Які банки дають кредит без перевірки кредитної історії?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Які банки дають кредит без перевірки кредитної історії?

Кредитно-фінансова історія – суттєвий аспект у процесі прийняття рішення банком на користь того чи іншого позичальника. Вона відображає ступінь благонадійності й відповідальності потенційного клієнта, заснованого на його попередньому досвіді отримання фінансування. Кожне прострочення або тотальне невиконання боргових зобов’язань має своє відображення в архівах БКІ, тому кредиту у банку без перевірки кредитної історії не буває.

У момент отримання запиту від клієнта, банківські співробітники зобов’язані перевірити історію заявника, щоб скласти про нього первинне враження. Не складно здогадатися, що банки дають кредит без перевірок – не правда, і що негативна передісторія має різко негативний вплив на рішення щодо позики.

Чому кредитна історія важлива для банку?

Банківські установи дійсно дуже скрупульозно ставляться до питання про те, наскільки відповідально підходив позичальник до повернення позики і завжди роблять кредитний скоринг. З цієї інформації можна спрогнозувати ймовірну його поведінку в разі форс-мажорної ситуації з новою фінансовою позикою.

Користувачі, які ігнорують правила співпраці, описані у договорі, не можуть більше претендувати на серйозні суми грошей. Банк дає кредит без перевірки кредитної історії – факт майже нереальний, цей аспект може бути проігнорований тільки у випадку із зовсім мізерними обсягами грошей.

Банки України, які видають кредити без перевірки КІ

Тут буде наведено список тих банківських організацій, які враховують минулий досвід. Але, на свій страх і ризик, іноді вони видають невеликі суми під значні відсотки – ці банки видають кредити без перевірки кредитної історії.

Ось їх стандартні фінансові пропозиції:

МФО Сума в гривнях Відсоток, % Терміни Одноразова комисія
ПриватБанк 2 – 50 тис. 55,08  

 

1 рік

4,59%
Укргазбанк 1– 50 тисяч 24,5 3%
Райффайзен БанкАваль 2 – 25 тис. 38,4 Відсутня
Полтава-банк 1 – 25 тисяч 30 2%
Megabank 1 – 25 тис. 15 2,5%

Якщо зв’язуватися з банками й тривалими процедурами оформлення, то з приводу дійсно серйозних сум, а для невеликих позик є інше гарне рішення. І потрібно запам’ятати, що банки, які дають кредит без перевірки кредитної історії – таке в реальності неможливо.

Існують альтернативи

Мікрофінансові організації надають можливість практично кожному громадянину України взяти кредит із поганою кредитною історією при наявності тільки паспорта та ідентифікаційного коду.

 Як виглядає процес взаємодії?

  • Спочатку необхідно вибрати найбільш влучного кредитора. Простіше і швидше за все це зробити за допомогою онлайн платформи sravnizajm.com.ua – тут Ви знайдете спеціальний калькулятор, детальний опис кожної МФО + відгуки про неї, фінансові пропозиції з найвигіднішими умовами, а також корисну інформацію про поточні акції і знижки.
  • На сайті обраної компанії проходите коротку реєстрацію і підтверджуєте її шляхом введення коду з смс;
  • Заходите до Особистого кабінету й відправляєте запит на отримання певної суми грошей;
  • Отримуєте позитивне рішення й договір на підписання, відправляєте підписаний екземпляр електронною поштою;
  • Чуєте звук, що сповіщає про надходження коштів на Вашу персональну картку.

І ніяких перевірок, документів або обмежень за віком. Все просто і швидко, рішення – за Вами!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: