Як об’єднати всі кредити з різних банків в один?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як об’єднати всі кредити з різних банків в один?

Багато українців стикаються з вимушеною ситуацією, коли одночасно доводиться брати кредити в різних фінансових організаціях. Таке трапляється по ряду суб’єктивних причин: взяли недостатню кількість коштів із першого разу, з’явилися нові несподівані потреби або просто захотілося зробити спонтанні покупки чогось дорогого. Така ситуація цілком нормальна, але якщо не об’єднати кілька кредитів в один, то їх наявність у житті позичальника передбачає певні незручності:

  • Необхідно стежити за обумовленими датами виплат по кожному, окремо взятому на себе, зобов’язанню;
  • Потрібно виділяти певний часовий ресурс для переказу коштів на різні банківські рахунки або походи в локальні відділення для розрахунку;
  • У разі настання форс-мажорних ситуацій, доводиться вести переговори з різними постачальниками послуг кредитування.

Узагальнюючи все вищесказане, можна дійти висновку про тотальну недоцільність співпраці відразу з рядом задіяних банків. Як альтернативний і набагато вигідніший варіант, пропонуємо ідею об’єднати всі кредити в один. Як це зробити – поговоримо далі.

В якому банку можна об’єднати всі кредити в один?

Якщо Ви маєте менше трьох кредитів й озвучите свою мету погасити новими засобами всі інші заборгованості, у Вас є великий шанс оформити кредит у банку в потрібному розмірі. Схема працює в такий спосіб:

  • Берете великий кредит;
  • Приймаєте рішення кредити з різних банків об’єднати в один і погашаєте з його допомогою інші борги;
  • Надалі маєте справу з одним єдиним кредитором.

Використовуючи на практиці об’єднання кількох позик, Ви значно економите Ваш час, сили й засоби. Уся Ваша увага сконцентрована на ключовому кредиторові, а значить, ймовірність прострочень стає мінімальною. Додатковими бонусами є такі чинники:

  1. Поліпшується кредитна історія за рахунок успішного й своєчасного повернення попередніх заборгованостей;
  2. У разі гострої необхідності, Ви маєте більше шансів взяти додаткову позику;
  3. Ви повністю контролюєте ситуацію й витрачаєте на це мінімальну кількість свого часу.

В якому банку можна об’єднати всі кредити в один? Бувають випадки, коли банки не погоджуються на подібну схему співпраці. Причиною є безліч відкритих раніше кредитних ліній, плюс, неблагонадійність клієнта, виходячи з наданого набору його документів. Що робити тоді?

Як кредити різних банків звести до одного за допомогою МФО?

Як варіант створення стратегії на об’єднання кредитів, Ви можете звернутися до будь-якої мікрофінансової організації, оформити там за 30 хвилин кредит онлайн і покроково закрити існуючі позикові зобов’язання. За підсумком доконаної угоди, сміливо йдіть до будь-якої банківської структури й подавайте на повноцінне кредитування.

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: