Де взяти кредит за 15 хвилин в Україні?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де взяти кредит за 15 хвилин в Україні?

Як давно ви стикалися з ситуацією, коли терміново потрібні гроші до зарплатні, а необхідної суми в наявності немає? І добре, якщо це просто бажання купити чергову сукню або оновити доволі обридлий торішній смартфон – таку покупку можна перенести на наступний фінансовий період. Складніше з ситуаціями, коли наявність або відсутність коштів серйозно впливає на життєву ситуацію:

 • Терміново потрібен кредит за 15 хв на медичну допомогу або дорогі медичні препарати;
 • Потрібно своєчасно заплатити за оренду житла або комунальні послуги;
 • Підійшов термін оплати навчання в середньому або вищому навчальному закладі;
 • Потрібна позика за 15 хв на позаплановий ремонт автомобіля або мотоцикла;
 • Потребує технічного обслуговування життєво необхідна побутова техніка (пральна машина, плита, мікрохвильовка та ін.);
 • З’явилася нагальна потреба оформити експрес кредит за 15 хвилин для виклику майстра з сантехнічних робіт.

У таких ситуаціях немає можливості почекати або перенести витрати на більш пізній термін – проблему потрібно вирішувати тут і зараз. Інакше потім це буде коштувати набагато більш значних сум.

Позики за 15 хвилин – три швидких, але не дуже ефективних способи

З проханням терміново надати необхідну суму грошей точно не варто звертатися до банку. Все просто: щоб зробити запит на кредит з 18 років у банку, Вам знадобиться цілий пакет документів (паспорт, код, довідка з роботи про розміри заробітної плати за останні півроку, довідку про склад сім’ї та документ, що підтверджує відсутність інших позик). Плюс, процес розгляду запиту може зайняти два-три дні, а в найскладніших випадках – до тижня часу. А потім ще страховки, поручителі і позапланові фотосесії в залі обслуговування … Це не відбудеться у бажаному форматі «кредити за 15 хвилин».

Ставлячи перед собою мету швидше і простіше вирішити подібне питання і взяти гроші борг за 15 хвилин, багато українців вдаються до таких способів отримання кредитування:

 1. Ломбарди. Так, тут видають кредит за паспортом за досить короткий термін, але є і безліч недоліків: до відділення компанії необхідно дістатися на транспорті або пішки й витратити на це значну кількість часу і грошей (у вихідні, свята і вночі офіс не працює); натомість за позику треба буде залишити якусь цінну річ (побутова техніка, смартфони, комп’ютери, планшети, дорогі метали або каміння, годинники, біжутерія та ін.); в разі настання непередбачених обставин і складнощів зі своєчасним поверненням коштів, усі предмети, залишені в якості застави, можуть назавжди залишитися у власності ломбарду (як варіант, їх ще можна викупити за більш завищеною вартістю).
 2. Приватні кредитори. Це люди, які розклеюють свої оголошення на стовпах і тролейбусних зупинках. Їх діяльність нічим не регламентується, а взаємодія з ними не передбачає підписання договору або інших документів. З метою оформити онлайн позику за 15 хвилин, достатньо надати (на смартфон або по електронній пошті) копію паспорта та ідентифікаційного коду й отримати на картку кошти. Що буде далі – невідомо, заявлені умови взаємодії можуть змінитися у будь-який момент.
 3. Родичі, друзі й колеги. З ними теж мати справу не завжди гарна ідея, якщо не хочете, щоб з’явилися великі проблеми, особливо якщо мова йде про грошові взаємини. У них не виявиться потрібного обсягу грошей, щоб дати кредит готівкою за 15 хвилин. Але навіть якщо вони зможуть їх знайти, то у подальшому подібна угода може істотно зіпсувати тендітні взаємини між близькими людьми. Неповернений вчасно борг може стати причиною великого розбрату і створити несприятливу репутацію в колі родичів або друзів.

Як бачите, всі ці три способи мають на увазі якусь ступінь фінансової допомоги, але щодо побічних ефектів, дуже небажані для застосування. А тепер давайте подумаємо, чи є альтернатива, щоб без жодних складнощів отримати кредит по інтернету за 15 хвилин?

МФО – надійний онлайн кредит за 15 хвилин на картку в Україні

Коли відбуваються непередбачені фінансові обставини, не варто засмучуватися. Мікрофінансові організації пропонують максимально комфортні умови взяти кредит онлайн на банківську картку в Україні за 15 хвилин, на дуже невеликі терміни за часом.

Так, для укладання кредитної угоди знадобиться мінімум документів:

 • Паспорт повнолітнього громадянина України;
 • Податковий код.

Вся процедура розгляду запиту на мікрокредит за 15 хвилин і видача грошей займає мінімум часу:

 • При першій заявці – близько півгодини;
 • Друга онлайн-заявка – не більше чверті години.

Які ще переваги є у співпраці з МФО?

 1. Сайти компаній працюють цілодобово, тому заявку на мікрокредитування можна подати у будь-який день тижня і будь-який зручний час доби;
 2. Надходження коштів відбувається відразу, при наявності картки, оформленої у будь-якому українському банку;
 3. Немає потреби мати офіційне місце працевлаштування та надавати відповідну довідку про розмір заробітної плати;
 4. На здобуття фінансування без відмови мають право претендувати всі соціальні категорії українців – від пенсіонерів до студентів;
 5. Спеціальний віртуальний простір «Особистий кабінет» завбачливо розроблений для зручності користування аккаунтом;
 6. Послуга пролонгації передбачена для будь-якого користувача послуг МФО, який відчуває складності у процесі виконання боргових зобов’язань.

І головний бонус – усі етапи співпраці відбуваються в онлайн режимі. Для заявника досить мати тільки комп’ютер або смартфон, підключений до Інтернету, а далі – відвідування сайту і моментальна відправка заявки. Через лічені хвилини отримаєте позику на картку миттєво.

Ось так швидко, й без жодних супутніх складнощів, можна отримати мікропозику онлайн за 15 хвилин. А 30-ти або 60-ти днів буде цілком достатньо, щоб поступово за них розрахуватися. Спробуйте взаємодію з МФО, і у подальшому вона точно стане Вашим надійним фінансовим товаришем. Переходьте на головну сторінку нашого сайту прямо зараз і вибирайте найкращого для себе партнера!

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: