Що таке рефінансування кредиту в Україні?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Що таке рефінансування кредиту в Україні?

Допомога в рефінансуванні кредиту – це набір дій, спрямованих на отримання нової позики з метою погасити старий борг. Для чого передбачена ця процедура? Щоб у разі форс-мажорних ситуацій, Вам не довелося судитися з банком або іншою організацією. Ви просто покриваєте вже існуючий борг тими засобами, які отримали в рамках нового фінансування. І тепер у Вас з’являється ще деякий час для відновлення свого грошового балансу.

Коли мова йде про невеликі заборгованості – у межах 5 000 -10 000 грн. – є сенс звернутися до МФО і швидко закрити це неприємне питання. Із банками буде набагато складніше через їх жорсткі вимоги щодо набору документів і особистості позичальника. А тепер давайте розберемося, як позбутися боргів.

Програма рефінансування кредитів на увазі:

  • Ухвалення позичальником рішення про подачу заявки на отримання додаткових коштів і виконання попередніх боргових зобов’язань. Це повинен бути обдуманий крок, тому що у момент укладення ще одного договору у Вас з’явиться подвійна відповідальність.
  • Звернення до МФО у вигляді заповненої онлайн заявки на необхідний обсяг грошей. Ви повинні добре продумати не тільки про обсяг необхідних коштів, а й терміни, протягом яких Ви плануєте їх віддати.
  • Очікування рішення про кредитування протягом 15-30 хвилин. Цього часу зазвичай досить для того, щоб фахівці МФО мали можливість знайти Вас у своїй базі даних і перевірити інформацію у БКІ.
  • Висновок двостороннього договору про співпрацю. Його необхідно буде підписати відразу ж після детального ознайомлення, за допомогою електронного підпису.
  • Отримання грошей на картку будь-якого українського банку. Наявність такої карти є однією з найважливіших умов взаємодії з мікрофінансовою організацією.
  • Повернення грошей у кредитну організацію, де утворилася минула заборгованість. І в цей момент видихніть із полегшенням – тепер у Вас на один головний біль менше!

Якщо Ви маєте статус постійного клієнта, то рефінансування кредиту в Україні триватиме ще менше часу, тому що, на момент подачі запиту, основні дані вже будуть перебувати у внутрішній базі компанії.

Які документи потрібні для рефінансування кредиту?

Щоб реалізувати рефінансування кредитів сторонніх банків за описаною вище схемою, необхідний стандартний пакет документів: паспорт та ідентифікаційний код. Для порівняння, у банківських установах від Вас зажадають цілий пакет документів, що підтверджують Ваше місце роботи, розміри щомісячного заробітку і навіть сімейний стан.

І навіть у повному обсязі надана інформація не буде гарантією того, що Ви отримаєте кошти на рефінансування кредитів Україна. Потім можуть знадобитися ще поручителі або довірчі листи.

Умови рефінансування від провідних МФО

Для того, щоб отримати у МФО гроші на рефінансування кредитів з простроченням, Вам достатньо в онлайн режимі зробити вибір найбільш влучної для Вас компанії. Найзручніше це робити на популярній онлайн платформі sravnizajm.com.ua. На цьому ресурсі ви знайдете пропозиції з кредитуванням від усіх провідних мікрофінансових організацій України, з описом, відгуками і акціями – AlexCredit, MoneyVeo, MyCredit, Cashinsky, TopCredit, БыстроЗайм, ШвидкоГроші та інші. Тут також можна швидко порівняти умови співпраці всіх представлених компаній, а також зорієнтуватися на предмет їх репутації серед користувачів.

Умови на рефінансування кредиту без довідки про доходи нічим не відрізняються від звичайної процедури:

  • Перше: визначаєтесь з компанією і необхідною сумою;
  • Друге: відправляєте запит;
  • Третє: надаєте копію паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Четверте: отримуєте гроші на картку.

Багато з перерахованих вище мікрофінансових організацій пропонують взяти першу позику під 0%, що теж буде дуже корисним для випадків, коли потрібно бюджетно вирішити проблему.

Як рефінансування впливає на кредитну історію?

Як показує досвід багатьох позичальників, рефінансування простроченого кредиту має дуже позитивний вплив на кредитну історію. Кожна закрита позика – це ще один крок до гарної репутації. І чим більше вчасно виконаних боргових зобов’язань, тим менше негативної про Вас інформації потрапить до Бюро Кредитних Історій.

Процедура перекриття минулої позики допомагає поліпшити кредитну історію, збільшує відсоток успішних боргових угод у Вашому «послужному» списку і дозволяє фахівцям МФО більш довірливо ставитися до Вас, як до надійного позичальника.

Чому відмовляють у рефінансуванні з гарною кредитною історією?

У банках дуже часто можна зіткнутися з ситуацією відмов щодо рефінансової допомоги. А причиною цього є невідповідність заявника ключовим вимогам установи. У даному випадку потенційний позичальник повинен мати постійний підтверджений дохід, як гарантію того, що обидва кредити будуть виплачені.

Як бачимо, вихід зі складної фінансової ситуації з великими заборгованостями теж є. Ваше рішення зробити рефінансування буде єдино правильним способом не допустити серйозних розбирань на рівні суду чи колекторських служб. Рішення Вашого питання займе всього лише 30 хвилин, а онлайн формат взаємодії заощадить ще більше Вашого часового ресурсу. Спробуйте, це дійсно працює!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: