Короткострокові кредити і позики від МФО
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Короткострокові кредити і позики від МФО

Щоб середньостатистичному українцеві отримати кредит на 1 місяць або більшу кількість часу у банку, необхідно неабияк попрацювати. По-перше, треба зібрати й оперативно надати немаленький пакет документів, по-друге, необхідно відповідати ряду важливих вимог (офіційне працевлаштування, вік від 21 до 60 років, ідеальна кредитна історія, поручителі, довірчі листи і т.д. і т.д .). Ну, і по-третє, чекати рішення доведеться 2-3 дня, а то й цілий тиждень.

Цікаво, який відсоток наших співвітчизників може собі дозволити таке задоволення? Напевно, небагато. А іншим доводиться шукати гідну альтернативу. І це – мікрофінансові організації зі своїм оптимальним рішенням взяти кредит онлайн.

Що таке короткостроковий кредит?

Короткострокові кредити – це фінансування, що характеризується короткими термінами дії договору (1-2 місяці) і більш скромними максимально допустимими сумами (до 20 000 гривень). Так як терміни співпраці зовсім незначні, то і умови для оформлення позики набагато простіше. Цю послугу надають численні українські МФО, виявляючи глибоку лояльність до всіх категорій потенційних позичальників.

Переваги короткострокового кредитування

Перш за все, короткостроковий кредит набагато простіше і швидше отримати, а ще використання цієї послуги часто допомагає позичальникам поліпшити свою ситуацію із заплямованою кредитною історією.

В цілому, переваги виглядають так:

  • Час, необхідний для розгляду заявки і отримання грошей на картку, становить всього 30 хвилин, а при повторних зверненнях – ще швидше;
  • Взаємодія відбувається в онлайн режимі, що значно економить грошовий і часовий ресурс позичальника;
  • Короткострокові кредити і позики передбачають прояв лояльності по відношенню до заявників без постійного місця роботи, без стабільного доходу, в студентському або пенсійному віці, а також з поганою кредитною історією;
  • На випадки настання несподіваних ситуацій, коли Ви не в змозі вчасно погасити заборгованість, є функція запиту пролонгації – продовження терміну дії основного договору, за умови первинної оплати відсотків з усього займу.
  • Дуже часто МФО пропонують перший кредит без відсотків, а це – істотна економія коштів для вашого гаманця.

До того ж, потрібно розуміти, що кредит без відмови на увазі короткострокові боргові зобов’язання, які не затягнуться на довгі роки і не відправлять Вас в нескінченну каббалу фінансової залежності.

Де можна взяти короткостроковий кредит строком на 1 місяць?

Один місяць – це найчастіше запитуваний термін кредитування серед позичальників України, а ось суми бувають найрізноманітніші – від дуже невеликих до цілком серйозних. За послугою короткострокового фінансування найчастіше звертаються до МФО, і ось список найбільш затребуваних українських компаній:

МФО Сума, грн Відсоткова ставка, % Термін кредитування (дн.) Умови
CreditPlus до 10000 1,8 3-30  

 

 

Паспорт і ІНН

Dinero до 15000 1,3 7-30
MyCredit до 10000 1,6 1-35
MoneyVeo до 15000 1,7 1-30
ШвидкоГроші до 5000 2,0 3-30
MegaGroshi до 14950 1,8 7-27
TopCredit до 15000 1,9 1-21
AlexCredit до 10000 1,7 5-30
Miloan до 12000 1,5 1-30
БыстроЗайм до 10000 2,0 7-65

Щоб визначити найбільш влучний для Вас варіант, просто зайдіть на головну сторінку sravnizajm.com.ua і створіть свій особистий запит на кредитному калькуляторі. Як результат, Ви отримаєте список компаній, готових надати Вам кредит без дзвінків. Почитайте їх профіль і не оминіть відгуки – тоді Ваше рішення точно буде правильним!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: