Приватні кредитори України. Каталог чесних кредиторів
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Приватні кредитори України. Каталог чесних кредиторів

З того часу, як з’явилися гроші у вигляді обмінної валюти на товари і послуги, у людей з’явилася потреба періодично брати у борг. Сьогодні це питання як ніколи актуальне, і цьому явищу є ряд цілком логічних причин: нестабільна економіка країни, низький рівень заробітних плат і постійне зростання цін. І все частіше потрібен реальний приватний кредитор в Україні.

Часи, коли потенційні позичальники бігли за допомогою до родичів або до ломбарду давно пройшли. Як показала практика, ці два способи стабілізації фінансового становища мають безліч мінусів і мають багато «побічних ефектів». Їх дуже вдалою альтернативою стали приватні кредитори. Послуги приватників користуються великою популярністю серед людей, які потребують певних сум грошей, від малих до середніх розмірів.

Хто такий приватний кредитор?

Приватні лихварі – це невеликі компанії, які надають послуги тимчасового фінансування. Основними умовами кредитування є відносно невеликі суми (до 15 000 грн.), взяті на невелику кількість часу (до 2 місяців). На території України такі функції виконують численні мікрофінансові організації (МФО). Увесь список, спеціальні пропозиції та рейтинги організацій, де можна взяти кредит онлайн, дивіться на sravnizajm.com.ua, універсальній онлайн платформі для пошуку найвигідніших кредитних пропозицій.

Послуги приватних кредиторів

Справжній приватний кредитор – МФО, працює на підставі договору, попередньо укладеного між двома сторонами. Ви можете розраховувати на наступний перелік послуг:

 • Коротке кредитування на 5-7 днів;
 • Довгострокове кредитування на 1-2 місяці;
 • Пролонгація дії договору в разі настання форс-мажорної ситуації в житті позичальника;
 • Прийом дострокової оплати боргу;
 • Обробка запиту за 30 хвилин.

При першому зверненні щодо кредиту від приватної особи розгляд запиту триває 30 хвилин, але, вже починаючи з другого запиту, цей час скорочується до 7-10 хвилин.

На яких умовах працюють приватні кредитори?

Чесний приватний кредитор онлайн пропонує спрощену систему взаємодії, коли для оформлення позики достатньо двох документів: паспорта та ідентифікаційного коду.

Також клієнтами МФО можуть стати люди таких категорій:

 • Пенсіонери:
 • Студенти;
 • Без постійного місця роботи;
 • Без стабільного доходу;
 • З поганою кредитною історією.

Окремим бонусом деякі компанії пропонують перший кредит під 0% – так Ви безкоштовно отримаєте послугу, ближче познайомитеся з конторою і створите стартові довірчі відносини.

Як знайти реального чесного кредитора?

Найважливіше рішення у процесі отримання кредитування – це вибір компанії-партнера для співпраці, і зробити це не завжди просто, як здається. На що варто звернути увагу під час ознайомлення з потенційними МФО?

 1. Репутація компанії. Скласти свою думку з приводу репутації можна на основі відгуків від реальних користувачів.
 2. Розмір відсоткової ставки. Найкраще проводити порівняння серед компаній з однаковими умовами співпраці.
 3. Можливість пролонгації договору. Ви повинні мати право запросити продовження дії договору в тих випадках, коли не маєте можливості розрахуватися в термін.
 4. Перевірений приватний кредитор в Україні пропонує перший кредит під 0% та інші акційні пропозиції.

Щоб максимально заощадити час на пошук інформації на різних сайтах, заходьте на СравніЗайм і отримуйте систематизовану інформацію з будь-якого Вашого запиту.

Каталог приватних кредиторів України

Повний каталог, де представлені найкращі фінансові компанії України, знаходиться на сторінках sravnizajm.com.ua, а тут ми навели приклади за умовами кредитування деяких з них:

МФО Сума, грн Відсоткова ставка, % Термін кредитування (дн.) Умови
CreditPlus до 10 000 1,8 3-30  

 

 

Паспорт + ІНН

MyCredit до 10 000 1,6 1-35
MoneyVeo до 15 000 1,7 1-30
ШвидкоГроші до 5 000 2,0 3-30
Dinero до 15 000 1,3 7-30
TopCredit до 15 000 1,9 1-21
MegaGroshi до 14 950 1,8 7-27
Miloan до 12 000 1,5 1-30
AlexCredit до 10 000 1,7 5-30
БыстроЗайм до 10 000 2,0 7-65

Взяти кредит у приватних кредиторів – це завжди швидке рішення Вашої фінансової проблеми. Проаналізуйте пропозиції кращих МФО і зробіть свій правильний вибір!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: