Як позбутися боргів У МФО і банках, якщо немає грошей?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як позбутися боргів У МФО і банках, якщо немає грошей?

Заборгованість за позиками завжди з’являється якось дуже несподівано. Ось нібито і місяця ще не пройшло з моменту укладення договору, а гроші вже потрібно віддавати, і далеко не завжди є чим. І відразу виникає питання: що потрібно зробити, щоб позбутися від кредитних боргів, не порушуючи закону?

Коли людина, яка потребує коштів, подає заявку на кредитування, вона завжди абсолютно тверезо оцінює свої можливості й планує виконати свої боргові зобов’язання у термін. Однак, з кожним із нас можуть статися несподівані ситуації:

 • Гроші лежали в гаманці, а сам гаманець був викрадений;
 • На роботі не видали вчасно зарплатню;
 • Знадобилися гроші на інші, більш важливі питання;
 • Знадобилося оплатити дорогі препарати або медичне обслуговування;
 • У розрахунках бюджету були допущені істотні недоліки.

І ось коли вже є реальне прострочення у платежах, необхідно якомога оперативніше зробити реанімаційні заходи, щоб розміри боргових коштів не збільшувалися в геометричній прогресії. Далі поговоримо про те, як швидко і ефективно позбутися від боргів і кредитів у банках.

Як позбутися кредитних боргів, не порушуючи закону?

Щоб позбутися банківських боргів із кредитів, якщо немає грошей, необхідно пам’ятати найголовніше – у цьому випадку потрібно реагувати швидко. Кожен прострочений день збільшує Вашу заборгованість на розмір пені, передбачений у штрафних санкціях. І вже буквально за один тиждень Ваша сума може збільшитися майже вдвічі.

Щоб вирішити питання законним шляхом, можна взяти кредит для погашення кредиту в іншому банку, але перед цим важливо обов’язково подивитися, що саме передбачає Ваш поточний договір про кредитування на такі випадки. Саме в цьому руслі потім і варто діяти.

Як позбутися боргів перед банком?

Якщо мова йде про дійсно великі суми прострочень, тоді правильно позбутися фінансових боргів перед банком можна декількома доступними способами:

 • Запросити реструктуризацію умов кредитування;
 • Подати заявку на, так звані, кредитні канікули;
 • Вийти на діалог з колекторами і виконати їх вимоги.

У випадках з невеликими боргами, можна реалізувати процедуру рефінансування за допомогою нової позики, взятої в одному з численних українських МФО. До речі, багато хто з них пропонують першу співпраця під 0%.

Як позбутися боргів із мікропозик у МФО?

Заборгованість перед мікрофінансовими організаціями практично завжди має невеликі розміри, завдяки чому, можна досить швидко позбутися грошових боргів із мікропозик за допомогою того ж рефінансування. Ця процедура буде виглядати приблизно так:

 • Заходите на сайт sravnizajm.com.ua;
 • За допомогою кредитного калькулятора, визначаєте необхідну суму і терміни;
 • Із списку найнадійніших МФО вибираєте найвигіднішу для себе пропозицію;
 • Переходите на сайт компанії і реєструєтеся;
 • Подаєте заявку і отримуєте позитивне рішення;
 • Підписуєте договір і отримуєте на картку українського банку замовлений обсяг коштів;
 • У рамках програми рефінансування, перенаправляєте отримані гроші в компанію, з якою було підписано боргову співпрацю.

Звертайте особливу увагу на пропозиції кредитування під 0% – так Ви зможете зробити рефінансування кредиту без додаткових переплат із власної кишені.

Крім цієї схеми, у Вас завжди є можливість запитати таку послугу, як пролонгація кредиту. Це реально зробити, якщо день прострочення ще не настав, і Ви заздалегідь зреагували на прийдешню ситуацію.

Хто може допомогти швидко й ефектно вирішити проблему?

Подібну послугу допомоги повернення боргових коштів може надати кредитний брокер. Однак, його послуги коштуватимуть певного відсотка від загальної цифри угоди, і зазвичай це виходить дуже немаленька сума.

Так як позбутися боргів за позиками у МФО можна за допомогою самих же мікрофінансових організацій, це питання наразі не стоїть так гостро у постійних користувачів. Тут створені всі умови для безпроблемного запиту на необхідну суму грошей, без пред’явлення численних підтверджуючих документів і довідок із роботи. Від Вас не зажадають пояснень, для чого Вам потрібна позика, просто відправлять на картку необхідну кількість грошей.

Тепер давайте підсумуємо. Щоб закрити питання з попередніми заборгованостями, дуже важливо не панікувати і почати вирішувати питання, не затягуючи терміни: невеликі відсотки набагато простіше повернути, ніж річні заборгованості з жорсткими штрафами. Оптимальним варіантом буде допомога у погашенні кредиту від МФО – тут Ви безболісно отримаєте кошти у потрібному обсязі, що допоможе швидко й ефективно позбутися від боргів, якщо немає грошей.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: