Де взяти кредит без перевірок в Україні?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де взяти кредит без перевірок в Україні?

У той момент, коли настає гостра необхідність взяти миттєву позику, немає часу на довгострокові перевірки з боку кредитора. Цей аспект часто стає перепоною на шляху термінового вирішення несподіваної форс-мажорної ситуації з грошима.

Взяти гроші без перевірок можна в:

 • Ломбарді. Щоб видати терміновий кредит без перевірок, Вам не ставитимуть зайвих запитань про місце роботи або сімейний стан, але попросять принести якусь цінну річ з дому для використання її в якості застави. У разі, якщо зі своєчасним поверненням грошей щось піде не так, річ залишиться у власності компанії.
 • У приватної особи. Такий кредитор дає позики швидко без перевірок і рідко просить будь-які підтверджуючі документи, крім паспорта та коду. Він може домовитися про угоду навіть по телефону. Але такий варіант взаємодії нічим не регулюється, тому ймовірні наслідки складно передбачити.
 • Банку. Щоб схвалити експрес позику, у відділенні банку Вас обов’язково попросять надати цілий пакет документів, навіть якщо це звернення вже друге, третє чи четверте. На збір та обробку цієї інформації зазвичай йде до семи днів.
 • МФО. Мікрофінансові організації – це єдиний варіант кредиторів, який дійсно не перевіряє потенційного позичальника на предмет його платоспроможності та наявності місця роботи. Позика онлайн на картку без перевірки – це їх спеціалізація.

Чим менше перевірок буде припускати майбутня фінансова угода, тим швидше Ви зможете отримати свої гроші для вирішення актуальних проблем.

МФО дають кредит:

 • Без перевірки кредитної історії. У даному випадку, не має значення, чи були у Вас прострочення за попередніми кредитами. Єдиним обмежуючим фактором може стати наявність «відкритої» позики в цій же компанії.
 • Без перевірки місця роботи. МФО не цікавляться Вашим місцем роботи та обсягом коштів, що отримуються у вигляді зарплатні. Саме тому, на кредитування можуть розраховувати багато категорій громадян: безробітні, студенти, пенсіонери, жінки в декреті.

Які МФО дають гроші у позику без перевірки?

На сайті sravnizajm.com.ua розміщені тільки ті МФО, які забезпечують фінансову допомогу своїм клієнтам терміново без перевірки. Фахівці сервісу відбирають найнадійніші компанії з високими рейтингами, складеними на підставі реальних відгуків від постійних користувачів.

МФО Сума, грн. (до) Термін кредитування (дн.) Необхідні документи
CreditPlus  10000 3-30  

 

 

Паспорт і код платника податків

MyCredit  10000 1-35
MegaGroshi 14950 7-27
TopCredit 15000 1-21
MoneyVeo 15000 1-30
Dinero 15000 7-30
AlexCredit 10000 5-30
Miloan  12000 1-30
БыстроЗайм  10000 7-65
ШвидкоГроші  5000 3-30

Як взяти кредит без перевірок? Інструкція для новачка

Найскладніше в цьому питанні – визначитися з майбутнім кредитором, який дасть терміново гроші на картку без перевірок. На сторінках онлайн платформи СравниЗайм Ви знайдете не тільки вичерпний опис роботи кожної окремо взятої компанії, але і зможете побачити поточні акції і спеціальні пропозиції.

Як взяти кредит на картку без перевірок в Україні?

 1. Обираєте на сайті СравниЗайм найбільш влучного партнера на основі ретельно вивченої інформації;
 2. Переходите на ресурс МФО і реєструєтеся протягом 3-5 хвилин;
 3. Підтверджуєте свою реєстрацію введенням коду з смс, який прийшов на вказаний у процесі реєстрації номер мобільного телефону;
 4. За допомогою спеціальної форми в Особистому кабінеті, відправляєте запит на фінансування і прикріплюєте необхідні документи;
 5. Отримуєте відповідь відразу на електронну пошту з екземпляром договору про співпрацю і ставите на ньому віртуальну підпис;
 6. Чуєте звук, що сповіщає про надходження коштів на Вашу банківську карту.

У разі несподіваної ситуації з неможливістю повернути у термін гроші терміново на картку без перевірок, Ви можете замовити послугу пролонгації. Відповідно до умов її використання, Ви сплачуєте відсотки по позиці, а на «тіло» отримуєте відстрочку.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: