Як отримати кредит без ІПН?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як отримати кредит без ІПН?

Практично кожна офіційна фінансова дія в нашій країні передбачає надання паспорта й ідентифікаційного номера. Кредит за паспортом – зрозуміло, а чому так важливий ІПН? Пропонуємо розібратися разом.

ІПН – це документ, який має розшифровку своєї назви як ідентифікаційний номер платника податків. У фізичних осіб цей код складається з дванадцяти цифр, на відміну, наприклад, від юридичних одиниць з десятьма знаками. Код потрібен, щоб податкова служба могла коректно вести облік всіх людей, що платять податки.

За допомогою спеціального коду, який видається разом із паспортом, можна з’ясувати такі відомості про їх власника:

 • Прізвище, ім’я та по батькові;
 • Стать;
 • Дату народження.

В інтернеті існує ряд онлайн ресурсів, які надають послуги з розшифрування ІПН, а також, з цією ж метою, можна скачати й надалі використовувати спеціальну десктопну програму.

ІПН у кредитуванні – навіщо?

Так як даний документ є обов’язковим для кожного громадянина України, то для оформлення кредиту він теж знадобиться. З його допомогою кредитна компанія проводить ідентифікацію особистості й приймає своє рішення про видачу грошей.

Які типи кредиторів зажадають ІПН?

 • Ломбарди;
 • Банківські установи;
 • МФО – тільки при першому зверненні.

Якщо хочете позику без ІПН, але у Вас немає відповідного документа з собою, можете навіть не розраховувати на фінансову допомогу. Приємним винятком є ​​мікрофінансові організації, які надають можливість отримати кредит без ІПН в Україні. Давайте поговоримо про це докладніше.

МФО – кредит без паспорта та ІПН

Звичайно, у процесі оформлення першої позики, Вам доведеться надати весь пакет необхідних документів. Але на відміну від банків, це тільки паспорт і код. Є і хороші новини: вже з другого разу співпраці Вам не знадобиться турбуватися ні про які папери – всі дані автоматично зберігаються у Вашому акаунті на сайті кредитора й використовуються у потрібний час.

Які ще є переваги в роботі з МФО?

 • Максимальна оперативність у розгляді запиту й видачі грошей. Сумарно, це може зайняти не більше 30 хвилин часу.
 • Перше співробітництво реалізовується на повністю безвідсотковій основі, що означає повну відповідність суми позиці, що повертається до того обсягу, що була узята спочатку. Це називається безвідсотковий кредит.
 • Заявка на фінансування формується в онлайн форматі й відправляється через сайт кредитної організації. Таким чином, максимально скорочуються грошові витрати на транспортування до локального офісу кредитора.
 • Можливість взяти кредит на картку без ІПН коду. Картка повинна бути оформлена у будь-якому українському банку на ім’я позичальника – після укладення договору, на неї надходить запитана сума грошей.
 • Позичальником може стати представник будь-якої соціальної групи: безробітний, який вийшов із місць позбавлення волі, мама в декретній відпустці, пенсіонер, студент, член багатодітної чи малозабезпеченої родини та інші.
 • Підпис двосторонньої угоди відбувається за допомогою електронного підпису, а сам документ відправляється через електронну пошту.
 • Залежно від поточної потреби в грошах, можна самостійно взяти кредит онлайн без ідентифікаційного коду, а також вибрати його терміни й обсяги.
 • Усі МФО пропонують своїм користувачам зручну послугу пролонгації, коли можна продовжити на 2-3 тижні обумовлені раніше терміни повернення коштів. При цьому, правда, доведеться спочатку повністю оплатити відсоткові нарахування.

Сайти українських МФО доступні для використання цілодобово, що означає унікальну можливість відправляти запит на позики без ІПН у найбільш зручний для позичальника час. А розгляд заявки стартує з моменту настання офіційного робочого часу. І головне, Ваші документи знадобляться тільки у перший раз, і вже з другого звернення Вам стають доступними миттєві кредити без ІПН. Це швидкий, зручний і досить бюджетний варіант вирішення тимчасових фінансових складнощів, спробуйте і Ви!

Сумніваєтеся, кого вибрати в якості фінансового партнера? Надішліть запит нашим менеджерам онлайн служби (конвертик у нижній правій частині екрану) й отримаєте кваліфіковану консультацію вже в найближчий час!

Залиште свій відгук 3 Відгуки

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка:

 1. пише:

  Тобто це тільки для тих, хто забув чи не взяв з собою документ? Я вже думала це якось полегшить виплату кредиту потім, типу дешевше зробить ) Якось примітивно, створювати ціле МФО через це…Давайте тепер взагалі кредити на ім`я виписувати)))

  Як отримати кредит без ІПН?
 2. пише:

  В нашій країні отримати кредит можна тільки з ІПН. І це добре. Бо якщо ви десь загубити свій паспорт, як це зробив я, то взяти кредит по паспорту ніхто не зможе, бо не буде ідентифікаційного коду. Хоча в паспортах нового зразку, на звороті вказаний ІПН. Тому будьте обережні. А для МФО і так потрібен мінімальний пакет документів.

  Як отримати кредит без ІПН?