Де отримати кредит 5000 грн?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де отримати кредит 5000 грн?

П’ять тисяч гривень – саме такої суми грошей може не вистачити на оплату дорогого навчання у вищому навчальному закладі, покупку нової побутової техніки або покриття рахунків для незапланованого медичного обслуговування. Але де знайти такі кошти, якщо вони знадобилися досить несподівано? Це питання намагаються вирішити багато наших співвітчизників і починають шукати можливість позичити гроші терміново у найрізноманітніших напрямках. Одні звертаються до родичів, знайомих і співробітникам, інші біжать до ломбардів, а найпродуманіші відправляють заявки, щоб взяти кредит онлайн до 5000 грн в МФО.

Пропонуємо порівняти всі доступні способи отримати кредит готівкою до 5000 грн і зробити правильні висновки для майбутніх рішень.

Зайняти 5000 грн у ломбарді

В Україні існує величезна кількість ломбардів, кожен з яких пропонує потенційним позичальникам кредит за паспортом на різних умовах співпраці. Головною умовою для того, щоб отримати швидкий кредит до 5000 грн, залишається одне: потенційний позичальник повинен принести заставу, яка, у разі несвоєчасного виконання боргових зобов’язань, залишиться в кредитній компанії як компенсація виданих грошей.

Що може бути заставою, щоб претендувати на кредит у ломбарді? Це повинна бути річ, що перевищує за вартістю суму, яку Ви запитуєте для позики:

 • вироби з золота, срібла та платини;
 • дорогоцінне каміння;
 • антикваріат;
 • побутова техніка;
 • мобільні телефони;
 • планшети і ноутбуки.

Щоб дістатися до відділення ломбарду, Вам доведеться витратити якусь кількість часу і зусиль – і тоді можна взяти кредит на 5000 грн.

Позичити 5000 грн у знайомих

Добре, якщо у Вас є знайомі, яким можна зателефонувати у будь-який час і попросити кредит без відсотків на п’ять тисяч гривень. Але багато хто зараз тримають гроші на карткових рахунках і «добути» їх звідти не виходить так швидко, як хотілося б. А ще деякі просто не мають у своєму розпорядженні достатню кількість коштів, щоб віддати їх на тривалий термін.

Які ще мінуси такого способу вирішення фінансових проблем?

 • Від вас можуть зажадати дострокового погашення боргу, тому що у кредитора, наприклад, виникли непередбачені фінансові труднощі;
 • Ви можете назавжди зіпсувати стосунки з кредитором, якщо раптом у Вас не вийде повернути кошти у заздалегідь обумовлені терміни;
 • Про ваші фінансові труднощі дізнаються сторонні люди і потім це може недобре відібитися на Вашій репутації.

Якщо пощастить, Ви, звичайно зможете позичити 5000 грн у кредит швидко і відразу на руки, але потім можете заплатити за це занадто високу ціну. Подумайте добре!

Взяти кредит 5000 грн у МФО

Як показує статистика, з кожним місяцем усе більше українців воліють взяти онлайн кредит 5000 грн на картку терміново к мікрофінансових організаціях. Головними їх аргументами служать швидкість надання послуги (15-30 хвилин) і можливість здійснювати взаємодію у форматі онлайн, коли оформлення заявки і отримання грошей відбувається безпосередньо з дому або роботи, за допомогою персонального комп’ютера.

Ось перелік найбільш надійних МФО України, знайдений на авторитетній онлайн платформі sravnizajm.com.ua. Усі вони можуть терміново зайняти 5000 на картку:

МФО Відсоткова ставка (%) Термін кредитування (дні) Необхідні документи
Dinero 0% на перший до 30  

Паспорт й ідентифікаційний код

CreditPlus 0% на перший до 30
MoneyVeo 0% на перший до 30
Miloan 0% на перший до 30
TopCredit 1,9% до 30
ЕвроГроші 1,9% до 21

 Ключові переваги співробітництва з МФО:

 • Не треба збирати цілу папку документів;
 • Не варто турбуватися з приводу відмови, його відсоток ймовірності навіть з поганою кредитною історією – мінімальний;
 • Немає потреби кудись йти і стояти в черзі, все відбувається через Інтернет;
 • Є можливість запросити продовження термінів дії договору;
 • Значна економія часу на пошук гідного кредитора, завдяки використанню зручної платформи СравнbЗайм – кредитний калькулятор онлайн вам у допомогу!
 • А ще – цікаві акції, розіграші призів і спеціальні умови для кредитування без довідки про доходи!

Підведемо підсумки

МФО, безумовно, найбільш комфортний спосіб вирішення тимчасових грошових труднощів. Тепер взяти кредит 5000 гривень на картку терміново не складе для Вас особливих труднощів, а той час, який Ви заощадите на оформлення запиту і оперативне отримання коштів, стане в нагоді Вам для вирішення більш важливих питань. І пам’ятайте: у будь-якій форс-мажорній ситуації Ви маєте право запросити пролонгацію дії Вашого кредитного договору. Ця функція допоможе Вам не потрапити в неприємну ситуацію у разі непередбачених обставин.

Вивчайте найвигідніші пропозиції на сайті СравниЗайм і швидше робіть свій правильний вибір!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: