Де позичити гроші під відсоток?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де позичити гроші під відсоток?

Дуже часто грошове питання виникає несподівано, коли людина зовсім не готова його вирішувати – ні з емоційної, ні з фінансової сторони. Але й само по собі, це питання теж не зможе вирішитися. Термінова потреба позичити гроші до зарплатні може з’явитися внаслідок серйозних життєвих обставин:

 • Придбання нової побутової техніки в силу того, що стара зовсім вийшла з ладу;
 • Оплата незапланованого медичного обслуговування;
 • Купівля взуття чи одягу до якихось знаменних подій – День Народження, Новий Рік та ін .;
 • Внесення чергової оплати за семестр навчання у вищому навчальному закладі;
 • Позапланові покупки подарунків або якихось інших необхідних речей;
 • Оплата великих комунальних послуг у зимову пору року;
 • І багато іншого, для чого може знадобитися позичити гроші в Україні.

Що робити? Куди бігти? Де взяти кредит під низький відсоток? Кожен потенційний позичальник самостійно приймає рішення щодо того, куди він буде звертатися за допомогою. Але перед цим пропонуємо обговорити найбільш затребувані способи фінансування з метою їх глибокого аналізу і прийняття правильного рішення.

Позичити в ломбарді

Ломбарди дуже довгий час були єдиними організаціями, де можна було позичити гроші без відсотків для звичайних громадян у ситуаціях з рішенням термінових фінансових проблем. Сьогодні вони мають серйозних конкурентів у вигляді МФО, але як і раніше продовжують свою діяльність, залучаючи клієнтів цікавими пропозиціями.

Як позичити терміново гроші в ломбардах – умови співпраці:

 • Ви приносите річ, яка повинна стати заставною. Це можуть бути коштовності, побутова техніка, телефони, планшети, ноутбуки, шуби і все, що варте дійсно хороших грошей.

АЛЕ! У разі, якщо Ви не повернете взяті у борг кошти в обумовлені терміни, Ваша застава назавжди залишиться в ломбарді. Ви її потім зможете викупити, але вже за завищеною ціною.

 • Тут можна позичити 1000, 3000, 5000, 10000 грн, Вам видають гроші прямо на руки, відразу ж після прийняття позитивного рішення з Вашого запиту.

АЛЕ! Для того, щоб дістатися до відділення і подати цей запит, Вам знадобиться подолати певну відстань і витратити на це свій час.

Так що, перед тим, як звернутися до ломбарду і правильно позичити гроші під заставу, тисячу разів подумайте!

Позичити у родичів

Іноді ідея попросити фінансової допомоги у родичів приходить у голову українцям навіть раніше, ніж звернутися до ломбарду. Але багатьох із них зупиняють такі чинники:

 • Не завжди хочеться розповідати рідним або хорошим знайомим про свої фінансові труднощі;
 • У родичів часто може не бути необхідної суми, щоб позичити грошей;
 • Факт боргу зобов’язує позичальника до особливому ставленню до людини, яка його врятувала;
 • Кредитор може вимагати назад гроші раніше обумовленого терміну тому що у нього теж сталася якась форс-мажорна ситуація;
 • Боргові відносини з рідними часто закінчуються зіпсованим настроєм і розладами в спілкуванні.

Всі ці моменти потрібно обов’язково враховувати у процесі прийняття рішення про боргові зобов’язання.

Позичити гроші під відсотки у МФО

Мабуть, МФО сьогодні пропонують найбільш вигідні умови для кредитування приватних осіб в Україні. Вони надають можливість позичити гроші терміново з поганою кредитною історією, невеликими сумами від 1 000 до 15 000 гривень на термін до 1-2 місяців. Формат взаємодії – онлайн, тому на дорогу не знадобиться витрачати ні сил, ні часу, ні грошей.

Як виглядає процедура оформлення?

 • Реєстрація на сайті МФО;
 • Подача запиту на необхідну суму і терміни;
 • Відправка документів (паспорт + ІНН);
 • Підписання договору;
 • Отримання грошей на банківську картку.

Процедура дуже проста, і це Ваша можливість безпечно позичити гроші в Інтернеті. І тепер потрібно визначитися, з якою з мікрофінансових організацій Ви будете працювати.

СравниЗайм допоможе позичити гроші терміново за 15 хв!

Стільки часу – 15 хвилин – Вам буде потрібно для вивчення всіх найвигідніших кредитних пропозицій на сторінках онлайн платформи СравниЗайм. Завдяки своєму інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу і зручній системі пошуку, сьогодні вона користується неймовірною затребуваністю серед потенційних позичальників. Вони завжди шукають найкомфортніше місце, де можна терміново позичити гроші під відсотки.

На сайті sravnizajm.com.ua кожна МФО має свій власний профіль і окремий розділ із відгуками від реальних користувачів. А кредитний калькулятор допоможе швидко знайти компанії, які готові задовольнити Ваш запит на найвигідніших умовах. А ще акції, спеціальні пропозиції та унікальні умови кредитування – все це зібрано в єдиному онлайн просторі, для Вашої зручності і максимальної економії часу. Спробуйте і Ви!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: