Які банки дають кредит пенсіонерам?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Які банки дають кредит пенсіонерам?

У жовтні 2017 року Президент України підписав указ про збільшення страхового стажу для виходу на пенсію. Щоб вийти на заслужений відпочинок у 60 років, необхідно пропрацювати на офіційній посаді не менше 25 років, виплачуючи зі своєї заробітної плати відсотки в соцстрах. Це означає, що багато українців зможуть претендувати на повноцінну пенсію тільки в 65-70 років, і, в розрізі теми кредитування, це не так вже й погано. До цього часу люди вважаються цілком платоспроможними, а банки дають пенсіонерам кредит.

Здавалося би, навіщо банки дають кредит не працюючим пенсіонерам, адже більшість з них у почесному віці ведуть тихий і зовсім недорогий спосіб життя. Ось перелік основних потреб людей пенсійного віку, які необхідно покривати щомісяця і у повному обсязі:

 • Продукти для організації повноцінного, вітамінного раціону харчування;
 • Оплата комунальних послуг;
 • Розрахунок за медичне обслуговування з інвалідності в державних і приватних клініках, покупка медикаментів для підтримки здоров’я;
 • Придбання побутових речей і предметів, сезонного одягу та взуття;
 • Транспортні витрати;
 • Інше.

І це описано лише мінімальний набір потреб. Насправді, цей список повинен бути набагато більшим. На жаль у нас в країні не відбувається так, що банки дають кредит пенсіонерам без поручителів.

Якщо рівнятися на Європу і Америку, то там пенсіонери на рубежі 60-ти років починають активно подорожувати і проводити час з друзями в ресторанах – а це дуже немаленька стаття витрат, погодьтеся! Які банки дають кредити пенсіонерам – краще будемо розбиратися разом.

Банки дають кредит пенсіонерам до 75-80 років?

Банківські установи взагалі не люблять мати справу з людьми пенсійного віку. Так як їх єдиний дохід – це пенсія, їх вважають не надто надійними щодо виконань взятих на себе зобов’язань кредит у банку для пенсіонерів.

Якщо мова йде про особливо тривалі терміни кредитування – до 10-15 років – то оформити кредитну картку й отримати позитивну відповідь може людина, у якої залишилося така кількість років до настання пенсійного періоду.

По всім перерахованим вище причинам, люди почесного віку залишаються без єдиного шансу на отримання фінансової допомоги, банки дають кредити для пенсіонерів – це міф. Далеко не у всіх є діти, далеко не всі діти мають бажання / можливість допомагати, тому ситуація виглядає досить критичною. Але не безвихідною – про це поговоримо далі.

МФО – відмінна альтернатива

У банку вигідно взяти кредит пенсіонеру – це твердження вже давно не має ніяких підстав. А ось для мікрофінансових організацій шістдесят п’ять – сімдесят років – це не причина для відмови людині у позиці. Позичальник отримує можливість вигідніше брати кредитування навіть у тих випадках, коли:

 • Є погана кредитна історія;
 • Немає довідки про доходи з офіційного місця роботи;
 • Заявник має судимість;
 • Вік від 18-ти і після 60-ти років;
 • Немає поручителів і застави.

Якщо проаналізувати весь ринок компаній, які видають кредит готівкою пенсіонерам в Україні, то найбільш рейтинговими можна з упевненістю назвати наступні:

Назва Сума, грн. Відсоток, % Термін кредитування, дні Список документов
Crediton 500 – 15000 1,9 5-21  

 

Паспорт и код платника податків

Топ Кредит 500 – 15 000 1,9 1-29
Сredit365 500 – 20000 1,4 7-30
Mycredit 100 – 10 000 1,6 1-32
Dinero 300 – 15000 0,49 7–30
Ccloan 400 – 10000 1,33 5-29
Быстрозайм 300 – 10 000 2 7-65
Miloan 500 – 12000 1,5 1-30

Їх популярність серед користувачів обумовлена ​​лояльним ставленням до клієнтів, наданням першої позики під 0% і високим рівнем обслуговування. Те, що банки дають кредит пенсіонерам до 75-80 років, вже давно не є правдою.

Процедура оформлення

 • Вибір найбільш гідного кредитора на онлайн платформі sravnizajm.com.ua, де в одному місці можна знайти описи й відгуки про всі компанії, плюс-акції та спеціальні пропозиції;
 • Фіксація термінів і суми майбутньої позики у віконці з кредитним калькулятором на сайті МФО;
 • Реєстрація зі зазначенням детальних особистих даних – ПІБ, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти, прописка та ін.;
 • Відправлення з Особистого кабінету запиту на фінансування;
 • Очікування схвалення і підписання двостороннього договору, який приходить на електронку;
 • Отримання грошей на персональну банківську картку.

Бонуси для користувачів МФО

Головною перевагою взаємодії з мікрокредитними організаціями є швидкість оформлення угоди – всього 30 хвилин у разі первинного звернення і від 10 хвилин для всіх наступних заявок. Також варто згадати допоміжну функцію пролонгації, за допомогою якої можна пересунути обумовлені в договорі терміни виплати боргу, з урахуванням первісної виплати всіх відсотків.

І більше немає потреби дізнаватися, в якому банку найвигідніший кредит для пенсіонерів!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: