Що таке нульовий кредит і де його взяти?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Що таке нульовий кредит і де його взяти?

Нульовий кредит – це один із варіантів фінансування, коли відсутня вартість самої послуги. Якщо виражатися зовсім точно, то вона становить одну копійку. Фінансові установи пропонують кредит під 0 відсотків для досягнення ряду важливих для себе цілей:

  • Залучення інтересу потенційних клієнтів;
  • Розвиток кредитного напрямку в рамках програми лояльності;
  • Реалізація стратегії рекламної компанії або акції;
  • Утримання існуючих клієнтів вигідною пропозицією.

Кредит нульовий – це не нове поняття для українців, тому що саме за такою схемою мережі магазинів побутової техніки часто пропонують придбати їхні товари (наприклад, нові дорогі моделі мобільних телефонів або останні одиниці незатребуваних прасок). Тільки в їхньому випадку подібний варіант взаємодії називається розстрочкою, і це зовсім не підступ.

Де дають нульовий кредит онлайн?

Залежно від фінансових потреб і загальний запит до типу співробітництва, сьогодні можна вибрати найбільш зручний варіант кредитної взаємодії з перерахованих нижче:

  1. Банки дають нульовий кредит онлайн. Щоб знаходитися на належному рівні конкурентоспроможності з іншими фінансовими структурами, банки нещодавно почали пропонувати послугу швидких кредитів на невеликі терміни. Все частіше на їх сторінках можна зустріти пропозиції взяти кредит у банку до 15-20 000 гривень під 0,01% річних, тобто практично безкоштовно.

Приклад: Кредит Дніпро, Альфабанк, ПУМБ, ТАСкомбанк, нульовий кредит Приватбанк та інші.

  1. Кредит готівкою у МФО. Серед головних переваг мікрофінансових організацій – перший кредит під 0%. Крім того, що швидкість оформлення досягає мінімального часу в 10-30 хвилин, цією послугою можна ще й безкоштовно скористатися. Але такий бонус існує тільки для нових клієнтів.

Приклад: Dinero, CCloan, MoneyVeo, Miloan і т.д.

  1. Кредит без переплат в інтернет-магазинах побутової техніки та товарів для дому. Багато товарів із самих різних категорій можна придбати не тільки з безкоштовною доставкою, але і в розстрочку. Послугою нульовий кредит на техніку з великим задоволенням користуються більшість покупців.

Приклад: Розетка, Алло, Comfy, Foxtrot та інші.

Особливостями такої форми кредитування можна назвати невеликі розміри позик, скорочені терміни для повернення й просту процедуру оформлення з мінімумом документів.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: