Кредит без передплат
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит без передплат

Коли з’являється термінова потреба взяти гроші під відсотки, навряд чи є час і можливість вивчати всі способи отримання фінансування. Потенційні позичальники звертаються до першої-ліпшої організації, переплачують великі гроші або отримують абсолютно невигідні умови, як результат – зіпсований настрій і втрата суттєвого грошового ресурсу.

Тому ми рекомендуємо вивчити питання про те, як взяти позику у приватної особи без передплати, заздалегідь – з детальним розбором всіх доступних варіантів, з їхніми плюсами і мінусами.

Де можна взяти позику без передоплат в Україні?

З усіх варіантів взяти приватний кредит без передплати, ми розберемо основні чотири – це приватні кредитори, ломбарди, банківські установи та мікрофінансові організації. Одразу відкинемо в сторону, як непридатний варіант, звернення до родичів. Як показує досвід, такі приватні позики без передплат дуже часто псують стосунки між людьми, особливо якщо щось йде не за запланованим графіком.

Переваги і недоліки співпраці:

  • Позика від приватної особи – кредит без переплат. У цьому випадку складність полягає в тому, що не підписуються ніякі договори. Угода укладається на відстані, за умови надання основних документів, що підтверджують особу. Головна небезпека – це неконтрольовані наслідки.

З плюсів – швидке отримання схвалення на кредит від приватної особи без передплати Україна.

  • Кредит у ломбарді. Історія з ломбардом могла би бути цілком прийнятною, але, щоб взяти приватну позику без передплат в Україні, передбачено обов’язкове надання застави, як гарантії повернення коштів. У разі непередбаченої ситуації – Ви втрачаєте дорогу річ.

Переваги – оперативне прийняття рішення на користь клієнта і відсутність необхідності збирати великий пакет документів.

  • У банку. Для того, щоб претендувати на гроші терміново, необхідно зібрати величезний набір документів, довести свою платоспроможність і відповідати десяткам критеріїв щодо віку, статусу, наявності роботи тощо.

Плюси – можливість одночасно отримати великий експрес кредит.

  • МФО. Мабуть, це найбільш простий і швидкий спосіб отримати кредит без проблем. Для оформлення необхідно надати паспорт + ідентифікаційний код, а також мати картку будь-якого українського банку, оформлену на ім’я заявника. Позитивне рішення приходить уже через 5 хвилин, а весь процес займає не більше півгодини.

Як бачите, МФО дійсно гідно конкурують серед кредитних компаній України і пропонують своїм користувачам допомогу в отриманні кредиту на вигідних умовах.

МФО – гарантоване отримання кредиту без передплат

І тут Ви маєте право запитати: як вибрати надійного кредитора серед такої великої кількості компаній? Все просто – заходите на сайт sravnizajm.com.ua і визначаєтесь із кращим з представлених варіантів на позику дистанційно:

Почитайте відгуки, вивчіть описи і обов’язково знайдіть розділ з акціями та спеціальними пропозиціями – кожна організація час від часу проводить цікаві розіграші та конкурси, де головними призами є приємні знижки.

До речі, більшість організацій готові на перший кредит без відсотків – 0% на день! Так Ви отримуєте можливість перевірити компанію у процесі реальної взаємодії і, водночас, значно заощадити бюджет.

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: