Де взяти кредит для інвалідів?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де взяти кредит для інвалідів?

Людям з інвалідністю особливо важко живеться в сучасній Україні. Найчастіше вони не мають можливості повноцінно заробляти собі на життя, а виплати за станом здоров’я зовсім мізерні. Але це не означає, що у них немає звичайних людських потреб, ось тільки деякі з них:

 • Придбання дорогих медичних препаратів або кредит на лікування в державних / приватних лікарнях;
 • Транспортування до місця призначення (лікарня, лікар, кафе, магазин);
 • Купівля продуктів для приготування збалансованого здорового харчування;
 • Оплата комунальних послуг або орендованої квартири;
 • Придбання необхідного одягу та взуття, предметів особистої гігієни;
 • Заміна зношеної побутової техніки та меблів;
 • Інші.

Багато ситуацій, що вимагають фінансування, відбуваються терміново і не передбачають ніяких зволікань. Де взяти кредит інваліду 2 групи?

А якщо звернутися до банку, щоб взяти грошей інваліду?

У банківській установі можна взяти кредит інваліду 1 групи, тільки в тому випадку, якщо у нього є довідка про офіційне працевлаштування. У відповідності до чинного законодавства України, кожна компанія з кількістю працівників від 8 до 25 осіб зобов’язана взяти в штат людину з обмеженими можливостями і обладнати для нього спеціальне робоче місце. Воно повинно відповідати його потребам і не завдавати шкоди здоров’ю.

У разі, якщо Ви не маєте можливості або бажання працевлаштовуватися на будь-яку офіційну посаду, банк має повне право відмовити у фінансуванні. Причина цьому – головна умова для кредитування у вигляді наявності у позичальника постійного джерела доходу. Ось чому банки відмовляють у кредиті інвалідам.

Де дають кредити інвалідам в Україні?

У Вас є кілька варіантів взяти споживчий кредит, але перед прийняттям рішення рекомендуємо добре зважити всі за і проти:

 1. Ломбард
 • Плюси: оперативна можливість взяти гроші на ліки інвалідам, відсутність вимог про довідку з роботи і про сімейний стан, широкі вікові рамки;
 • Мінуси: необхідність залишити заставу, як підтвердження намірів вчасно виконати боргові зобов’язання, в разі невиплати – запорука залишається у власності ломбарду.
  1. Приватні особи
 • Плюси: швидкий кредит для непрацюючих при пред’явленні паспорта, відсутність додаткових вимог до позичальника;
 • Мінуси: взаємини з приватним кредитором ніяк не регулюються, тому наслідки можуть бути найнесподіванішими.

Як бачите, в цих двох варіантах фінансового співробітництва є істотні недоліки, які відштовхують багатьох потенційних позичальників. Але є і набагато зручніший варіант – це МФО.

МФО – проста видача кредиту інваліду

Щоб взяти кредит через інтернет інваліду 3 групи у мікрофінансовій організації, знадобиться тільки два основних документи: паспорт та ідентифікаційний код. І ще – картка українського банку, куди надалі будуть надходити позикові гроші.

Ось ще декілька переваг:

 • Не потрібно ніяких доказів платоспроможності у вигляді довідок, виписок або свідоцтв поручителів;
 • Можливість для кожного бажаючого звернутися за допомогою: безробітному, студенту, жінці в декреті, людині з судимістю, пенсіонеру, інваліду другої групи;
 • Перший безвідсотковий кредит інвалідам 2 групи (і інших груп теж) надається майже у всіх МФО – завдяки цьому можна і компанію протестувати, і бюджет заощадити;
 • Послуга пролонгації справно працює для тих, хто не розрахував власні сили і не може повернути борг в обумовлені терміни.

Звертайтеся до МФО, щоб отримати кредит онлайн інваліду і забудьте про свої непередбачувані фінансові ситуації!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: