Де позичити гроші терміново?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де позичити гроші терміново?

Питання «де можна позичити гроші терміново?» періодично стає досить гострим для кожного жителя нашої країни, і причини для цього можуть бути найрізноманітніші. Хтось вступив до престижного вищого закладу, а коштів для оплати чергового семестру до потрібної дати не виявилося. Хтось прийняв рішення здійснити дорогу покупку, але на неї немає розстрочки і потрібно внести оплату «прямо зараз». А ще хтось не розрахував свій сімейний бюджет на цілий місяць і хоче позичити гроші у борг під відсотки для закриття побутових потреб.

Зазвичай, такі ситуації вимагають швидкого рішення і навряд чи можуть почекати 5-7 днів до рішення про видачу кредиту в офіційній банківській установі. І тоді приходить час шукати більш швидкий і зручний варіант позичити гроші під відсотки в Україні.

Давайте розглянемо, якими способами тимчасового фінансування воліють користуватися наші співвітчизники, а ще розберемо, які є плюси і мінуси в кожному з них.

Зайняти грошей у ломбарді

Коли потрібен кредит терміново, потенційні позичальники відразу ж біжать до найближчого ломбарду і починають здавати всі цінні предмети з дому, побутову техніку, телефони або прикраси. Із незаперечних плюсів можна назвати, звичайно, швидке отримання грошей на руки й відсутність необхідності будь-яким чином доводити свою платоспроможність. Але є й ряд негативних моментів, коли позичити гроші до зарплатні через Інтернет, безпечніше, ніж у ломбарді:

 • Дуже часто заставні речі так і залишаються у власності ломбарду, тому що позичальник просто не встигає знайти гроші на виконання боргових зобов’язань.
 • Відділення ломбарду завжди знаходиться на якійсь певній відстані від місця проживання позичальника, тому кожного разу для взаємодії з компанією необхідно витратити час на дорогу. Крім цього, офіс може закритися і переїхати в інше, набагато більш віддалене, місце.
 • Іноді кредит у ломбарді стає для людини свого роду наркотиком. Він потім не може зупинитися до тих пір, поки не винесе з дому все, що може стати потенційною заставою.

« Ломбард - це швидкі, але завжди небезпечні гроші. »

Позичити грошей у родичів або друзів

Другий за популярністю спосіб знайти гроші – це позики у родичів і друзів. Тут теж є свої плюси: можна позичити грошей без відсотків, отримати їх досить швидко, а потім – ще й домовитися про «реструктуризації» боргу. Але, погодьтеся, і мінусів тут теж повно:

 • Рідні та друзі далеко не завжди можуть мати у своєму розпорядженні достатньо фінансів, щоб позичити велику суму грошей.
 • Їм можуть терміново знадобитися гроші назад, і Вам доведеться знову перепозичати.
 • Якщо, в разі форс-мажорних обставин, Ви не зможете повернути гроші у термін, є ризик надовго зіпсувати стосунки з близькими людьми.
 • Ви не зможете звертатися за такою допомогою з певною періодичністю, цей спосіб вирішення грошової проблеми скоріше підходить для рідкісних, виняткових випадків.

Давайте підсумуємо і подумаємо, чи буде Вам комфортно йти до родичів і рідних, щоб поділитися своїми тимчасовими фінансовими труднощами і позичити 1 000, 3000, 5000, 10000 грн?

Зайняти грошей у МФО

Найбільш затребуваним підходом у питаннях фінансування є звернення до МФО. Мікрофінансові організації – це невеликі онлайн компанії, які швидко і без жодних бюрократичних моментів видають позики практично всім бажаючим терміново позичити гроші в Інтернеті. Їх головна перевага – швидкість видачі позитивного рішення (15-30 хвилин) і досить серйозні суми доступних кредитів (до 20 000 грн. на 1-2 місяці). Далі – додаткові переваги:

 • Немає необхідності збирати п’ятнадцять документів, потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код;
 • Онлайн формат взаємодії з компанією, який дозволяє взяти гроші в позику онлайн, і, при цьому, економити час на транспортування до локального відділення;
 • Можливість продовжити терміни дії кредитного договору, якщо до моменту його завершення немає можливості виконати боргові зобов’язання.
 • Наявність великої кількості акцій і спеціальних пропозицій на кредитування під 0%.
 • Можливість зайняти грошей з поганою кредитною історією.

За останні 5 років все більша кількість потенційних позичальників звертаються до МФО. Вони знають, що заявку можна відправити навіть вночі, а гроші прийдуть у найстисліші терміни й одразу на персональну картку будь-якого українського банку.

СравніЗайм допоможе зайняти грошей під відсотки за 10 хв!

Обираючи влучну кредитну компанію, кожен користувач повинен прийняти важливе рішення, і далеко не завжди воно дається просто. Адже вивчити сайти десятків українських МФО практично неможливо, та й зрозуміти рівень їх репутації не так просто.

Використовуйте універсальну онлайн платформу з пошуку вигідних кредитів – sravnizajm.com.ua. Тут Ви знайдете зручний кредитний калькулятор, за допомогою якого отримаєте цілий список компаній з найвигіднішими фінансовими пропозиціями. На ресурсі зібрана вся детальна інформація по кожній з МФО, описами їхніх послуг і особливостей співробітництва, відгуками і спеціальними пропозиціями.

« Тепер ідея «позичу гроші під відсотки в Україні» Вам не здається такою страшною? »

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: