Де отримати гроші на лікування?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де отримати гроші на лікування?

За статистикою, одна з найбільш істотних статей витрат у сучасного українця – це медикаменти та оплата медичних послуг, на території країни або за її межами, коли терміново потрібні гроші. В Україні поки що не працює повним ходом система страхування, людям доводиться самостійно шукати допомогу в отриманні кредиту на лікування членів сім’ї.

За кордоном це питання вже давно отримало розумне рішення – щорічний внесок у страхову компанію, який потім компенсує будь-які чеки за надання медичних послуг. У нашій країні є тільки задум для втілення вищеописаної схеми, коли відпаде необхідність знаходити гроші на лікування.

Які банки України дають кредит на лікування?

В українських банківських установах не передбачена окрема категорія кредитів, щоб взяти гроші на лікування зубів або внутрішніх органів, ці позики входять до складу споживчих. Якщо у Вас питання не термінові й Ви маєте у своєму розпорядженні достатній пакет документів для отримання грошей у банку, то Ви цілком можете розраховувати на цю допомогу.

Пам’ятайте, що у банку Вам знадобляться документальні докази Вашої платоспроможності та довідки з основного місця роботи. Розгляд документів відбуватиметься 2-3 дня, і, якщо банківський співробітник засумнівається у потенційному позичальнику, він може вимагати залучення поручителя.

Звернутися в ломбард

Кредит у ломбарді – один із способів вирішити своє фінансове питання. У цьому випадку, потрібно підлаштовуватися під режим роботи компанії і обов’язково подбати про заставу – підійдуть золоті, срібні або платинові вироби, побутова техніка, дорогий годинник або шуби, багато іншого.

У разі, якщо з об’єктивних чи суб’єктивних причин, у Вас не вийде повернути кошти в точно обумовлений час, Ваші речі залишаться у власності ломбарду, і викупити їх уже буде набагато складніше і дорожче.

Попросити у родичів

Родичі можуть Вас виручити невеликими сумами грошей, якщо у них вони є на момент Вашого прохання. Кредит від приватної особи теж має кілька недоліків: суми в наявності може бути недостатньо для покриття Ваших потреб, рідні можуть несподівано і дуже терміново зажадати гроші назад, і найістотніший мінус – це висока ймовірність зіпсувати взаємини між людьми через невдалу або проблемну грошову позику.

МФО – дадуть гроші на лікування з 99% ймовірністю

Набагато простіше і швидше взяти гроші на лікування у мікрофінансових організаціях. Для отримання позики, необхідно надати:

  • Паспорт повнолітнього громадянина України;
  • Ідентифікаційний код;
  • Номер картки будь-якого українського банку.

Сама процедура оформлення позики займе у Вас не більше 30 хвилин при первинному зверненні, і ось як вона виглядає:

  1. На сайті sravnizajm.com.ua вибираєте найбільш підходящого кредитора шляхом порівняння пропозицій від самих надійних МФО України. Тут є кредитний калькулятор, детальний опис компаній і багато відгуків від реальних користувачів.
  2. Переходите на сайт обраного кредитора і проходите коротку реєстрацію, підтверджуєте її через персональну електронну пошту.
  3. Відправляєте запит із зазначенням точної суми і термінів кредитування, прикріплюючи копії необхідних документів.
  4. Отримуєте на пошту позитивне рішення і договір про співпрацю, ставите в ньому електронний підпис і відправляєте назад.
  5. У найближчий час отримуєте кредит готівкою на банківську картку і використовуєте його на якісне медичне обслуговування.

І тут є головний бонус: не має великого значення, на які потреби Вам знадобилися кошти – терміново потрібні гроші на лікування дитини або необхідно купити набір ліків для старенької бабусі.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: