Де знайти гроші на Новий Рік?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де знайти гроші на Новий Рік?

Кілька тижнів грудня до настання Нового Року і перші дні січня – це час веселих зимових свят, коли за столом збираються рідні та близькі, друзі та колеги. Подібні заходи відбуваються кілька разів протягом короткого проміжку часу, а значить, на їх проведення і підготовку потрібні немаленькі суми грошей – на страви за столом, красивий святковий одяг і подарунки.

Тринадцяту зарплатню давно скасували, і питання, де взяти грошей на Новий Рік, стає все більш актуальним для багатьох українців, адже витрати в цей період стають у рази більші.

Давайте поговоримо про дії, які допоможуть знайти гроші на Новий Рік і забезпечити сім’ю достатньою кількістю коштів на свята.

Гроші у скриньці або депозит

Щоб потім не турбуватися, де взяти гроші на Новий Рік, спробуйте запланувати святковий бюджет заздалегідь. З цією метою необхідно протягом року відкладати певну суму грошей з кожної зарплатні і складати до чарівної коробочки з надписом «New Year». За дванадцять місяців Ви зможете назбирати достатньо значну суму грошей.

Розумним вчинком може також стати оформлення депозиту у банку і його постійне поповнення за допомогою певної щомісячної суми. До кінця року Ви знімете пристойний обсяг грошей у вигляді накопичених відсотків.

Додатковий заробіток

У передноворічний період спостерігається особливо великий попит на солодощі ручної роботи і всілякі вироби-прикраси. Є талант? Сміливо беріться за справу. Вільного часу, звичайно, буде значно менше, але гонорари за виконану роботу стануть прекрасним доповненням до Вашого бюджету.

Крім кондитерської і декор теми, протягом грудня можна заробити грошей до Нового Року підсобними робітниками на святкових виставках і фестивалях, за допомогою різних фріланс проектів, роздавальниками листівок або аніматорами.

Кредит Новий Рік в ломбарді

Кредит у свято, взятий в ломбарді – не дуже вдалий варіант вирішення складної фінансової ситуації. Вам треба буде знайти найближче відділення і потрапити туди в робочі години. Не забудьте взяти з собою дорогу заставу – це головна умова кредитування.

Ви досить швидко отримаєте гроші на руки, але, якщо є труднощі з виплатами, застава залишиться у власності ломбарду.

Взяти грошей до Нового Року в МФО – ідеальне рішення!

Мікрофінансові організації добре розуміють потреби клієнтів, тому працюють в особливо активному режимі у період новорічних свят. Щоб позичити грошей, необхідно надати мінімум документів – тільки дані ідентифікаційного коду та паспорта.

Чому взяти грошей на Новий Рік у МФО – це справді вигідно?

  • Швидко – 30 хвилин займає процедура реєстрації, відправлення заявки і отримання грошей.
  • Просто – три кроки відокремлює Вас від володіння необхідним обсягом суми: вибір кредитора на сайті sravnizajm.com.ua, реєстрація на сайті обраної компанії і відправка запиту на фінансування. Далі – підписання договору та поповнення банківського рахунку.
  • Доступно. Представники будь-якої категорії жителів України мають право претендувати на кредитування – безробітні, мами в декреті, члени малозабезпечених сімей, студенти та пенсіонери.
  • Легко можна вирішити питання у випадку форс-мажорів. Якщо немає можливості зробити своєчасний платіж, можна скористатися послугою пролонгації, заплативши тільки процентні нарахування.

Кредит 10000 грн. і більше – цілком реальне завдання для будь-якого позичальника, який звернувся до МФО. Ви дуже швидко отримаєте необхідну суму грошей і зможете витратити її на будь-які термінові потреби!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: