Як дізнатися чи подав банк на мене до суду?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як дізнатися чи подав банк на мене до суду?

Дійсно суттєва сума боргу створює велику ступінь ймовірності, що банк може подати на позичальника судовий позов. Причому не завжди повідомлення приходить за адресою, де живе відповідач. Людина переїхав на постійне місце проживання до столиці, але квартиру не встигла придбати. Коли банк подає до суду на боржника, повістка прийде у місто Моршин, за адресою офіційної реєстрації. Вона залишиться лежати у поштовій скриньці, очікуючи на приїзд господаря. А в цей час пройде суд без присутності відповідача, і рішення про кредит у банку буде прийнято далеко не в його користь.

Інша неприємна ситуація, з якою стикаються позичальники – це помилкове повідомлення про судове засідання. Колектори або банківські працівники намагаються залякати клієнта цим нехитрим способом. У цьому випадку, всі зусилля, спрямовані на збір доказових документів безглузді, на них буде безглуздо витрачено багато часу.

Як дізнатися чи подав банк на мене до суду? Від наявності позитивної або негативної відповіді щодо цієї інформації будуть залежати всі подальші дії.

Що робити?

Розглянемо три найбільш частих варіанта подій, які розгортаються у випадках із серйозними кредитними заборгованостями.

Перший. Щоб уникнути непорозумінь, коли адреса проживання і місце прописки різні, необхідно періодично звертатися до кредитора, дізнаючись про наявність у нього намірів подати до суду.

Другий. Прийшла повістка, але невідомо, наскільки вона справжня. У цій ситуації необхідно зайти на сайт зазначеної судової установи й перевірити наявність позову на певне прізвище. Як дізнатися, що банк подав до суду? Якщо цих даних немає, значить, ніякої заяви подано не було.

Третій. Повідомлення про судовий розгляд надходить по телефону, у того, хто телефонував необхідно уточнити відразу кілька моментів:

  • Назва суд. установи;
  • Дата проведення засідання;
  • Координати заявника.

За допомогою цієї інформації, можна перевірити ще раз наявність відповідного позову на тому ж сайті. А далі потрібно думати, що робити якщо банк подав до суду – будете боротися до останнього або дозволите виграти опонентові. Адже головне, що цікавить позичальника, чи може банк забрати майно. Якщо виграє справу – то може забрати. Але його дії можуть бути визнані незаконними, тоді докази й аргументи зіграють на користь відповідача.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: