Де позичити 1000 грн у кредит за 1 день?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де позичити 1000 грн у кредит за 1 день?

[toc]

Одна тисяча українських грошей – не дуже велика сума, але її брак може стати серйозною проблемою в рішенні актуального фінансового питання. Що можна купити на такий обсяг коштів? Перелік покупок може бути найрізноманітнішим: недорога побутова техніка, одяг або взуття, продукти харчування або медикаменти. А ще з її допомогою можна закрити питання з оплатою комунальних або навчання у ВНЗ, на курсах або додаткових спеціалізованих заняттях.

І ось настає той момент, коли потрібно терміново взяти кредит 1000 гривень у борг для закриття актуальних потреб Ваших або Вашої родини – що Ви будете робити? Найімовірніше, будете звертатися до родичів або до ломбарду. Давайте розберемося з цими двома способами детальніше і проаналізуємо, де можна швидко взяти кредит 1000 гривень.

Зайняти 1000 грн у родичів

Плюси. Родичі практично завжди знаходяться в доступному для Вас радіусі знаходження і можуть позичити 1000 грн у будь-який момент.

Мінуси. У рідних далеко не завжди буде на руках достатньої кількості готівки, щоб моментально Вас виручити. І якщо вони все ж таки будуть у потрібному обсязі, рідні можуть висловити небажання брати участь у вирішенні Вашого фінансового питання. Тому, підсумок переговорів на цю тему спрогнозувати досить складно.

Існує ще один негативний момент, і про нього не варто забувати. Якщо у Вас настане форс-мажорна ситуація і Ви не зможете вчасно виконати свої боргові зобов’язання, то стосунки з кредитором можуть сильно погіршитися.

Позичити 1000 гривень у ломбарді

Плюси. Кредит у ломбарді Ви отримаєте досить швидко, і у Вас навряд чи вимагатимуть будь-які додаткові документи, крім того, що посвідчує особу.

Мінуси. Щоб дістатися до локації відділення потрібного ломбарду, вам буде потрібно якийсь час і, можливо, кошти, якщо Ви заплануєте добиратися транспортом. Також варто пам’ятати, що в цій кредитній організації можна взяти 1000 грн терміново за 1 день тільки під заставу, тобто, вам потрібно принести з дому якусь цінну річ і віддати її в обмін на гроші. Якщо Ви не зможете повернути борг у рамках обумовлених термінів, Ваші цінні речі до Вас більше не повернуться.

Взяти кредит 1000 грн у МФО

Плюси. Швидкість видачі коштів у мікрофінансових організаціях б’є будь-які рекорди – це від 15 до 30 хвилин, у випадку з повторним зверненням – онлайн кредит до 1000 буде ще швидшим. Щоб взяти позику 1000 на картку, необхідно пред’явити тільки паспорт й ідентифікаційний код, а сам процес оформлення і розгляду заявки має зручний онлайн формат.

Також на грошову допомогу у мікрофінансовій організації може розраховувати практично кожен бажаючий, без прив’язки до конкретного місця роботи, офіційного розміру доходів або віку. Навіть позичальники з поганою кредитною історією часто отримують позитивні рішення за своїми фінансовими запитами.

Ось орієнтовний список МФО, які дозволяють терміново зайняти 1000 грн онлайн на картку за найвигіднішими умовами, Ви можете особисто це перевірити і порівняти на сайті sravnizajm.com.ua:

МФО Відсоткова ставка (%) Термін кредитування Необхідні документи
MyCredit 0% перший до 35 днів Паспорт + ІНН
БыстроЗайм 0% перший до 65 днів Паспорт + ІНН
Cashinsky 0% перший до 30 днів Паспорт + ІНН
Dinero 0% перший до 30 днів Паспорт + ІНН
MoneyVeo 0% перший до 30 днів Паспорт + ІНН
AlexCredit 0% перший до 30 днів Паспорт + ІНН

Мінуси. Щодо великих відсотків, то за умови перерахунку на річні терміни кредитування. Але мікропозики тим і привабливі, що можуть виручити швидко, на невелику суму грошей і за короткий термін договору.

Підведемо підсумки

Численні українські МФО дійсно користуються наразі неймовірною популярністю серед потенційних позичальників. Більшість із них уже давно вибрали більш короткий шлях пошуку найцікавіших кредитних пропозицій і користуються послугами платформи СравниЗайм, щоб узяти кредит на картку до 1000 грн.

Якщо Ви хочете отримати 100% схвальних рішень за Вашими заявками, вибирайте кращу кредитну компанію на сайті sravnizajm і сміливо відправляйте запит. На головній сторінці платформи знаходиться зручний кредитний калькулятор онлайн, який допоможе Вам швидко й ефективно впоратися з поставленим завданням!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: