author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як оплатити кредит Альфа банку?

Для того, щоб мати успішну співпрацю й взяти кредит Альфа Банк, необхідно дізнатися не тільки умови оформлення в ньому позики, але й можливі шляхи повернення. Ця послуга не завжди безкоштовна, тому отримання детальної інформації допоможе визначитися, наскільки ця угода буде вигідною для позичальника. Особливо це питання актуальне, коли було прийнято вольове рішення взяти кредит для погашення інших кредитів.

Як можна погасити кредит Альфа Банку?

Політика кредитора націлена на створення максимальної кількості зручних способів для виконання своїх боргових зобов’язань позичальників, у тому числі, як платити кредит Альфа Банк. Це підтверджується наявністю численних можливостей:

1. Онлайн інструменти:

  • Alfa-Mobile – це мобільний додаток, за допомогою якого безкоштовно можна погасити кредит Альфа Банку. Якщо угода здійснюється після 17:00, зарахування відбувається наступного робочого дня.
  • My Alfa-Bank – це інтернет-сервіс, в якому можна оплатити кредит Альфа Банку з комп’ютера, планшета або смартфона, використовуючи Особистий кабінет. Вартість транзакції – безкоштовно.
  • Alfa-Погашення – спеціально створений онлайн інструмент, де можна заплатити за кредит Альфа Банк з «рідної» картки.
  • Alfa-Переклад – ще один спосіб трансферу необхідної кількості коштів на повністю безоплатній основі.

2. Оффлайн інструменти:

  • Банкомати, які приймають готівку – зручний варіант для тих, у кого немає доступу до Інтернету. Вартість послуги – 15 грн. за кожну транзакцію, якщо сума менше 10 000 грн., якщо більше – безкоштовно.
  • Термінали самообслуговування – досить дорогий варіант переказу грошей через великі комісійні витрати (близько 1,5-2% від внесеної суми).

3. Локальні відділення:

  • Відділення банку-кредитора – з недоліком у вигляді ймовірних черг і тимчасових обмежень через встановлений графік роботи.
  • Відділення іншої банківської структури – з комісійними зборами і певним графіком роботи компанії.

Як бачите, найбільш зручний і менш витратний з усіх варіантів – це онлайн трансфери коштів. Вибираючи цю опцію, ви значно економите свій час і фінанси, залишаючи їх для більш важливих власних потреб. За простотою процедури, це все одно, що взяти кредит онлайн у МФО.

Що робити, якщо немає можливості вчасно повернути борг?

Фінансова компанія вивчає й добре розуміє проблеми своїх клієнтів, і для полегшення ухвалення рішень у випадках форс-мажорних ситуацій, пропонує безліч шляхів їх вирішення:

Читайте, вивчайте й обирайте найбільш відповідне рішення для Вашої ситуації. Співпраця з фінансовою організацією має приносити полегшення й впевненість у майбутньому, а не труднощі й неприємності. Все у ваших руках!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: