Як не платити кредит колекторам?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як не платити кредит колекторам?

Будь-яка кредитна заборгованість, яка утворилася в результаті форс-мажорних або інших обставин, обов’язково повинна бути погашена в установленому законом порядку. Але багато хто замислюється, як не платити кредит колекторам? Компанії кредитори не дуже люблять розбиратися з мінімальними позиками, тому перепродають їх в колекторські компанії. Але умови договору залишаються незмінними, лише змінюється назва другої сторони. З цієї причини, всі нараховані пені й штрафи все-одно повинні бути оплачені, плюс, тіло кредиту.

Чи потрібно платити колекторам?

Чи потрібно платити колекторам? Ряд неблагонадійних позичальників приймає рішення про затягування процесу або взагалі відмовляється від думки виконувати свої боргові зобов’язання. Чи варто платити колекторам? Можна й не платити, але, як результат, вони отримують величезну кількість неприємностей у своє життя від співробітників колекторської контори:

  • Здійснення набридливих дзвінків у нічний час і у вихідні;
  • Загрози фізичної розправи, конфіскації майна, подачі заяви до суду;
  • Організація зустрічей біля під’їзду або офісної будівлі, де працює позичальник;
  • Спілкування з родичами, сусідами, знайомими і друзями з метою передачі інформації про наявність боргу і спробою тиску на позичальника через них;
  • Відправлення повідомлень на мобільний номер телефону з текстом загрозливого характеру.

Як показує реальний досвід з життя, домовитися з колектором не є можливим. Причиною цього є його бажання отримати гроші, а не знайти відповідний компроміс у вирішенні складної фінансової проблеми. У справу йдуть всі найжорстокіші способи вибивання коштів, які порушують надані законом права людини.

Не платити?

Чи можна не платити колекторам? Як варіант, можна чекати, поки колектори подадуть до суду. Це буде найсправедливіший варіант вирішення питання. Адже співробітники контори часто додають неіснуючі відсотки, які не відповідають умовам пунктів первинного двостороннього договору. Мета такої поведінки – спроба заробити більшу кількість грошей у вигляді заробітної плати за успішно реалізоване повернення кредитного портфеля.

Після судового рішення ніхто не має права продовжувати набридати своїми дзвінками або візитами. У разі продовження таких дій необхідно звернутися до поліції із заявою про несанкціоноване переслідування.

Ще більш зручний спосіб – взяти кредит онлайн у МФО і повернути борг. Ви витратите мінімум свого часу, і без жодних додаткових вимог, отримаєте фінансування, за допомогою якого покриєте свої зобов’язання. У разі настання несподіваних складнощів із поверненням взятих грошей, МФО пропонують скористатися послугою пролонгації і перенести терміни виплат на кілька тижнів пізніше.

Тепер Ви знаєте, як боротися з колекторами й захищати свої права на всіх етапах взаємодії з ними.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: