Як отримати гроші під заставу квартири
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як отримати гроші під заставу квартири

Позика під заставу нерухомості – це отримання позичальником кредитних грошей, при якому гарантом виплати виступає нерухоме майно позичальника. Сьогодні такий вид кредитування популярний і затребуваний в українців.

Що ж змушує людину розглядати варіант, як отримати гроші під заставу квартири?

[Center_title text = “МФО працюють без застав”]

Як отримати гроші під заставу нерухомості?

Дороге навчання. Освіта відіграє важливу роль у формуванні майбутнього. Від її якості залежать професія, рівень кваліфікації і доходів. При належній старанності, інвестиції в навчання окупляться і принесуть бажаний результат.

Весілля. Бажання майбутнього подружжя організувати свято своєї мрії можна пояснити. Одруження – знаменна подія в житті молодої сім’ї, і воно повинно залишитися в пам’яті яскравим і пишним святом. “Весілля в кредит” – це вже загальноприйнята практика. Достатній бюджет дає свободу вибору ресторану, фотографа, відеооператора, нарядів, можливість провести медовий місяць в будь-якій країні світу.

Великі покупки. Купівля авто, дачі або будинку може назавжди залишитися тільки мрією. Якщо Ви не налаштовані витрачати роки, заощаджуючи на бажане придбання, здійснити мрію допоможе кредит під заставу квартири.

Відкриття або розвиток бізнесу. Реалізація бізнес ідеї або оптимізація вже наявної справи зажадають, як старань і часу, так і фінансових вкладень.

Як отримати гроші під заставу квартири в банках України?

На сьогодні більшість банків країни надають можливість взяти гроші в борг під заставу квартири. Однак зважайте, що банківські установи, намагаючись мінімізувати ризик невиплат, пред’являють досить суворі і жорсткі вимоги.

По-перше, потенційний клієнт повинен мати хорошу кредитну історію. КІ – це досьє на Вас, як на позичальника. У цьому документі фіксується Ваше кредитне минуле: скільки і де брали, як віддавали, чи були затримки в погашенні боргів й інші відомості.

По-друге, потрібно зібрати об’ємний пакет документів: довідка з місця роботи, копія трудової книжки, довідка про склад сім’ї, правовстановлюючі документи на майно, довідка про відсутність заборгованості по комунальних платежах, експертна оцінка об’єкта нерухомості та інші.

Важливий і, найчастіше, вирішальний документ при схваленні позики – це довідка про доходи. Але, давайте будемо відверті, багато підприємців приховують справжній прибуток, а наймані працівники часто отримують “сіру” зарплату, або зарплату “в конверті”. І тоді офіційна сума доходів буде недостатньою для отримання схвалення виплати.

[Center_title text = “Сіра зарплата знижує шанси на кредит”]

По-третє, при розгляді заявки банк також враховує цільове призначення позикових коштів, вік, освіта, сімейний стан потенційного клієнта, КІ членів його сім’ї.

Банк розглядає заявку близько 10 днів і має право відмовити в наданні коштів без пояснень причин клієнтові.

Як отримати кредит під заставу нерухомості в ломбардах України?

Альтернативним рішенням є оформлення подібної позики в ломбарді. Ломбарди – це комерційні організації, що надають тільки заставні кредити. Раніше ломбарди спеціалізувалися виключно на короткострокових позиках під заставу рухомого майна, частіше – дорогоцінних металів, побутової та електронної техніки. Сьогодні ж ломбарди надають гроші в борг, у тому числі і під заставу нерухомості, на триваліший термін.

У порівнянні зі складною банківської процедурою, співпраця з ломбардами має ряд переваг:

 • Жодної паперової тяганини. Вам знадобиться мінімальний набір документів: паспорт, ІПН, право власності на житло, технічний паспорт, форма No 3 (довідка про те, хто прописаний в квартирі / будинку).
 • Не потрібна довідка про доходи.
 • Не має значення цільове призначення кредитних грошей. Якщо Ви берете грошова позика на розвиток власної справи, Вам не доведеться надавати розгорнутий план по організації або оптимізації бізнесу.
 • Можлива видача позики при неблагополучній КІ. Погане кредитне минуле, Ваше або членів Вашої родини, не стане причиною відмови.

[Center_title text = “Завжди читайте договір”]

Неважливо, віддасте перевагу Ви послуги банку або ломбарду, співпраця з подібними установами вимагає уважно ознайомитися і вивчити пропоновані умови, оцінити ризики, зважити всі “за” і “проти”. Після підписання договору та отримання грошей, Ви залишаєтесь власником закладеного майна, але не маєте права продати житло без згоди кредитної установи або до виконання умов за договором позики.

У разі прострочення платежів клієнт ризикує виплачувати додаткові відсотки, пені, штрафи або ж зовсім втратити свою власність.

МФО дає кредит під заставу нерухомості

Люди зважуються на подібні угоди під впливом важких і непередбачуваних життєвих ситуацій, при гострій і терміновій потребі в грошах, коли інші варіанти отримати необхідну суму вже випробувані.

Якщо Вам потрібна сума в межах 30 000 грн., Оптимальним рішенням буде не позика під заставу нерухомості, а МФО.

[Compare_slider but_text = ‘Підібрати кредит’ money = “1500” days = “10”]

Мікрофінансові організації не вимагають застави і пропонують прості умови:

 • Мінімум документів: паспорт та ІПН.
 • Видача коштів незалежно від рівня зарплати і КІ.
 • Перша позика під 0% на 90 днів.

На сайті СравніЗайм Ви знайдете довідник діючих мікрофінансових організацій. Ви можете ознайомитися з інформацією про їхню роботу, актуальні пропозиції та акціі, побачити відгуки позичальників.

Зробіть вибір і отримаєте кошти на карту в 5 кроків:

 1. Зареєструйтеся на сайті, вказавши свої дані: ПІБ, номер телефону, e-mail.
 2. Заповніть онлайн-анкету.
 3. Прикріпіть до облікового запису карту, вказавши номер, термін дії та CVV код. З рахунку спишеться незначна сума грошей, яка, після верифікації, буде повернута назад.
 4. Підтвердіть згоду з умовами договору про співпрацю.
 5. Отримайте гроші на карту.

Ви отримаєте кредит менш ніж за 20 хвилин, не виходячи з дому. Якщо однієї суми Вам недостатньо, оформіть позику в декількох МФО, або візьміть на кожного члена сім’ї, тоді загальна сума позик дозволить вирішити фінансові проблеми, не ризикуючи втратити власне житло. Але пам’ятайте про ризики і ретельно плануйте свої доходи і витрати, щоб не потрапити у прострочення.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: