Які банки дають кредит без відмови?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Які банки дають кредит без відмови?

Це цікавить багатьох українців, але лише деякі розуміють, що дане питання дуже індивідуальне і вирішується для кожного позичальника окремо. Рідко банки дають кредит без відмови, тому що на рішення фахівців банківської установи впливають дуже багато факторів, навіть поведінка людини на співбесіді у відділенні або наявність у неї певної кількості дітей.

Скласти портрет 100%-вого успішного одержувача позик досить складно, але деякі усереднені показники, коли банк дає кредит без відмови, все-таки існують.

Банки дають кредит без відмови тільки за умови:

 • Офіційне працевлаштування, підтверджене відповідними документами;
 • Папір із місця роботи, де вказано обсяг доходу за останні 6 місяців;
 • Поручитель або заставу у вигляді нерухомості / цінних паперів;
 • Вік старше 21 і молодше 60;
 • Сім’я у складі 2-3 осіб, не більше;
 • Документи про підтверджений додатковий дохід;
 • Гарна кредитна історія й відсутність позик в інших компаніях.

У разі, якщо співробітники банку засумніваються в одному з пунктів, вони мають право запитати додаткові документи – водійські права, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, довідку про сімейний стан та інші.

Які банки України кредитують без відмови?

В якому банку взяти кредит без відмови? Якщо Ваш запит на фінансування відповідає всім вищевикладеним пунктам, то Ви сміливо можете претендувати на позикові кошти у таких банках:

Назва Відсоткова ставка (%) Сума (грн.)
ОщадБанк 23,71 от 50000
ТасКомБанк 27,21 25000 – 2000000
Південний 24,86 не обмежено
КредоБанк 22,3 60000 – 1000000
ПриватБанк 24,48 не обмежено

Про детальні умови, в банку дадуть кредит без відмови чи ні, варто дізнаватися у фахівців банків на особистих зустрічах у відділенні або за телефоном гарячої лінії. Також варто уточнити, який відсоток відмов показує статистика установи.

Є простіший спосіб – кредит в МФО!

Найпродуманіші українці вже давно не витрачають сили і час, щоб замовити кредит в банку без відмови. Вони використовують більш швидкий і простий варіант взаємодії з МФО. З метою знайти по-справжньому надійного партнера і отримати фінансування, необхідно виконати кілька простих дій:

 • Зайти на сайт sravnizajm.com.ua і задати своє запит за сумою і термінами на кредитному калькуляторі, система визначить список найкращих пропозицій від найнадійніших компаній, які дають кредити без відмови.
 • Прочитати описи МФО та відгуки від досвідчених клієнтів, і, на основі цієї інформації, прийняти своє рішення щодо вибору кредитора.
 • Перейти на сайт компанії, зареєструватися і відправити заявку на отримання грошей.
 • Підписати договір за допомогою простого електронного підпису і повернути його назад електронною поштою.
 • Отримати кредит із поганою кредитною історією відразу на рахунок банківської картки, оформленої у будь-якій фінансовій установі України.

У ситуації, коли обставини не дозволять Вам виплатити вчасно боргову частина, можна замовити послугу пролонгації. Таким чином, Ви продовжите термін дії договору до 60-ти днів, але з умовою первинного погашення обсягу коштів за відсоткове нарахування.

Не забудьте звернути особливу увагу на МФО, які надають перший кредит без довідки про доходи під нульовий відсоток – це допоможе економічно протестувати співпрацю й оперативно вирішити свою непросту фінансову ситуацію.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: