Як користуватись банківською карткою?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як користуватись банківською карткою?

Вийшов з дому і забув готівку? Добіг до магазину і по шляху втратив купюри? Після поїздки в громадському транспорті залишився ні з чим? Кожен з нас хоча б раз у житті стикався цими ситуаціями. Як розплатитися без грошей?

Стати сучаснішою і зробити своє життя легше! ОТРИМАТИ БАНКІВСЬКУ КАРТКУ!

В силу різних доводів люди боятися, коли свої гроші не можна помацати, потримати в руках. Їх якось ніби немає. Але це всього лише забобони і той, хто хоча б в кількох ситуаціях вже скористався безготівковим розрахунком – зробить це ще, і ще. Тому що це просто зручно.

« Банківська картка - це зручно і швидко »

Де можна розплатитися банківською карткою?

 • Практично у всіх торгових точках (за винятком базарів і деяких ларьків);
 • Розважальні майданчики (кіно, дитяче дозвілля, парки розваг);
 • Транспорт (поїзд, метро, ​​автобус, трамвай);
 • Лікарні та аптеки;
 • Покупки в інтернеті.

Як користуватися банківською карткою (в двох словах)

Оплата можлива з введенням ПІН-коду або без. Перший варіант найпоширеніший, це стандартний вид без обмежень на максимальну суму (тільки якщо такі встановлені банком). Перевірку ПІН-коду можна відключити або додати самостійно.

Зверніть увагу, від частого використання карти можуть размагничиваться. Щоб уникнути механічного зносу, замовте безконтактну картку. Її потрібно просто прикладати до терміналу в магазині. Ви можете навіть не діставати карту з гаманця – пристрій вважає інформацію. Але такий спосіб має обмеження на певну суму.

Для того, щоб отримати готівку, потрібно скористатися банкоматом.

 1. Знайти банкомат вашого банку або будь-якого іншого (в такому випадку буде взятий невеликий відсоток).
 2. Вставити карту в спеціальне місце праворуч від екрану банкомату. Ввести ПІН-код.
 3. На екрані з’явиться легка інструкція, за допомогою якої потрібно вибрати потрібну опцію. Є можливість не тільки зняти кошти, а й подивитися поточний баланс, змінити ПІН-код.
 4. Вказавши потрібну суму за допомогою цифр на табло, заберіть гроші і перерахуйте.
 5. Не забудьте забрати картку, яка автоматично вийде з банкомату.

Оплата карткою в інтернеті: чи варто ризикувати?

Інтернет-послуги незабаром повністю витіснять «живу» продаж. Переваг багато, а мінусів фактично немає. При покупці в інтернеті:

 • вам не потрібно поспішати (ніхто не стоїть наді тобою і не чекає коли ж ти зламаєшся і купиш хоч щось);
 • доставка і оплата завжди проходять швидко і чітко. Продавщиця не зможе обрахувати вас і непомітно привласнити ваші гроші;
 • колосальний вибір товарів задовольнить будь-який запит;
 • ви не стикаєтеся з величезною кількістю мікробів, які кишать на грошових купюрах.

« Користуйтеся лімітом на покупки в інтернеті »

Оплата карткою за кордоном. Головні страхи.

Якщо ви їхали в подорож або у відрядження, то напевно стикалися зі звичайними страшилками для кожного – куди надійніше заховати готівку, щоб ніхто не зміг мене обнести? А що, якщо все-таки їх вкрадуть? У якій валюті краще везти підготовлену суму?

Навіщо ламати голову? Потрібно всього лише пара хвилин, щоб все вирішити одним махом! Рецепт такий: зайти на сайт, внести потрібні дані, оформити міжнародну карту і вуа-ля! Компанії з можливістю конвертації валют і оплати в будь-якій точці світу! Можуть стати корисними валютні карти. Вони не використовують подвійну конвертацію, і покупки за кордоном обходяться дешевше.

Гаманець в телефоні

З упевненістю можна сказати, що ми можемо втратити або залишити вдома гаманець, але не телефон. Раніше це було б проблемою, залишитися без копійки в кишені. Але не зараз. Якщо телефон з вами і ви вже власники банківської карти – то чому ви досі не розраховуєтесь всюди і завжди Pay pass? Просто докласти телефон або смарт-годинник до пристрою в магазині. Не потрібно чекати здачі або шукати зручні купюри по кишенях, все зводиться до мінімуму.

Дана послуга дуже популярна серед молоді. Розглянемо ситуацію: батьки відправляю вчитися в інше місто своєї дитини-підлітка. Одне з головних побоювань: чи не буде він нерозумно витрачати гроші? І, звичайно, кожен батько боїться за можливість крадіжки та інших неприємностей. Але з картою все стає на свої місця. З’являється можливість переказу грошей швидко і зручно, можна контролювати пересування по карті і покупки, так само будь-якому студенту сподобається більше розплачуватися картою або за допомогою смартфона, ніж носитися з готівкою.

Карта VS готівку

За статичними даними 2019 року понад 70% працюючого населення мають банківську карту і активно користуються послугами банку. Не виключено, що через пару років це число перевалить за 90%. Щоб розставити для себе пріоритети, порівняємо ці два способи оплати.

Картка Готівка
У разі втрати, крадіжки – легко заблокувати Немає залежності від наявності терміналу
Вільні руки – потрібен лише телефон або карта Моральне задоволення
Он-лайн оплата покупок в інтернеті
Замовлення продуктів додому і миттєва оплата
Оплата праці, переказ грошей в якості подарунка в будь-який зручний час
Оплата квитків на поїзд, літак, інший транспорт
Поповнення рахунку мобільного без зайвої комісії  

 

Оплата одним дотиком

Виконавши початковий крок і оформивши карту на сайті, потрібно з упевненістю рухатися далі – «прив’язати» свою карту до смартфону! Пару кліків і готово! Ось як просто користуватися цією послугою:

Крок 1 Перевірка

Переконатися, що термінал оснащений функцією безконтактної оплати (наявність відповідного значка або просто уточнити про таку можливість у продавця).

Крок 2 Оплата

Піднести смартфон до терміналу на пару секунд і підтвердити оплату.

Крок 3 Підтвердження

Після звукового сигналу можете бути впевнені, що оплата пройшла успішно.

Правила безпеки

Найбільший плюс використання карти в тому, що немає ситуації, в якій варто нервувати і боятися за свої заощадження. У разі втрати картки достатньо зателефонувати в банк і заявити про пропажу. Якщо в суєті ви забули карту в банкоматі, будьте впевнені, що ніхто нею не скористається – вона потрапить в банкомат, а після менеджери відправлять її в банк.

Приховані функції карти

А ви вже знаєте, що ваша карта дозволяє отримувати додатковий дохід? По-перше є функція «Скарбнички», коли залишок на карті округляється і переходить на окремий рахунок і дрібниця переростає в відчутний плюс. По-друге, кешбек – отримуйте бонуси після витрати грошей! Парадоксально, але абсолютно правдиво. Компанії-партнери банку повернуть частину витраченої суми на ваш рахунок, навіть якщо сума невелика – це приємний бонус.

Підсумки

Світ навколо нас змінюється, набирає шалені оберти. Людині, що стоїть в стороні від цих змін, завжди буде складніше. Напевно, в самий найближчий час людство зовсім забуде, що таке грошова купюра і повністю перейде на систему віртуальної оплати. Пропонуємо вам прямо зараз стати частиною цих змін! Лише перейшовши на сайт і оформивши карту, ви зможете по-іншому керувати своїми коштами, по-іншому витрачати їх і навіть по-іншому заробляти!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: