Як виправити кредитну історію в Бюро Кредитних Історій (БКІ)?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як виправити кредитну історію в Бюро Кредитних Історій (БКІ)?

Зіпсована історія кредитів – визначення у банківській справі, яке говорить про те, що людина, яка позичала, не дотрималася пунктам договору і не виконала певні обов’язки.

Що таке кредитна історія?

Сьогодні, коли наше життя стало цифровим, кожна дія залишає інформаційний слід. По ньому, як по доказам, про кожного з нас досвідчений «детектив» зможе зібрати досьє.

Кредитна історія – це досьє про фінансове життя людини. Сюди входить інформація про всі активності з коштами, які позичалися. Скористалися ви кредиткою у магазині або брали квартиру в іпотеку – все це буде відображено у персональному файлі і доступно за запитом.

Там також видно ваші «гріхи» – наскільки відповідально ви погашали минулі зобов’язання, чи були прострочення за платежами, та інше.

Якою може бути кредитна історія?

Це безпосередньо залежить від Ваших дій, на сайті УБКІ вона у вас може бути позитивною чи негативною.

Якщо вас оцінили високо – все у порядку. Вона допоможе збільшити шанси на отримання кредиту. Вам будуть схвалювати позики, як рідному брату. Більше того, такій людині банки часто пропонують навіть пільгові умови, аби він став їх клієнтом.

У другому випадку ситуація діаметрально протилежна. Фінансові установи не люблять співпрацювати з такими позичальниками, а тому всіляко вставляють «палиці в колеса». Добре, що можна мікропозиками поліпшити свою кредитну історію, якщо вона зіпсована.

Чому ваша кредитна історія зіпсована?

Найрізноманітніші чинники впливають на зниження рейтингу від помилки службовця до особистої вендети банківського працівника. Але швидше за все виною всьому ваше небажання або неможливість вчасно повертати борг.

Просрочите виплату за новий фен на один-два дні, і в історії вже з’явиться про це запис. Забудете вчасно повернути кошти на картку, і УБКІ відзначить це у своєму досьє.

У тому випадку, коли людині з негативним рейтингом терміново знадобилися кошти, то вона, швидше за все, просто не вирішується звернутися до банкк, намагаючись знайти інший спосіб отримати допомогу. Іноді саме це і призводить до найбільш небажаних і сумних наслідків.

Про недоліки і небезпеки від тіньових угод сказано до цього чимало, так що немає сенсу повторюватися.

« Мікрофінансова організація - паличка-виручалочка, якщо у Вас погана КІ »

Краще поговорити про реальний вихід із такої ситуації, який можна і потрібно знайти. Перш за все, найлояльніше ставлення до кредитної історії мають, ні, не приватні лихварі, а мікрофінансові організації. Тільки швидка допомога часто видається на невелику суму, і за такою схемою, дуже високі ставки. Перевага такої послуги в тому, що її видають за чверть години. Ви отримуєте суму онлайн, або готівкою. Також ще одним виходом може стати звернення за допомогою до брокера. А якщо Ви можете запропонувати адекватне забезпечення банку, то на погану кредитну історію там просто-напросто закриють очі.

Наскільки погана Ваша історія?

Починати варто з того моменту, що негативна кредитна історія – не абсолютна величина. Це визначення часто засноване на особистих висновках банківських службовців.

Інформацію у бюро кредитних історій збирають про всі позики, які отримувала фізична особа, а також про те, за яких конкретно обставин і коли були погашені ці заборгованості. Складнощі при отриманні картки часто будуть багато в чому залежати саме від цих конкретних обставин.

Більшість банків готові не звертати уваги на незначні «запізнення» у погашенні боргу, але гріхи більш серйозного характеру, які завершилися судновими стягненнями, або прострочені зобов’язання у поточному періоді, можуть стати серйозною перешкодою. Хоча, якщо дані про поточні прострочення ще не потрапили до бази УБКІ, то банк не матиме причин, щоб відповісти Вам відмовою. Правда, навіть якщо дані оновилися, можна швидко виправити негативну кредитну історію в УБКІ за допомогою мікропозик, але про це далі.

Але плекати надії про неуважність і наївність банку не варто. Остерігайтеся звертатися до тих особистостей, які пропонують Вам «внести в неї корективи» – адже кожна з цих обіцянок є абсолютним шахрайством.

Бувають випадки, коли людині терміново потрібна сума грошей, а у неї є старий непогашений борг. Через цей боргу інші банки відмовляються давати будь-які суми грошей.

“Перевіряйте вашу КІ перш ніж отримати кредит” 


Або ж ще більш абсурдний випадок: Нічого не підозрюючи, ви сидите на кухні і п’єте чай, і раптом у ваші двері стукають. Виявляється, що це колектори. Ви у подиві, адже заборгованість ви оплатили вже досить давно. Але ось яка плутанина – банк не списав кошти з рахунку, і тому довести ви нікому нічого не зможете, адже всі документи канули в небуття.

У таких і ще багатьох різних випадків вам буде потрібна допомога фахівців, щоб очистити своє ім’я і повернути у банків довіру.

На території України історіями кредитів займаються 5 бюро кредитних історій. У них є спеціальні ліцензії та доступ до історії банківських операцій клієнта за останні десять років. Таким чином, усі борги й операції з рахунками будуть доступні менеджеру організації.

Поради, як поліпшити кредитну історію за допомогою мікропозик?

Платне виправлення кредитної історії

  • На відміну від згаданого вище, незаконного шляху, є «сірі» способи. Вони не заборонені законом, але не вітаються. Найпоширенішим і нескладним є прийом із потенційним позичальником. Він оплачує послуги, і через деякий час історія кредитів зовсім зникає. Потрібно пам’ятати, що дана послуга є тимчасовою, і у період очищення ви можете звернутися до інших. Як все робиться? Дуже просто. Від імені клієнта того чи іншого банку відсилається повідомлення про помилки в записах, які потрібно терміново виправити. Таким чином, інформація про потенційного клієнта на деякий час пропадає з бази, поки всі будуть перевіряти. Ось цей певний відведений вам час дається, щоб скористатися чистою історією.
  • Існує інший дешевий спосіб очищення боргової пам’ятки – скористатися послугами професіоналів. Зіпсована кредитна історія зникає на деякий час, а тільки частина найгірших моментів у ній. До них відносяться тривалі заборгованості, проблеми в роботі банку і потенційного клієнта та інші. Найчастіше люди, які займаються цим видом операцій, це працівники бюро історій кредитів. Дуже цікавим фактом є те, що клієнт може упевнитися у виконаній роботі з детального звіту, який йому прийде на пошту. Скільки потрібно часу, щоб офіційно виправити погану кредитну історію на хорошу у бюро кредитних історій (БКІ)? Ніхто не відповість, адже кожен випадок розглядається індивідуально.
  • Ви здивуєтеся, але бувають шляхи дешевше попереднього. У цьому способі задіюється професійний хакер. Він без особливих зусиль може зайти й зламати базу даних банку і видалити всі непотрібні і підозрілі моменти (але цей спосіб виглядає фантастично, яким і є).

Легкість всіх цих способів привертає і в той же момент насторожує. З одного боку, буде дуже добре, якщо вам пощастить так безболісно і з невеликими витратами вирішити настільки делікатну проблему. Але з іншого, на цьому ґрунті з’явилося безліч шахраїв, які наживаються на простих і довірливих людях. Отримуючи повну оплату за послугу, виконавець магічним чином зникає, і замовник залишається ні з чим.

Безкоштовні шляхи

Якщо ввести у пошукову систему інтернету запит «як очистити історію кредиту», всесвітня мережа запропонує вам масу варіантів кодів і програм, які допоможуть очистити заплямовану історію навіть за допомогою середнього рівня спеціаліста з програмування. Але ця схема теж не без вад.

  • По-перше, банківські системи мають високий рівень захисту від злому хакерів.
  • По-друге, неможливо швидко зорієнтуватися і зрозуміти, де зберігається потрібна вам інформація.
  • І по-третє, при затриманні за спробу злому бази даних банку, ви можете потрапити до в’язниці на 4 роки.

Тож будьте обережними, і задумайтеся, перш ніж користуватися такими засобами. З іншого боку, куди краще виправити кредитну історію невеликою онлайн позикою на картку у МФО. Мікропозики можуть поліпшити вашу зіпсовану кредитну історію швидко, якщо були прострочення і вам не дають кредит у банку. МФО лояльніше ставляться до своїх позичальників. Просто в декількох МФО пару-трійку раз подайте запит на матеріальну допомогу. Цього вже буде досить, щоб змінити негативний рейтинг у Вашій історії на позитивний.

Виправити кредитну історію в Україні за допомогою кредитної картки

Простий і доступний кожному спосіб. Банки практично завжди дають якійсь ліміт за своїми картками. Користуйтеся нею у магазинах, а потім погашайте мінус, і з часом Ви станете бажаним клієнтом у фінансовій установі (як мінімум у тому, що емітувало пластик).

Не поспішайте робити які-небудь дії, ретельно вивчіть про себе всю інформацію. Пам’ятайте, мікрокредитами виправити жахливу кредитну історію не складе труднощів. Вивчити інформацію про себе можна на спеціальній офіційній сторінці УБКІ. У сучасному світі створені навіть спеціальні додатки для різних операційних систем. Крім того, таку можливість надає ПриватБанк.

Не турбуйтеся і не панікуйте, якщо Вам відмовили в кредиті. Якщо все зробити вчасно, можна виправити свою негативну кредитну історію через мікропозики у МФО. Дуже часто співробітники банку беруть до уваги результати двох-трьох останніх років, і якщо вони побачать, що ви дієте законно, дотримуєтеся всіх правил і норм, і направляєте всі зусилля на її виправлення, вони обов’язково підуть вам назустріч.

Якщо з кредитною історією у вас все у порядку, але потрібна матеріальна допомога, вибирайте кращі умови на нашому сайті і отримуйте фінансову та консультаційну допомогу, онлайн позику.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: