Приватні лихварі 21 сторіччя. Вся правда про МФО
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Приватні лихварі 21 сторіччя. Вся правда про МФО

Вам знайома ситуація, коли раптово з’явилася гостра потреба у матеріальній допомозі? Наприклад, позапланова знижка в найвідомішому магазині мобільних телефонів – акція небаченої щедрості на останню модель iPhone. Акція розрахована рівно на 5 днів, а у Вас ще до зарплатні цілий тиждень… Що робити?

Або інша ситуація: Ваш хороший знайомий назавжди їде за кордон і терміново розпродає все своє майно – від м’яких табуреток у стилі fusion на кухні до модного навісного каміна у вітальні. Речі дійсно хороші, а кошти на картку за виконаний проект «крапнуть» тільки через два тижні. Як бути?

Ніхто не застрахований від таких ситуацій. І коли Ви в них потрапляєте, тією самою паличкою-виручалочкою стає фінансування від однієї з мікрофінансових організацій, далі – МФО. Пам’ятайте, в книгах з сюжетом із епохи феодального ладу ми часто зустрічали персонажів із незвичайною послугою – кредит у лихваря? Саме вони були одними з найбільш шанованих людей у містах і селищах, а все – завдяки тому, що вони забезпечували некомерційні витрати феодальної еліти, дрібних ремісників і навіть селян. До моменту появи спеціальних юридичних осіб і банків, приватні кредитори лихварі були головним способом підтримки фінансового становища людей середнього і вищого стану в Європі.

Сучасні лихварі

За своєю суттю, МФО – це і є приватні лихварі України в 21 столітті. Саме ці організації максимально оперативно надають необхідні суми грошових кредитів для кожного громадянина нашої країни, якИЦ досяг 18-ти років.

yslovija

А тепер, в еру Інтернету, мікрокредитування стало отримувати ще простіше – онлайн МФО приймає скановані копії документів і розглядає заявку про видачу фінансів за лічені хвилини. Відповідно, гривні падають одразу на банківську картку позичальника – дзинь! Але такий варіант взаємодії може нести в собі і певну небезпеку. Давайте далі поговоримо про те, у що варто вірити про МФО, а що – виключно міфи.

Онлайн лихварі – у що вірити?

Не дивлячись на те, що про онлайн МФО є дуже багато неточної інформації, існує ряд беззаперечних фактів, які можна після прочитання цієї статті вже навіть і не перевіряти.

 • Так! Для оформлення заявки та оформлення допомоги в онлайн МФО справді не потрібна особиста присутність. Досить просто надати в електронному вигляді копію паспорта та ідентифікаційного коду. Навіть підпис договору про співпрацю відбувається за допомогою спеціального цифрового коду.
 • Так! Отримати мікрокредит дійсно можна на будь-яку персональну банківську картку, зареєстровану на громадянина України. Головне, щоб у Вас був до неї доступ і Ви могли його підтвердити.
 • Так! За кожен день терміну кредитування Ви дійсно сплачуєте певний відсоток, саме тому фіндопомога зазвичай видається на дуже обмежену кількість днів, а Вам – краще подбати про те, щоб повернути боргові кошти раніше.
 • Так! Вам дійсно буде необхідно підписати договір про співпрацю з МФО, однак, погодьтеся, будь-яка комерційна взаємодія тягне за собою юридичні зобов’язання, і це нормально!
 • Так, в даній фінансовій ніші дійсно є ряд компаній, які займаються шахрайством. Для того, щоб визначити ступінь їх порядності, необхідно добре вивчити сайт МФО і почитати відгуки про неї на сторонніх ресурсах, а ще краще скористатися послугами сервісу sravnizajm.com.ua – ми особисто стежимо за тим, щоб тут перебували тільки найкращі та надійні лихварі онлайн.

Більш детальну інформацію про роботу й умови співпраці з різними МФО Ви можете дізнатися на особистих сайтах організацій або ще краще – дізнатися у знайомих, які вже скористалися послугами однієї з них. Не соромтеся, запитайте!

Сумма займа

1500грн

На срок

10дней

Сравните все МФО

Онлайн лихварі – чому точно не варто вірити?

Навколо функціонування МФО завжди ходило багато чуток, і з кожним днем ​​їх стає все більше. Так що пропонуємо одразу «відокремити котлети від мух» і почати мислити правильними шаблонами.

 • Ні! По допомогу звертаються не тільки неблагонадійні громадяни нашої країни. Це – нормальна практика для будь-якої людини, яка тимчасово відчуває фінансові труднощі. Ніхто про Вас погано не подумає!
 • Ні! Кращі МФО не є напівлегальними організаціями. Кожна з них (крім, звичайно, шахрайських) має відповідну ліцензію та дозволи Міністерства Фінансів України. Це легально!
 • Ні! Пропозиції МФО, не завжди дуже дорогі й невигідні. Якщо мова йде про не довгострокову взаємодію і своєчасну виплату, то ставка на мікропозику онлайн дуже помірна, інша справа – це запит на тривалі терміни кредитування або штрафні санкції за прострочення виплат.
 • Ні! МФО видають кошти далеко не всім поспіль. Історія кожного потенційного позичальника розглядається в окремому порядку. Фінанси ніколи не видаються неповнолітнім, недієздатним і непрацездатним особам, людям, які ведуть асоціальний спосіб життя. Так що, не хвилюйтеся – все під суворим контролем!
 • Ні! Ви не зможете взяти відразу ж кілька сум в одній МФО. Та й якщо це будуть різні організації, питання може залишитися все таким же проблематичним. Виплатіть спочатку один борговий обсяг, а потім беріть наступний – так буде спокійніше для всіх!

Як бачите, не такий страшний чорт, як його малюють. Та й взагалі, якщо добре розібратися у специфіці роботи МФО і порівняти запропоновані умови зі своїми можливостями, то взаємодія з кредитною організацією може стати справжньою паличкою-виручалочкою у багатьох Ваших життєвих ситуаціях. Навіть тоді, коли раптом захочеться поніжитися в яскравому купальнику на піщаному березі Єгипту – а чому б і ні?

Замість епілогу – так у чому ж різниця між онлайн лихварем і банком?

Ну, по-перше, приватний лихвар онлайн МФО – це все ж таки віртуальна послуга, а значить, що відправити запит на вигідну позику Ви можете перебуваючи в унікальній локації Вашого улюбленого дивана й лептопа, розташованого на журнальному столику біля нього. Ну, і ось ще кілька технічних переваг:

 • У порівнянні з банком, МФО не вимагає такої величезної кількості документів і дозволяє надавати їх в електронному вигляді.
 • МФО дозволяє оформити кредит онлайн на менші суми, ніж це роблять банки. Проте і терміни кредитування тут значно коротші.
 • Час розгляду заявки, яке потрібно МФО, зазвичай не перевищує 20 хвилин (при наявності всіх необхідних документів), у той час, як банкам необхідно набагато триваліший часовий ресурс для прийняття рішення.
 • Річна ставка МФО серйозно програє банківському показнику, але, так як мова йде про короткі терміни кредитування (1-2 місяці), то й ціна питання стає не такою великою.

Ну що ж, тепер зовсім стало зрозуміло, що для невеликих позик найкраще обрати для себе відповідну МФО й більше «нікому не парити мізки». Все просто: подали запит – підписали договір – отримали кошти. І все це за лічені хвилини. Тільки не забувайте перевіряти організації на предмет адекватності та порядності – це головна запорука успішної співпраці.

Можливість отримувати кредит – це не важке зобов’язання, це реальна фінансова допомога!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: