Які банки дають кредити індивідуальним підприємцям?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Які банки дають кредити індивідуальним підприємцям?

Зараз в Інтернеті є багато інформації, що почати власний бізнес легко, особливо якщо розраховувати на кредитні гроші – тобто, у будь-якому банку можна взяти кредит для ІП. Але в реальності ситуація не така проста, як здається з першого погляду. Для оформлення повноцінного фінансування, необхідно зібрати великий пакет документів про саму компанію і особистість його власника, а потім ще довести платоспроможність проекту. І виникає правомірний інтерес: які банки дають кредит на відкриття ІП і чи існують такі взагалі? Розберемося разом.

На що банки звертають увагу під час перевірок?

Коли до банку приходить запит на кредитування ІП, фахівці проводять ретельну перевірку всіх супровідних документів, щоб вирішити – банк дає кредит ПП чи ні. Особливу увагу варто звернути на важливі фактори:

  • Коректність і правильні розрахунки у бізнес-плані;
  • Відсутність заборгованостей за податковими і соціальними платежами;
  • Точна відповідність діяльності компанії зафіксованим кодами КВЕД;
  • Правильно складені фінансові плани;
  • Підтверджена платоспроможність засновника ВП.

У разі порушення одного з вищеперерахованих пунктів, заявник почує відмову на кредит готівкою в банку. Його діяльність занадто ризикована з точки зору банку, як структури, яка бере на себе всі фінансові ризики в разі укладення двосторонньої угоди.

В якому банку краще взяти кредит ІП?

Перш ніж прийняти остаточне рішення, варто вивчити всі деталі співпраці з кожною з фінансових компаній. Адже там, де вказана найнижча відсоткова ставка, цілком можуть з’явитися неприємні несподіванки.

Ось перелік найбільш затребуваних кредитних пропозицій (в цьому банку краще взяти кредит ІП):

Назва Кредитний ліміт, грн Відсоток, % Термін, років Список документів
ПриватБанк 50 000 55,08 1 – 7 Паспорт, ідентифікаційний код, документальне підтвердження розміру доходів
ОщадБанк 50000 14,04 1 – 5
АльфаБанк 50 000 40,52 1 – 4
КредиАгрикольБанк 200000 32,24 1 – 6
УкрСибБанк 150000 39,92 1 – 5

Більш детальна інформація про те, на яких умовах банки дають кредит індивідуальним підприємцям, знаходиться на сторінках сайтів і в договорах. З останніми варто особливо ретельно ознайомитися, щоб розуміти, що передбачено у форс-мажорних і нестандартних ситуаціях.

Які висновки можна зробити?

Звернутися за фінансами до банку можна, але банки дають кредити індивідуальним підприємцям вкрай рідко. Шансів отримати схвалення, будучи індивідуальним підприємцем, дійсно небагато. Як варіант, можна витратити величезну кількість часу і привести всі документи в ідеальний стан. Альтернатива – звернутися до МФО і за 30 хвилин отримати необхідний обсяг грошей без бюрократії і жорстких вимог.

Який варіант оберете Ви – вирішувати тільки Вам!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: