Де найкращі умови кредитування в Україні для фізичних осіб?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де найкращі умови кредитування в Україні для фізичних осіб?

Гроші на термінові потреби можуть знадобитися у найнесподіваніший і незручний момент, так найчастіше і буває. На жаль, мало хто з українців по-справжньому дбає про своє майбутнє і відкладає кошти на «чорний день». Тому, діяти доводиться за межами власного бюджету і шукати можливість десь взяти вигідний кредит.

Перед тим, як взяти де-небудь гроші у борг, варто добре вивчити умови кредитування на невідкладні потреби і порівняти ступінь вигоди кожної з пропозицій. Сьогодні найбільш затребуваними кредиторами є банки, ломбарди і МФО. Ідею звернутися до ломбарду ми відразу відкидаємо, тому що там головною умовою є обов’язкова застава. А про інших гравців ринку поговоримо прямо зараз.

Умови кредитування у банках України

Банки пропонують потенційним позичальникам досить значні суми грошей у борг, але, при цьому, вимагають дотримуватися стандартних умов кредитування:

  • Збір і надання пакету документів: довідка про місце роботи з підтвердженням офіційного працевлаштування та рівнем заробітної плати за останні шість місяців;
  • Вікові обмеження – від 21 до 60 років;
  • Тимчасові рамки для розгляду запиту і озвучування рішення – до 7 днів.

Ось умови кредитування фізичних осіб від найпопулярніших серед користувачів банків:

Назва Сума (грн.) Низькі ставки по кредитах (%)
ОщадБанк від 50000 23,71
Південний не обмежена 24,86
КредоБанк 60000 – 1000000 22,3
ТасКомБанк 25000 – 2000000 27,21
ПриватБанк не обмежена 24,48

Якщо у банківській установі вважатимуть недостатнім наданий обсяг паперів, особистий менеджер може запросити гарантійний лист або заставне майно.

Умови кредитування фізичних осіб у МФО

На відміну від банків, у МФО все набагато простіше і швидше, у них найвигідніші умови кредитування в Україні. На всю процедуру, починаючи від подачі заявки до отримання грошей, у Вас піде не більше 30 хвилин (за умови, що Ви звернулися в робочі години). Сайт компаній працює цілодобово, тому відправити запит можна навіть вночі.

Які умови співпраці з мікрофінансовими організаціями?

  • Наявність діючого паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду та картки українського банку;
  • Вік від 18 до 75 років, у різних компаніях цей рубіж може бути різним;
  • Відсутність поточної заборгованості в цій же МФО.

З вимог на кредит онлайн – більше нічого. Це означає, що Вам не знадобляться ніякі довідки з роботи або про склад сім’ї, Ви можете претендувати на фінансування, навіть якщо Ви студент або пенсіонер. І найважливіше – тут не грає особливої ​​ролі Ваша негативна кредитна історія.

Де найвигідніші умови для позичальника?

Як бачимо, найкращі умови кредитування в Україні – у МФО, особливо якщо мова йде про недовгострокові позики. На сайті sravnizajm.com.ua зібраний перелік найбільш надійних кредитних компаній, тут можна вибрати надійного партнера для тривалого взаємодії. Ось кращі з пропозицій:

Назва Терміни (дні) Сума (грн.)
CreditPlus 3-30 0 – 10000
Dinero 7-30 0 – 15000
MyCredit 1-35 0 – 10000

Крім комфортних умов співпраці, ці МФО пропонують своїм клієнтам перший кредит без відсотків. Скориставшись цією можливістю, Ви безкоштовно протестуєте роботу компанії і, в той же час, оперативно вирішите свій грошове питання.

А ще, МФО не подають до суду на боржників!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: