Де можна взяти кредит без прописки у паспорті й тимчасової реєстрації?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де можна взяти кредит без прописки у паспорті й тимчасової реєстрації?

Потреба в грошах завжди виникає без прямої залежності від статусу чи віку людини. Також вона не обирає людей виключно з ідеальним станом документів. І потенційні позичальники не можуть взяти кредит без постійної прописки у паспорті й відповідного штампу. Вони залишаються з великою проблемою, яку вирішити законним шляхом виявляється майже неможливо.

Відсутність необхідних позначок може бути з різних причин: шахрайські дії сторонніх осіб з випискою, територіальна приналежність до окупованих територій, втрата документів й інші.

Чи дійсно так важлива прописка?

Для будь-якого фінансового питання, яке вирішується у двосторонньому форматі, питання прописок-реєстрацій дуже важлива. Саме цей штамп позначає територіальну приналежність до певного місця проживання. І навіть якщо людина тимчасово або постійно не проживає за адресою, вказаною в документі, все одно це місце вважається за ним зафіксованим – туди надходять судові позови, рекомендовані листи, будь-які офіційні запити. Ось чому отримати кредит без прописки в Україні – велика проблема.

Які банки дають кредит готівкою без прописки у паспорті?

Якщо, у разі гострої грошової необхідності, Ви звернетеся до банку із запитом надати Вам кредит готівкою без прописки і документів, що підтверджують адресу Вашої реєстрації, то швидше за все отримаєте відмову. У списку обов’язкових паперів є паспортні дані з обов’язковою копією сторінки, де вказана реєстраційна інформація. Для чого це потрібно? Щоб розуміти, що ви дійсно є громадянином України і знати, де Вас шукати, якщо раптом станеться форс-мажорна ситуація.

Але, на щастя, компанії, які можуть дати кредит без прописки у паспорті або з тимчасовою реєстрацією, все-таки існують. І ми про них поговоримо далі.

МФО можуть дати кредит без прописки в паспорті або з тимчасовою реєстрацією!

Мікрофінансові організації, які є повноцінними членами українського фінансового ринку, чи не єдині, хто надає фінансування без вимоги підтвердженої реєстрації.

Ось список найбільш затребуваних компаній, до яких можна сміливо звертатися, якщо Ви шукаєте місце, де можна взяти кредит без прописки у паспорті:

МФО Можлива сума, грн Відсоткова ставка, % Умови кредитування
ШвидкоГроші до 5 000 2,0  

Паспорт, ідентифікаційний код, картка будь-якого банка України

Dinero до 15 000 1,3
CreditPlus до 10 000 1,8
MoneyVeo до 15 000 1,7
MyCredit до 10 000 1,6
БыстроЗайм до 10 000 2,0
TopCredit до 15 000 1,9

Переваги співпраці з МФО:

 • Розгляд поданої заявки триває не більше 30 хвилин, якщо Ви звертаєтеся вперше, і не більше 10 хвилин, якщо Ваша заявка повторна.
 • Для компаній не має ніякого значення, в якій категорії українських громадян Ви перебуваєте: студент, пенсіонер чи безробітний.
 • Ви можете взяти кредит за паспортом і подати запит на пролонгацію договору, якщо відчуваєте, що виплатити борг вчасно можливості немає.
 • Багато компаній пропонують перший кредит у МФО без прописки під 0%.
 • Ви маєте можливість брати участь в акціях, які заощадять Ваші гроші на виплату відсотків.

Залишається справа за малим – обрати найбільш влучну мікрофінансову організацію, щоб отримати кредит без довідки про доходи та прописки. У цьому Вам стане хорошим помічником універсальна онлайн платформа СравниЗайм. Тут зібрані пропозиції від самих надійних і перевірених МФО України. Орієнтовний алгоритм дій наступний:

 • Заходите на сайт sravnizajm.com.ua;
 • Фіксуєте на калькуляторі необхідну суму й терміни;
 • Задаєте параметри фільтрів;
 • Вивчаєте відгуки, акції та спеціальні пропозиції компаній;
 • Отримуєте список МФО, готових задовольнити Ваш запит;
 • Вибираєте найбільш влучний варіант.

Тож взяти кредит без прописки і реєстрації цілком можливо, потрібно просто знайти правильний підхід і надійного кредитора. І Ваша фінансова проблема буде вирішена в найкоротші терміни!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: