Як колектори дізнаються номери телефонів родичів?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як колектори дізнаються номери телефонів родичів?

Коли боргові розгляди між позичальником і банківською установою заходять у глухий кут, справа продається колекторської конторі. Самому банку домагатися повернення досить затратно по часу і засобам, тому вони передають право власності на боржника іншим людям. Колектори платять за це певну суму грошей, тому дуже зацікавлені закінчити процес якомога швидше.

Першим і ключовим способом роботи з неблагонадійними клієнтами є постійні й дуже докучливі телефонні дзвінки на мобільний. Колектори дізнаються номери телефонів родичів й дзвонять не тільки винуватцю, але і його родичам, друзям і колегам. Чого вони намагаються домогтися?

  • Залякати людини, використовуючи ненормативну лексику й загрози;
  • Чи можуть колектори дзвонити родичам? Ні, але таким чином, вони намагаються дати розголосу всім знайомим позичальника про його неблагонадійність і непорядність у виконанні своїх боргових зобов’язань;
  • Змусити здійснити виплати шляхом настирливих дзвінків у найбільш невідповідний час: на вихідних, пізно вночі або вранці.

Позичальники шукають найрізноманітніші варіанти, як розмовляти з колекторами, щоб виключити зі свого життя настільки неприємну ситуацію, особливо коли йдеться про дзвінки знайомим. Розберемо найпоширеніші способи, як колектори дізнаються телефон родичів кредитотримача.

Соціальні мережі

Цей підхід сьогодні можна назвати самим простим і ємним щодо отримання великої кількості інформації про клієнта. У відкритих акаунтах можна дізнатися локацію проживання людини, її місця відпочинку, коло друзів, магазини і бутіки для шопінгу, і ще багато інших даних.

Іноді колектори створюють фейкові акаунти і починають спілкуватися через месенджер, поступово збираючи всю особисту інформацію.

Imei телефонного апарату

Кожен смартфон має унікальний номер, який фіксується у внутрішньому механізмі пристрою. Після того, як цей апарат був заявлений, як такий, що належить злісному неплатнику позики, магазин, в якому він був придбаний, може продати ці пристрої в колекторську компанію.

Професійні зв’язку та навички

Як боротися з колекторами – незрозуміло, адже працювати на цю посаду часто йдуть люди, які довгий час працювали у правоохоронних органах і мали доступ до закритих баз даних жителів міста. У них залишаються зв’язки серед посадових осіб, за допомогою яких виходить інформація.

Також ці люди мають навички слідчих і детективів – колектори дізнаються місце роботи. Вони їх використовують для з’ясування обставин перебування і особливостей поведінки через розмови з сусідами, співробітниками, продавцями прилеглих магазинів.

Нова позика

У разі, якщо боржник змінює номер телефону і сам гаджет, але звертається за новим кредитуванням із використанням одного й того ж паспорта, що і минулого разу, його новий номер телефону моментально стає відомим для колекторів. База даних у всіх спільна, тому інформація дуже швидко розлітається між співробітниками й фахівцями всіх компаній і підрозділів.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: