Що робити, якщо терміново потрібні гроші?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Що робити, якщо терміново потрібні гроші?

Проблема пошуку фінансів гостра і актуальна у кожного. Ще вчора ви могли відпочивати на теплому березі Іспанії, а сьогодні виходите таксувати на улюбленій машині. Це, звичайно, крайній випадок, але бувають ситуації, коли потрібна невелика сума буквально на пару тижнів.

Ми не будемо розповідати вам казки про те, що «треба бути економнішим» і «жити за коштами». Це залишимо улюбленим родичам. У цій статті мова піде про те, де знайти швидкий вихід із незручної матеріальної ситуації.

  

« Позичити до зарплатні не соромно, якщо просити не у друзів »

А ми розповімо, що робити, якщо терміново потрібні гроші на картку без відсотків!

До друзів

Приказки: “Хочеш нажити ворога – дай у борг” і “Друзів ворогами роблять дві речі: жінки і бакси” актуальні й цілять прямо в серце. Навіть якщо не дивитися на фінансову складову питання, чи готові ви ризикнути дружбою, хорошим ставленням, повагою, якщо не зможете розплатитися за рахунками вчасно? Впевнені, що кращий друг не образиться і не викличе до вас міцних хлопців? Чи варті такі експерименти кількох тисяч?

« Хочеш нажити ворога - дай у борг »

Якщо потрібні гроші терміново у борг і ви все ж таки вирішили позичити фінанси в друзів, дотримуйтесь 3 головних правила боргових відносин:

Не беріть більше 10% від розміру його річної зарплатні. За словами експертів, саме стільки “вільних” коштів є у кожної людини протягом року. Спирайтеся на цю цифру, позичаючи в друга (з розрахунком, що у вас приблизно однакова з / п). Так угода виявиться безболісною і для вас, і для нього. Вам навіть не доведеться затягувати тугіше пояс, щоб виконати зобов’язання (особливо, якщо ви розтягнете процедуру повернення на кілька місяців).

Завжди повертайте позику вчасно і взагалі повертайте. Не виконали обіцяне вірному і розуміючому товаришеві – горіти вам у пеклі! А якщо серйозно, повертати фінанси, навіть дуже маленького розміру, потрібно завжди. Це питання вашого чесного імені й довіри. Хто захоче допомогти вам  наступного разу, якщо в цьому ви показали себе не з кращого боку?

Будьте вдячні. Добре слово і маленький презент за своєчасну допомогу – запорука «хорошої кредитної історії» в очах товариша.

До банку

Якщо запитати, чи потрібні комусь банки, в 90% випадків відповідь буде – “Ні, нікому не потрібні”. Проте в дійсності без цих фінансових установ сучасне життя неможливо. Сучасне грошове життя обертається навколо банків!

 

« Завдання банку - давати у борг і брати на депозит, щоб знову давати у борг »

До якого регулярно звертаються тисячі українців. Головна перевага такої співпраці – можливість користуватися досить великою сумою протягом тривалого терміну, а віддавати її невеликими платежами.

Але, звичайно, вам доведеться зіткнутися з деякими труднощами.

Серед них:

  • необхідність надання довідки про доходи;
  • якщо ваші доходи нижче середнього, вам можуть відмовити в запиті;
  • при особливо великих сумах не обійтися без поручителя і / або заставного майна;
  • додаткова витрата часу (пробки, очікування в черзі, тривалий розгляд заявки).

До ломбарду

Терміново потрібні кошти? Подумайте, чи є гостра необхідність бігти з цим проханням до друзів-знайомих? Виправдовуватися. Розповідати слізну історію, навіть якщо ви просто терміново хочете новий телефон.

Ломбард – це не панацея, але цілком ефективне вирішення локальних фінансових питань.

 

« Оцінка вартості речей не завжди адекватна в ломбардах »

Деякі компанії не перебірливі в заставних товарах. Тут будуть раді і ювелірним прикрасам, і хутру, і техніці. Якщо ж розлучатися з цінністю не хочеться, її завжди можна викупити назад (в обумовлений період).

Серед інших переваг співпраці з ломбардами – мінімальна бюрократія і термін видачі коштів. На все у вас піде не більше 10 хвилин.

Кредит у ломбарді – ключові правила:

  • клієнтом може стати тільки повнолітній при наявності паспорта або іншого посвідчення особи (кредит у ломбарді не може отримати НЕ громадянин України);
  • за зберігання речей стягується комісія (чим довше строк дії договору, тим більша сума);
  • повернути цінності можна після сплати виданої вам суми + відсотків (комісія за зберігання); при необхідності у клієнта є можливість продовжити встановлений спочатку термін, якщо потрібні терміново гроші у борг (для цього буде потрібно виплатити відсотки за минулий період);
  • коштовну річ можна не тільки закласти, а й продати. Але майте на увазі – вам запропонують лише 30% від її реальної вартості.

Не біжіть у перший-ліпший ломбард. Фінанси не люблять поспіху, оцініть умови на ринку, виберіть кращі і звертайтеся туди. У пріоритеті, безумовно, максимальна сума за ваше майно, але не забувайте про відсотки за використання (якщо захочете викупити річ назад), зручність розміщення, чесність та інше. Важливим пунктом стоїть програма лояльності. Якщо ви розглядаєте ломбард, як постійного партнера з купівлі вашого майна (ви професійний грабіжник (жарт) або хочете поступово розлучитися з колекцією рідкісних срібних ложок).

В офлайн МФО

Ще кілька років тому мало хто чув про мікрокредитування. А сьогодні число МФО і філій цих компаній просто зашкалює. Ось тепер питання, що робити, коли дуже терміново потрібні гроші до зарплатні, практично не існує! Звернутися за допомогою до невеликої кредитної організації – витончений і природній вибір, якщо мова йде про невелику суму (до трьох-чотирьох тисяч гривень), а у банку вам відмовили.

« Мікрокредитування - природнє рішення для мікропозик »

Щоб стати клієнтом фінансової організації, вам буде потрібен паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. «Зустрічають по одягу», тому ваш стиль може багато чого сказати інспекторові про вашу платоспроможність. Що стосується ставки за використання позикових коштів, то вона варіюється у межах 1,3-2% на день і залежить від організації, до якої ви звернулися.

Переваги звернення до кращих МФО України:

Простота отримання фінансів. Вам не потрібно “жебракувати”, діючи на нерви друзям і родичам. Для мікрокредитної організації ви – всього лише один із безлічі.

У вас нічого не запитають. Ну, або майже нічого. Принаймні, зайвих питань про те, як ви плануєте витратити гроші, не буде.

Без додаткових “обтяжень”. Вам не збираються ставити палки в колеса, вимагаючи поручителя, заставу й довідку про доходи.

Ну що, чи є у Вас ще сумніви, вигідніше кредит готівкою або кредитна картка?

Мінуси офлайн МФО:

Необхідність виходити з дому у пошуку компанії, яка схвалить вашу заявку. Уявіть, скільки даремно витраченого часу і нервів! Тому сьогодні багато мікрофінансових організацій надають можливість реалізації онлайн послуги – можна просто взяти гроші в Україні прямо зараз.

Як зробити запит?

Що робити, якщо терміново потрібні гроші на картку під відсотки? Просто зайдіть на інтернет-сервіс, де зібрані кращі МФО, виберіть фаворита і складіть заявку, де вкажете: інформацію про себе, контактні дані, суму і період погашення, інші дані.

Незважаючи на те, що подібну послугу через інтернет пропонує кожна друга компанія, рекомендуємо співпрацювати тільки з перевіреними організаціями. А щоб не витрачати час даремно на пошук вашого ідеального кредитора, ми допоможемо вам обрати найкращу пропозицію на нашому сайті. Це простий і швидкий спосіб ознайомитися з актуальними умовами для отримання позики і поточними акціями відразу декількох десятків компаній.

Підписуйтесь на наш блог, щоб ваші фінансові операції завжди були вигідними!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: