.

МФО – швидка споживча позика для багатодітних

На відміну від вищеописаної схеми, у мікрофінансових організаціях працює спрощена система оформлення позик. При чому, перший мікрокредит без відсотків.

Для того, щоб отримати кредит онлайн, необхідно подати на розгляд тільки паспорт та ідентифікаційний код, а також мати в розпорядженні особисту картку, оформлену у будь-якому банку України.

За часом, обробка запиту на позику онлайн на картку і переказ грошей на кредитку триває близько 30-ти хвилин уперше, і не більше 10-ти хвилин в усі наступні звернення. Великим бонусом є можливість у будь-який момент дії кредитного договору заявити про бажання активувати функцію пролонгації, яка подовжує терміни повернення коштів на якийсь обумовлений час.

Вивчайте інформацію, будьте пильними і приймайте правильне рішення на користь Вашої щасливою мульти-сім’ї!

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: