Як дізнатися заборгованість по кредиту?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як дізнатися заборгованість по кредиту?

Кредит із заборгованістю – це завжди неприємно. Але це зовсім не означає, що позичальник спеціально створив подібну ситуацію – бувають моменти, коли неможливо вплинути на зовнішні обставини. За статистикою, найбільша кількість прострочених боргів з’являється з наступних причин:

 • Несподіване погіршення здоров’я у позичальника або членів його сім’ї, коли з’являється термінова потреба в грошах на госпіталізацію або таблетки;
 • Форс-мажорна життєва ситуація, коли потрібно терміново виїхати з міста і у місці знаходження немає відділень кредитної організації;
 • Банальна забудькуватість, через яку можуть бути прострочені дні для повернення коштів, як результат – стягнення заборгованості по кредиту.

У цих та багатьох інших ситуаціях починає нараховуватися пеня за несвоєчасну виплату боргу, що, у підсумку, веде до погіршення репутації позичальника.

Як дізнатися свою заборгованість по кредиту безкоштовно?

Найпростіший спосіб дізнатися заборгованість по кредитах – це звернутися до компанії, яка надавала Вам ці послуги. Ви можете написати офіційного листа на ім’я директора, відправити запит електронною поштою або самостійно відвідати найближче відділення.

Якщо ж прямий контакт з кредитором, по ряду причин, не є можливим, тоді є ще чотири доступних варіанти перевірити заборгованість по кредитах:

 1. На спеціальних сайтах в Інтернеті, які мають у своєму розпорядженні відповідну інформацію про всіх українців. Найчастіше вони мають статус партнерів БКІ, але іноді під їх назвою ховаються справжні шахраї, будьте обережні!
 2. За допомогою програми «Кредитна історія», що працює для всіх видів операційних систем мобільних телефонів;
 3. У додатку «Sender»;
 4. Через Приват24 для користувачів ПриватБанку.

Ось як дізнатися свою заборгованість по кредиту онлайн. Три останніх способи є умовно безкоштовними, тому що в такому форматі послуга доступна тільки один раз на рік, усі наступні звернення – за гроші.

Як перевірити заборгованість у Бюро Кредитних Історій?

Українське Бюро Кредитних Історій має власний онлайн ресурс за адресою www.ubki.ua. Щоб дізнатися свою заборгованість по кредитах, необхідно виконати кілька простих дій:

 • Зареєструйтеся на сайті за допомогою введення номера мобільного телефону і дати народження;
 • Відскануйте свій паспорт (першу, другу сторінку з реєстрацією) та ідентифікаційний код – з особистим підписом на кожній сторінці і датою засвідчення;
 • Надішліть заяву на отримання звіту за вказаною електронною адресою;
 • Отримайте детальний звіт через 2 дні після відправки повного пакета документів.

Ще раз: перший запит перевірити заборгованість по кредиту безкоштовно, але вже починаючи з другого – вартість складає 50 гривень.

Що робити, якщо ви у списку боржників?

Припустимо, що Ви отримали звіт, в якому є Ваші ім’я та прізвище з певною сумою боргу. Що робити?

Мікрофінансові організації – це єдині компанії, які не звертають уваги на подібні факти з Вашого життя і забезпечують допомогу у погашенні кредиту. Як відбувається співпраця?

 • На онлайн платформі sravnizajm.com.ua вибираєте найбільш підходящого кредитора, який дає кредит без перевірки кредитної історії. Тут – база найнадійніших МФО України. Для початку, варто ознайомитися з описом її роботи, вивчити відгуки про неї від існуючих користувачів і порівняти умови кредитування з іншими організаціями.
 • Переходьте на сайт обраної компанії і в розділі з кредитним калькулятором вказуєте розміри і терміни кредитування.
 • Проходите реєстрацію і фіксуєте в акаунті особисті й контактні дані, прикріплюєте відскановані документи (паспорт і код платника податків).
 • Відправляєте запит з проханням взяти кредит з поганою кредитною історією.
 • Отримуєте відповідь з позитивним рішенням.
 • Підписуєте договір про двосторонню співпрацю.
 • Радієте отриманим коштам, які надійшли на банківську картку.

Як бачите, нічого складного в цьому немає. Таким способом відбувається реструктуризація боргу з виправленням репутації користувачів. І можна більше не турбуватися про подальші звернення до фінансових організацій за позиками!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: