Іпотечний кредит на житло багатодітним сім’ям
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Іпотечний кредит на житло багатодітним сім’ям

Поки молода пара знаходиться в статусі бездітної, їм не складає ніяких труднощів проживати з батьками, орендувати кімнату або окрему квартиру. Але з появою первістка, ситуація кардинально змінюється, місця стає недостатньо й для спокою малюка потрібний окремий простір. І думка про те, щоб отримати іпотечний кредит для багатодітної сім’ї, набуває все більш реальних обрисів.

Питання стає набагато серйознішим, коли в родині з’являється третя, четверта і навіть п’ята-шоста дитина. Якщо раніше для проживання могла використовуватися одно- або двокімнатна квартира, то наразі необхідно замислитися про більш просторе помешкання.

Сім’ї, які виховують більше трьох дітей, потребують повноцінну квартиру, де є можливість організувати місце для сну, проведення ванних процедур і прийому їжі для кожного окремого її члена. Іпотечний кредит на квартиру багатодітним – відмінний варіант для вирішення даної проблеми.

Хто може претендувати на соціальне кредитування?

У нашій країні вже кілька років працюють соціальні програми, головною метою яких є надання фінансової можливості молодим сім’ям на придбання свого житла шляхом часткової компенсації його вартості. На спрощене іпотечне кредитування можуть розраховувати наступні категорії українців:

  • Учасники АТО;
  • Багатодітні родини;
  • Малозабезпечені сім’ї;
  • Сімейні пари, які проживають в обмеженому житловому просторі (до 13 квадратних метрів на людину);
  • Люди, які вимушено переселилися з Луганської та Донецької області;
  • Молоді пари з дітьми, які не мають у власності ніякої житлової нерухомості.

Процедура оформлення документів на іпотечний кредит на квартиру багатодітним займає досить велику кількість часу: потрібно зібрати довідки з роботи, з податкової, підтвердження відсутності житлової власності та інші. Але результат однозначно того вартий. В Україні вже більше 4000 сімей стали власниками бюджетних квадратних метрів, і ще близько 9000 очікує свого щасливого моменту.

Які програми фінансування існують?

Державний бюджет фінансує дві програми на іпотечний кредит для багатодітних сімей, які трохи відрізняються між собою за принципами функціонування і вимогам до заявників:

  1. «Доступне житло». Програма передбачає виділення фінансової допомоги для переселенців, атошників і сімей із відкритим квартирним питанням. Для перших двох категорій держава покриває 50% загальної вартості, а для останньої – 30%. Є й особливі умови, щоб отримати кредит багатодітним сім’ям на придбання житла: офіційна заробітна плата кожного окремо взятого члена сім’ї не повинна перевищувати сумарно п’яти середньостатистичних зарплат.
  2. «Пільгове молодіжне житло». Спеціальні умови надаються для всіх молодих сімей у віці до 35 років. При відсутності дітей позика буде передбачати 3% річних, при наявності однієї дитини – 0%, двох діток – держава бере на себе 25%, трьох і більше дітей – держава компенсує 50%. Розстрочка платежів може бути надана на термін до 30 років, з умовою невеликого стартового внеску в розмірі до 6% від загальної суми.

Для будь-якого з цих варіантів знадобиться якийсь час і певна кількість витрачених зусиль, плюс, очікування результату.

Іпотечні кредити на житло багатодітним сім’ям – чи є альтернативи?

Як альтернативне рішення, можна скористатися пропозицією про кредит онлайн від мікрофінансових організацій. Процес оформлення займе всього 30 хвилин при першому зверненні (при другому – і того швидше). Для подачі заявки на кредит на житло багатодітним сім’ям не знадобляться ніякі папери з роботи про кількість офіційно зароблених грошей – тільки паспорт + ідентифікаційний код.

У разі настання несподіваних сімейних обставин, у МФО можна взяти позику онлайн на картку, а потім запросити активацію послуги пролонгації, яка передбачає продовження термінів повернення на два-три тижні.

Який би з перерахованих вище варіантів не був обраний, головне – благополучне фінансове рішення квартирного питання. А кожна зекономлена гривня – додатковий плюс до сімейного бюджету!

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: