Де взяти кредит 10000 грн
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де взяти кредит 10000 грн

[toc]

Кредит готівкою в розмірі десяти тисяч гривень – потреба не щомісячної періодичності, але іноді брак цієї суми може серйозно зіпсувати плани на Ваше життя. Наприклад, Ви запланували ремонт, а той неймовірно красивий диван-ліжко стоїть трохи більше, ніж Ви розраховували. Або навчання: Ви або Ваша дитина вступили до престижного університету, домашніх заощаджень вистачило на кілька семестрів справних виплат, а ось потім почалися труднощі. А ще буває, що у найнесподіваніший момент здоров’я різко дає тріщину і з’являється термінова необхідність госпіталізації. А медичні рахунки нині менше десяти тисяч практично не бувають …

Який вихід із ситуації, коли треба взяти 10000 грн терміново? Існує три найбільш доступних варіанти: ломбард, банк і МФО. А тепер – по порядку.

Позичити 10000 грн у ломбарді

Сьогодні ломбарди розташовані у всіх районах українських міст. Вони пропонують своїм клієнтам взяти 10000 гривень у кредит під заставу їх дорогого майна. Кожна організація озвучує індивідуальні умови співпраці і приваблює потенційних позичальників різними акціями і спеціальними пропозиціями.

  • Плюси: швидке отримання грошей, невеликий пакет документів, щоб отримати кредит у ломбарді.
  • Мінуси: оцінювання майна відбувається за набагато нижчими тарифами, ніж річ має вартість у реальному житті; ймовірність того, що застава залишиться у власності компанії – через невчасну виплату боргових грошей; доведеться витратити якийсь час, щоб подолати відстань до відділення; в разі прострочення, друга сторона договору має право продати Ваш заставу, не повідомляючи про свої дії.

Також варто пам’ятати про те, що кожен ломбард має власний список прийнятих речей під заставу. Ті, які схвалені в одній конторі, можуть бути неприйнятними в інший.

Позичити 10000 грн у банку

Банківські установи приймуть у Вас заявку на кредитування тільки в разі надання всього пакету необхідних документів. Тут можна взяти кредит до 10000 гривень на місяць і більше. Вам, при цьому, можуть знадобитися паспорт, код, довідка з місця роботи, (що підтверджує факт наявності офіційного працевлаштування та рівень Вашого доходу), довідка про сімейний стан, дані про рухоме і нерухоме майно, довірчі листи і розписки поручителів.

  • Плюси: можна взяти у борг 10000 гривень, а іноді – і в досить великих розмірах.
  • Мінуси: значний пакет документів, тривалі терміни на розгляд запиту і прийняття рішення, віддаленість відділення банку від місця проживання, обмеження за віком і статусом (пенсіонер, студент і ін.).

До того ж, банки навряд чи підуть на співпрацю, якщо у позичальника спостерігається погана кредитна історія або є судимість.

Взяти кредит 10000 грн у МФО

МФО – це можливість швидко отримати позику без довідки про доходи на платіжну картку будь-якого українського банку. Щоб не загубитися серед величезної кількості таких кредитних організацій, заходите на сайт sravnizajm.com.ua і отримуйте систематизовану інформацію з будь-якого грошового питання: в яких компаніях можна взяти в кредит 10000 грн на картку, на які терміни, які відсотки і що за спеціальні пропозиції зараз є.

А ось і список найбільш затребуваних МФО, в яких можна взяти 10000 грн у кредит на картку терміново:

МФО Відсоткова ставка (%) Термін кредитування (дні) Необхідні документи
CreditPlus 0% на перший до 30  

Щоб взяти позику на картку, знадобиться паспорт громадянина України, ІНН

Miloan 0% на перший до 30
MoneyVeo 0% на перший до 30
AlexCredit 0% на перший до 30
БыстроЗайм 0% на перший до 65
TopCredit 1,9% до 21
MegaGroshi 0% на первый до 27

Онлайн формат взаємодії дозволяє потенційному позичальникові значно заощадити свій час і зайняти 10000 грн на картку дуже оперативно. А можливість запросити пролонгацію договору кредитування забезпечує спокійне вирішення питання з поверненням боргу в разі несподіваних життєвих ситуацій.

Підведемо підсумки

У момент гострої необхідності зайняти велику суму грошей згадайте про плюси і мінуси кожного з розглянутих варіантів – так Ви зможете прийняти зважене рішення і отримати необтяжуюче Ваш гаманець фінансування.

Як бачимо, МФО сьогодні виграє по багатьом позиціям максимально комфортного надання послуг. Вам знадобиться всього 30 хвилин Вашого часу, щоб повністю закрити своє фінансове питання. Хочете отримати 100% схвалень і вдало взяти кредит онлайн на картку? – Заходьте на сайт СравниЗайм і вибирайте кращі з кредитних пропозицій.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: