Де взяти 3000 гривень у кредит?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де взяти 3000 гривень у кредит?

[toc]

Чи стикалися Ви з ситуацією, коли для важливої ​​покупки не вистачало 3000 грн? І це той самий момент, коли потрібно знайти гроші в найкоротші терміни. Від ідеї відправитися до банку і взяти кредит 3000 гривень потрібно відразу відмовитися – Вам вдасться там отримати фінансування тільки через кілька днів, коли зберете і принесете весь необхідний пакет документів. Плюс, ще потрібен час на ухвалення рішення з Вашого запиту.

З решти варіантів виходу з ситуації, коли треба зайняти гроші терміново – ломбарди, звернення до родичів і у МФО. У наступних трьох розділах ми розберемо всі доступні шляхи вирішення і порівняємо їх переваги.

Зайняти 3000 грн у ломбарді

Будь-який із обраних Вами ломбардів зможе задовольнити Вашу потребу в заявленій сумі грошей. Для цього треба буде принести заставу, яка, за своєю цінністю, буде в значній мірі її перевищувати. Це повинен бути мобільний гаджет, побутова техніка, золоті або платинові вироби, дорогоцінні камені, ноутбук та інше.

Кредит у ломбарді – до мінусів такої співпраці можна сміливо віднести велику ймовірність того, що Ви за підсумком залишитеся без своїх речей. Звичайно, це відбудеться з Вашої вини і нездатності повернути кошти у термін, але потім викупити назад заставу буде набагато складніше і дорожче.

Позичити 3000 грн у знайомих

Звернення до знайомих, щоб взяти 3000 в борг – теж один із найбільш затребуваних варіантів тимчасового рішення фінансової проблеми. Але пам’ятайте, що будь-яке грошове питання може істотно зіпсувати Вашу дружбу і залишити погані спогади для двох учасників боргової угоди.

А ще серйозними мінусами можна назвати ймовірність відсутності у Ваших знайомих такої великої суми грошей для надання Вам допомоги. Ви не зможете взяти 3000 грн у кредит, але втратите на цьому свій цінний час. А у разі успішної взаємодії, знайомий може попросити у Вас гроші назад набагато раніше обумовленого терміну, назвавши причиною якісь несподівані життєві обставини.

Взяти кредит до 3000 грн у МФО

На фінансову допомогу МФО можуть розраховувати всі категорії потенційних позичальників: пенсіонери, студенти, люди без постійного місця роботи, без стабільного доходу. Погана кредитна історія – не перешкода для отримання позитивного рішення, у цьому випадку теж можна терміново взяти кредит до 3000 грн на картку. Головне, щоб не було прострочених позик у потенційній компанії-кредиторі.

На сайті sravnizajm.com.ua розміщені профілі найнадійніших компаній, в яких терміново можна зайняти 3000 на карту:

МФО Відсоткова ставка (%) Термін кредитування (дн.) Необхідні документи
MyCredit 0% на перший до 35  

 

паспорт й ІНН

 

Dinero 0% на перший до 30
ШвидкоГроші 2% на день до 30
Cashinsky 0% на перший до 30
MegaGroshi 0% на перший до 27
БыстроЗайм 0% на перший до 65

Платформа СравніЗайм забезпечує всі умови для комфортного пошуку найбільш вигідної кредитної пропозиції. Також дуже важливо, що цей процес займає мінімальну кількість Вашого часу.

Підведемо підсумки

Ми провели простий аналіз можливих варіантів, де можна взяти кредит на 3000 грн. Висновок: сьогодні найзручнішим способом є звернення до МФО. Онлайн формат співпраці максимально заощаджує Ваш час і дає можливість зробити свій правильний вибір у спокійній домашній атмосфері.

Заходьте на сайт СравніЗайм, обирайте найкращі пропозиції й отримуйте 100% схвалення за відправлені заявки. Використовуйте кредитний калькулятор онлайн, щоб бачити кінцеву суму для виплати ще до моменту укладення договору. 30 хвилин – і кошти у Вас на особистій картці будь-якого банку України!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: