Де взяти кредит жінці в декреті в Україні?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де взяти кредит жінці в декреті в Україні?

Жінки, які тимчасово перебувають у статусі декретної відпустки, є самою незахищеною категорією жителів нашої країни. Виплати на дитину, які щомісяця надходять на картку мами, мають жахливо маленькі розміри. Цих грошей вистачає на тиждень життя дитини, а то й того менше.

А витрат у цей період – неймовірна кількість:

 • Придбання всього необхідного у квартиру для повноцінного існування в ній маленької людинки: ліжечко, стільчик для годування, ванночка, горщик, пелюшки, простирадла, ковдри та інше.
 • Забезпечення постійного медичного обслуговування дитини у державних і приватних клініках.
 • Придбання корисних продуктів для приготування їжі;
 • Покупка одягу і взуття;
 • Підбір хорошої коляски, що підтримує лежаче і сидяче положення спинки;
 • Водіння малюка на розвивальні заняття та гуртки.

І це далеко не повний список потреб. Часто можуть терміново знадобитися гроші на додаткове лікування у разі настання серйозних проблем зі здоров’ям – і, звісно, вони не передбачають зволікань. Як взяти кредит жінці в декреті?

Кредит у банку для жінки в декреті – чи реально це?

Які банки дають кредит у декретній відпустці? У будь-якій банківській установі декретна жінка не зможе отримати фінансування через відсутність у неї постійного джерела доходу. Виплати на дитину не вважаються.

Але бувають випадки, коли мама самостійно виховує дитину і не отримує жодної допомоги від біологічного батька. Де отримати кредит, перебуваючи в декреті? Вихід є, давайте розглянемо варіанти вирішення складної ситуації.

Доступні джерела для фінансування

 • Ломбард. У цій установі Вам нададуть можливість взяти кредит для жінок, які перебувають в декреті і не запитають про наявність постійного місця роботи. Але і умови тут специфічні: як гарантію того, що гроші будуть повернуті в строк, Ви повинні залишити цінну заставу: дорогоцінні вироби із золота, срібла або платини, побутову техніку, мобільний телефон або щось подібне.
 • Рідні або друзі. Знайомі можуть не мати необхідну суму грошей. А при наявності такої, не завжди буде бажання з нею розпрощатися. Ну а реалізована угода на споживчий кредит не завжди добре закінчується для тендітних стосунків між родичами або друзями.
 • Мікрофінансові організації. Найбільш прийнятний варіант завдяки простоті й швидкості оформлення. Поговоримо про це детальніше.

МФО – швидкий і простий кредит для мам у декретній відпустці

Фінансові труднощі легко вирішуються, якщо у будь-який момент можна взяти кредит онлайн у декреті в Україні в МФО. Для цього Вам знадобляться всього 2 документа:

 • Паспорт повнолітнього громадянина України;
 • Ідентифікаційний код.

Також заздалегідь подбайте про те, щоб у Вас була картка, оформлена у будь-якому з українських банків – саме на неї потім надійдуть гроші.

Алгоритм дій на онлайн кредит для мам у декреті на картку:

 1. Заглядаєте на sravnizajm.com.ua, онлайн платформу за вибором найкращого кредитного партнера, і фіксуєте на кредитному калькуляторі свої побажання щодо суми й строків. У видачі отримуєте список компаній з найвигіднішими фінансовими пропозиціями. Тут же – відгуки, описи і акції.
 2. Після вибору партнера, переходите на його сайт і реєструєтеся.
 3. Відправляєте заявку, щоб отримати кредит готівкою і після позитивного рішення підписуєте договір.
 4. Максимум через 5-10 хвилин отримуєте запитану суму на картку.

Щоб оформити кредит жінкам, перебуваючи в декретній відпустці, у МФО Вам точно не знадобляться довідки й підтвердження платоспроможності.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: