Який банк дає кредит студенту і на яких умовах?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Який банк дає кредит студенту і на яких умовах?

Студентське життя – веселе і безтурботне, але у переважній більшості випадків воно має один і той же недолік: постійна потреба в грошах у силу відсутності постійного джерела доходу. Звичайно, багатьом учням допомагають батьки або родичі, деякі знаходять можливість для підробітку й спосіб оформити кредитну картку. Але в цілому, проблема є, і вирішити її в сучасній Україні не так уже й просто. Навряд чи банк дає кредит студентам з усіх запитів, що надходять.

В якому випадку банк дасть кредит студенту?

Якщо говорити про стандартне звернення учнівської молоді до банку за фінансуванням, кожен із них, швидше за все, отримає відмову. А все тому, що вони знаходяться в категорії громадян, які ніяк не можуть підтвердити факт своєї платоспроможності. Із випадків, коли банк дасть кредит студенту, можна перерахувати наступні:

  • Банк дає студенту кредит на ім’я молодої людини, але під порукою батьків. Для цього збирається подвійний пакет документів.
  • Банк може дати кредит студенту під конкретну програму навчання за кордоном або в нашій країні. Для цього необхідно зібрати підтверджуючі документи з університету.

В інших ситуаціях найчастіше відбувається відмова. І тільки починаючи з 21 року, людина має право претендувати на отримання кредитних грошей, банки видають кредит студентам за наявності підтверджуючих наявність офіційного місця роботи документів.

Є реальна можливість взяти позику студенту

На відміну від вищеописаної ситуації, коли складно отримати кредит готівкою у банку, мікрофінансові організації співпрацюють з позичальниками від 18 років і спокійно дозволяють взяти кредит студенту. Тобто, будь-який студент може розраховувати на повноцінний короткостроковий кредит, на оформлення якого йде до 30 хвилин.

Компанії-кредитори пропонують своїм клієнтам по-справжньому вигідні умови співпраці, а кращі з них користуються особливою популярністю серед користувачів:

Назва Сума, грн. Відсоток, % Термін кредитування, дні Список документов
Crediton 500 – 15000 1,9 5-21  

 

Паспорт и код платника податків

Топ Кредит 500 – 15 000 1,9 1-29
Сredit365 500 – 20000 1,4 7-30
Mycredit 100 – 10 000 1,6 1-32
Dinero 300 – 15000 0,49 7–30
Ccloan 400 – 10000 1,33 5-29
Быстрозайм 300 – 10 000 2 7-65
Miloan 500 – 12000 1,5 1-30

Це як кредит у банку онлайн, але за більш спрощеною системою.

Ключові особливості МФО

Робота з МФО, зазвичай, має ряд традиційних особливостей:

  • У більшості випадків перша позика надається під 0%;
  • Для оформлення немає потреби збирати величезний пакет документів – досить паспорта і коду;
  • Допустимий вік – від 18 до 70 років (залежно від внутрішніх правил компанії);
  • Повністю онлайн формат взаємодії, що дозволяє економити час і гроші;
  • Наявність функції пролонгації дозволяє продовжити терміни дії договору, якщо заздалегідь будуть оплачені відсоткові нарахування.

Як бачимо, студентській молоді набагато швидше і простіше вирішити свої фінансові ситуації за допомогою мікрокредитування, ніж безуспішно намагатися отримати гроші у банку.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: