Як взяти кредит без відвідування банку?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як взяти кредит без відвідування банку?

Дуже часто трапляються несподівані ситуації в житті, коли гроші потрібні дуже терміново, а можливості в цей момент їхати до банку просто немає. Або інакше – можливість поїхати є, але час невідповідний: затяжні вихідні, вночі або святкові дні. Що робити у разі, коли потрібно взяти кредит онлайн без відвідування банку?

Звертатися до родичів – не найкраща ідея, тому що їх доведеться турбувати у дуже незручний час, та й необхідного обсягу грошей у них може просто не бути. Ще один варіант рішення – звернення до ломбардів, але майже всі вони мають схожий графік роботи з банками, а відділення знаходяться далеко від дому.

Якщо вам терміново потрібен:

то найкраще звертатися до компаній, що надають кредит готівкою без відвідування банку в режимі онлайн – таким шляхом Ви зможете швидко вирішити своє питання, не виходячи з дому, у будь-який зручний час.

МФО – єдиний варіант взяти кредит без відвідування банку й офісу компанії

Сайти мікрофінансових компаній працюють цілодобово й у вихідні, тому Ви можете відправити заявку у будь-який час. А так як оформлення відбувається онлайн, Вам не потрібно відвідувати локальне відділення компанії.

Які вимоги до позичальника, щоб взяти кредит на картку без відвідування банку?

  • Громадянин України;
  • Вік 18 – 65;
  • Наявність картки, оформленої в будь-якому українському банку.

Кілька причин, чому українці вибирають кредити онлайн без відвідування банку:

  1. Часовий період розгляду заявки – до півгодини, якщо ж Ви звертаєтеся вдруге, показник зменшується до десяти хвилин.
  2. Для отримання позики Вам не знадобляться безліч підтверджуючих документів, окрім паспорта й ідентифікаційного коду.
  3. На кредит дистанційно можуть розраховувати всі, без винятку, категорії громадян: жінки в декреті, пенсіонери, студенти та люди, які не мають постійного місця роботи.
  4. Багато МФО пропонують новим клієнтам особливі умови взаємодії – їх кредит буде абсолютно безвідсотковим.
  5. Якщо несподівано виникають непередбачувані обставини з неможливістю виконати боргові зобов’язання в строк, передбачена функція пролонгації. Вона активується через Особистий кабінет, щоб перенести терміни виплати позики, за умови первинного відшкодування відсотків.

Щоб отримати кредит на банківський рахунок без відвідування банку й офісу, спочатку потрібно визначитися з найбільш придатною для Вас компанією. Зайдіть на сайт sravnizajm.com.ua і введіть у віконце кредитного калькулятора дані про суму і терміни передбачуваного фінансування. Як результат, Ви побачите цілий список МФО, готових до співпраці з Вашого запиту.

Перейшовши в особистий розділ кожної компанії, Ви зможете ознайомитися з детальним описом, відгуками і побачити розмір відсоткової ставки. На основі отриманої інформації, Вам буде набагато легше зробити правильний вибір. Успіхів!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: