Як отримати кредит, якщо ти в чорному списку?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як отримати кредит, якщо ти в чорному списку?

Успішне співробітництво з кредитними компаніями – це запорука Вашої довгострокової взаємодії з ними. Щоб взяти кредит в Україні та в термін виконати свої боргові зобов’язання, фахівці рекомендують заздалегідь прораховувати свій бюджет і приймати зважене рішення про подачу заявки на кредитування. Також на стадії вибору партнера, добре б детально вивчити основні пункти договору, де будуть чітко прописані всі моменти на випадок настання форс-мажорних обставин.

Але навіть при дотриманні всіх перерахованих вище умов, цілком може бути, що Ви зіштовхнетеся з несподіваною фінансовою ситуацією і не зможете вчасно виконати свої боргові зобов’язання. І тоді Ви обов’язково запитаєте: «А чи дадуть мені кредит, якщо я в чорному списку?»

Що таке чорний список за кредитами?

Чорний список – це перелік неблагонадійних клієнтів фінансових організацій. Процес збору подібної інформації називається кредитний скоринг. Перелік формується і знаходиться в Українському бюро кредитних історій, і в нього потрапляють ті, хто має велику кількість невиплачених позик. А ще – помічені в таких некоректних діях:

  • Надання підроблених документів;
  • Спроба взяти кошти на іншу фізичну особу;
  • Відмова від виплати дострокових засобів у разі виникнення спірних ситуацій;
  • Інші шахрайські дії стосовно компанії-кредитора.

Іноді трапляється так, що у Вас і в думках не було нічого подібного, але збіг обставин зробив свою справу, і Ви вже в категорії злісних неплатників. Головне, не турбуйтеся, і на цю задачу знайдеться свій вихід. Зараз ми розберемо, як отримати кредит, якщо ти в чорному списку.

Хто кредитує боржників?

Звичайно, краще ніколи не потрапляти до категорії неплатників і вчасно виправити кредитну історію. Але, якщо вже така ситуація і склалася, то все ще є ряд способів взяти кредит, якщо ти в чорному списку:

  • Кредит у ломбарді – фінансові компанії, які забезпечують видачу коштів під заставу дорогих речей: дорогоцінних металів і каменів, побутової техніки, мобільних телефонів і ноутбуків, іноді – цінних паперів і автомобілів.
  • МФО – мікрофінансові організації, що видають позики боржникам у чорному списку з 99% -ою вірогідністю схвалення запиту. Для оформлення співпраці не потрібні довідки чи інші підтверджуючі документи (тільки паспорт і код), а сама процедура займає не більше 30 хвилин.
  • Приватні кредитори – приватні особи, які пропонують позичити грошей на своїх індивідуальних умовах. Надалі будь-які спірні ситуації теж з’ясовуються без опори на будь-які законодавчі документи.

Як бачите, найбільш правильним рішенням буде зробити запит на допомогу в отриманні кредиту до МФО. Тут питання вирішується в найкоротші терміни, і, при цьому, пропонуються досить цікаві умови кредитування.

МФО, які дають позики боржникам у чорному списку зі схваленням 100%

Мікрофінансові організації дуже лояльно ставляться до своїх клієнтів і забезпечують усі умови, щоб кожен, хто потребує фінансової допомоги міг отримати кредит на картку у повному обсязі.

Ось перелік найбільш надійних компаній, які забезпечують фінансування навіть для позичальників з поганою кредитною історією:

МФО Кредитний ліміт, грн Відсоток, % Умови
Dinero до 15 000 1,3  

Паспорт, ідентифікаційний код, картка українського банку

TopCredit до 15 000 1,9
MyCredit до 10 000 1,6
CreditPlus до 10 000 1,8
ШвидкоГроші до 5 000 2,0
MegaGroshi до 14 950 1,8
MoneyVeo до 15 000 1,7
БыстроЗайм до 10 000 2,0

Як обрати кращу з них? Заходьте на онлайн платформу sravnizajm.com.ua і порівнюйте актуальні пропозиції з кредитування. Там Ви знайдете зручний кредитний калькулятор, відгуки для кожної МФО і автоматизовану систему пошуку потрібної інформації. Кредит із поганою кредитною історією? Для Вас це більше не проблема!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: