Які банки дають кредит готівкою безробітним в Україні?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Які банки дають кредит готівкою безробітним в Україні?

Відсутність офіційного місця працевлаштування створює безліч проблем у житті звичайних українців. Крім того, що з’являються істотні фінансові труднощі, варіантів їх вирішення стає набагато менше. Якщо прийти з офіційним запитом на кредит в банку безробітним, навряд чи вийде оформити необхідну суму фінансування.

У категорію безробітних потрапляють багато жителів нашої країни: студенти, пенсіонери, жінки в декреті, люди, що вийшли з місць позбавлення волі тощо. І незалежно від того, тимчасова це або тривала ситуація, гроші їм конче необхідні. Ось які першочергові потреби, для яких необхідно взяти кредит у банку безробітному:

  • Вирішення питання з житлом – вартість орендованого простору або оплата комунальних за свою квартиру;
  • Харчування, з урахуванням вікових особливостей і стану здоров’я;
  • Розрахунок за поточні побутові потреби;
  • Оплата дорогого медичного обслуговування, медикаментів;
  • Транспортні витрати;
  • Та інші.

Бувають і більш складні або зовсім несподівані ситуації, які вимагають негайного вирішення у фінансовому аспекті питання. Але банк видає кредит безробітним рідко – важливо, щоб збіглися дуже багато супутніх обставин, що зменшують ступінь ризику.

В якому українському банку допоможуть безробітному?

Все частіше серед банківських продуктів з’являються швидкі кредити зі спрощеною системою оформлення. Це дуже схоже на мікрокредит від МФО, але трохи складніший процес оформлення. Така система передбачає, що на невеликий обсяг грошей можна розраховувати навіть у разі тимчасового або постійного безробіття. У даному підході є й деякі мінуси – вищий відсоток через високий ризик неповернених коштів.

Які банки дають кредит готівкою безробітним в Україні? У таблиці розміщені дані з фінансовими пропозиціями від найбільш затребуваних банківських структур України. Перелік компаній був підібраний за підсумками проведення аналізу відгуків від реальних користувачів.

Назва Кредитний ліміт, грн Відсоток, % Термін, роки Список документів
ПриватБанк 50 000 55,08 1 – 7 Паспорт, код платника податків, для більших сум – довідка про доходи
ОщадБанк 50000 14,04 1 – 5
АльфаБанк 50 000 40,52 1 – 4
КредиАгрикольБанк 200000 32,24 1 – 6
УкрСибБанк 150000 39,92 1 – 5

Це – невелике роз’яснення для тих позичальників, хто сумнівається, у яких є запит, в якому банку можна взяти кредит безробітній людині?

Процедура оформлення, коли банки дають кредит без офіційного працевлаштування

Банк дає кредит безробітним за наступною схемою. Найчастіше, первинне знайомство з клієнтом стається при особистій зустрічі. Співробітник банку і потенційний позичальник зустрічаються в офісі і обмінюються важливою інформацією. Перший пояснює, який варіант кредитування найбільше підійде заявнику, а другий передає на ознайомлення оригінали документів, що підтверджують їх особу.

Після детального обговорення всіх актуальних питань, для клієнта відкривається можливість замовляти кредит у банку для безробітних онлайн – через сайт компанії.

В якому випадку буде точно відмова?

Відсутність довідки про рівень заробітку може і не стати глобальною проблемою. Але ось її поєднання з іншими неприйнятними аспектами часто призводить до негативної відповіді. Так, наприклад, навіть якщо банки дають кредит без офіційного працевлаштування,найбільш негативними факторами можна назвати:

  • Наявність незакритих позик у цьому або в інших банках – для заявників з поганою кредитною історією;
  • Проблемні або прострочені основні документи;
  • Запит на суму, що перевищує ліміти даної послуги, або більш тривалі терміни;
  • Відмова підписувати двосторонню угоду.

Перед тим, як почати процедуру оформлення, необхідно визначити відсоток ймовірності своїх можливостей, щоб потім не витрачати час даремно. Може, можна просто оформити кредитну картку?

Ось така складна і досить тривала система взаємодії з банківськими послугами. Звичайно, набагато простіша і вигідніша мікропозика від мікрофінансових компаній – тут 100% -ве онлайн обслуговування і повна відсутність вимог за офіційним місцем роботи.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: