Як отримати кредит, якщо немає військового квитка?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як отримати кредит, якщо немає військового квитка?

Військовий квиток – це другий за значимістю документ для кожного чоловіка України. Він означає приналежність до української армії і може бути отриманий у таких випадках:

  • Проходження служби в армії;
  • Вступ до вищого військового навчального закладу;
  • Навчання на військовій кафедрі;
  • Зарахування в запас збройних сил у наслідок непридатності до армійської служби;
  • З настанням 27 років із оформленими відстрочками у військкоматі.

Документ містить інформацію про ім’я, прізвище та по батькові власника, місце народження, цивільною спеціальністю, освіті та спортивному розряді, при його наявності. Ну, і звичайно, навряд чи можна взяти кредит без військового квитка.

Військовий квиток і кредит – у чому зв’язок?

При отриманні позики, обов’язковою вимогою банківських установ є посвідчення військовослужбовця. Це потрібно для того, щоб визначити ступінь платоспроможності потенційного позичальника і зрозуміти, що його несподіваного не заберуть в армію – що різко зменшить шанси повернення позикових коштів. Як отримати кредит якщо немає військового квитка?

Де можна отримати кредит без військового квитка?

Отримати кредит без військового квитка можна з декількох джерел:

  1. Ломбарди. Але пам’ятайте, що за швидку видачу необхідної кількості грошей за паспортом і кодом Вам доведеться принести цінні речі з дому в якості застави. У разі, якщо Ви не зможете виконати свої боргові зобов’язання вчасно, застава залишиться у володінні компанії, і потім її треба буде викуповувати за завищеною вартістю.
  2. Приватні кредитори. Але тут треба бути максимально обережними, адже така співпраця ніяк не обговорюється на законодавчому рівні та її наслідки можуть бути найрізноманітнішими.
  3. МФО, що видають кредит військовослужбовцю за 30 хвилин, без розподілу на вікові або статусні категорії. Вони вимагають для оформлення заявки тільки два основні документа – паспорт та ідентифікаційний код.

Як бачите, останній варіант дійсно найбільш вигідний з точки зору фінансової та тимчасової складової. А якщо сумніваєтеся, дізнайтеся прямо зараз, де знайти допомогу в отриманні кредиту.

МФО – гроші на будь-які цілі без військового квитка!

Мікрофінансові організації справедливо вважаються найбільш підходящими для швидкого кредитування з мінімальними витратами часу й нервів. Далі – список найбільш затребуваних компаній на базі рейтингів реальних користувачів:

МФО Сума, грн (до) Терміни (дні) Відсоток, % Вимоги
AlexCredit 10000 5-30 1,7  

 

 

Паспорт, код платника податків, картка українського банку

CreditPlus 10000 3-30 1,8
ШвидкоГроші 5000 3-30 2,0
TopCredit 15000 1-21 1,9
Dinero  15000 7-30 1,3
MegaGroshi  14950 7-27 1,8
MoneyVeo  15000 1-30 1,7
Miloan 12000 1-30 1,5
MyCredit 10000 1-35 1,6
БыстроЗайм  10000 7-65 2,0

Загальний процес заповнення профілю після реєстрації, відправлення заявки і отримання коштів не забере у Вас більше 30 хвилин – завдяки чому, Ваша фінансова ситуація вирішиться максимально оперативно!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: