Де позичити велику суму грошей?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Де позичити велику суму грошей?

Коли мова заходить про необхідність позичити гроші у невеликих розмірах – від 1000 до 2000 гривень – проблем зазвичай не виникає. На допомогу приходять родичі, друзі, кохані люди або навіть співробітники. По-справжньому варто хвилюватися, якщо необхідна сума становить понад 10 000 гривень, і Ви не знаєте, у кого зайняти велику суму грошей. Такі гроші знайти дуже непросто, особливо, якщо час на пошуки сильно тисне. Зіткнувшись із подібною проблемою, потенційні позичальники вибирають два шляхи її вирішення – звернення до банку і відправка заявки до МФО.

Давайте більш детально розглянемо кожен із варіантів, як можна зайняти велику суму грошей, а потім порівняємо їх ефективність.

На яких умовах можна позичити велику суму грошей у банку?

У банку можна зайняти велику суму грошей, але це звернення потребуватиме від Вас певних емоційних і часових ресурсів. По-перше, треба буде знайти і обрати найбільш підходящу установу, а потім туди дістатися. Ви отримаєте список необхідних документів і підете їх збирати – на це піде, як мінімум, 2-3 дня. Після подачі запиту з повним пакетом документів, Вам треба буде почекати 5-7 днів до моменту прийняття остаточного рішення.

Нижче ми наведемо приклади за умовами кредитування в різних банківських установах України – кредит до 10000 грн і більше.

Назва Банка Розмір кредитування, грн Умови
Райффайзен Банк Аваль 2 000 – 25 000 Річна ставка – 38,40%
Полтава Банк 1 000 – 20 000 Річна ставка – 30%, разова комісія – 2%
Приват Банк 1 000 – 50 000 Річна ставка – 55,08%, разова комісія – 4,59%
Кредо Банк 1 000 – 300 000 Річна ставка – 69,99%
Идея Банк 1 000 – 50 000 Річна ставка – 21,99%
ОТП Банк 1 500 – 30 000 Річна ставка – 10%

Як бачите, тут можна розраховувати на дійсно серйозні масштаби кредитування, але для того, щоб їх отримати, необхідно витратити чимало сил і часу. Та й потім, зовсім не факт, що Ви отримаєте позитивне рішення.

Які МФО можуть зайняти велику суму грошей?

На відміну від першого варіанту тимчасового фінансування, МФО набагато більш лояльні до своїх клієнтів. Для отримання коштів не буде потрібно великий пакет документів або докази про платоспроможність позичальника. Кошти можуть отримати практично всі бажаючі: пенсіонери, студенти, люди без постійного місця роботи і джерела доходів, і навіть користувачі з поганою кредитною історією.

Ось деякі з найбільш вигідних пропозицій – взяти кредит онлайн в українських компаніях:

МФО Розмір кредитування, грн Умови
MoneyVeo 15 000 0% на перший кредит, терміни – до 30 днів
Dinero 15 000 0% на перший кредит, терміни – до 30 днів
Miloan 12 000 0% на перший кредит, терміни – до 30 днів
TopCredit 15 000 Терміни – до 21 дня
MyCredit 10 000 0% на перший кредит, терміни – до 35 днів
MegaGroshi 14950 0% на перший кредит, терміни – до 27 днів

Підведемо підсумки

Як бачимо, потребу в терміновому отриманні фінансування можна задовольнити і у банку, і у МФО. Однак, у банківській установі Ви витратите набагато більше часу й зусиль, а у разі надсилання заявки до мікрофінансової організації, отримаєте послугу швидко і одразу на особисту картку.

Хто надасть Вам найякіснішу допомогу в отриманні кредиту? Найкраще відразу заходьте на сайт sravnizajm.com.ua – тут Ви знайдете вичерпну інформацію про всі компанії та відгуки про них від реальних клієнтів. Також тут розміщені всі найвигідніші кредитні пропозиції від перевірених кредиторів. Зайняти велику суму (15 000) можна в таких МФО, як TopCredit, MoneyVeo, Dinero – просто перейдіть на їх профіль на сайті і дотримуйтесь подальших інструкцій.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: