Кредит без досвіду роботи
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит без досвіду роботи

Чому вважається, що оформити кредит готівкою без стажу роботи складно? Тому що знайти роботу без досвіду у професійній області діяльності практично неможливо. Кожне оголошення про пошук співробітника включає в себе обов’язкову вимогу мати хоча б один рік практичної реалізації теоретичних знань, отриманих у вищому навчальному закладі.

У цій ситуації абсолютно безпорадними залишаються випускники шкіл, технікумів і студенти. У них картинка світу закривається в нескінченому колі проблем: немає роботи без досвіду – нуль досвіду поза роботою. Відповідно, кредит без довідки про доходи – теж перетворюється в недосяжну мрію.

Але молодим людям, навіть на початку свого життєвого шляху, дуже потрібні фінансові кошти: на харчування, розваги, транспорт, проживання і дискотеки.

В якому банку можна взяти кредит без стажу роботи?

Чи можна отримати кредит без стажу роботи у банку? Банківські установи не довіряють свої гроші людям, нездатним підтвердити платоспроможність офіційним папером із місця роботи. В їх число потрапляють і студенти.

Більшість банків відкриває можливість скористатися їх послугами людям, які досягли хоча би 21-го року, але існують пропозиції і жорсткіше – не раніше 23-х. Головною умовою є необхідність надати підтвердження про рівень заробітної плати з постійного місця офіційного працевлаштування.

МФО, де можна отримати кредит без стажу роботи

Мікрофінансові організації набагато лояльніше ставляться до своїх користувачів і розширюють вікові параметри до вісімнадцяти років. Тобто, коли людина стає повнолітньою, можна взяти кредит без стажу роботи. Для цього йому знадобляться паспорт і код платника податків. Як додаткова умова – наявність оформленої у будь-якому банку України особової картки, куди у майбутньому будуть надходити гроші за мікропозику.

На онлайн платформі sravnizajm.com.ua Ви знайдете перелік найнадійніших українських кредитних компаній, де можна взяти кредит без стажу роботи. Вони проходять обов’язкову перевірку щодо гарної репутації серед клієнтів і наявності відповідної ліцензії. Ось список найбільш затребуваних МФО:

Безперечною перевагою є те, що перший кредит без стажу видається на безвідсотковій основі. І навіть якщо станеться несподівана ситуація із затримкою виплат, Ви завжди можете замовити послугу пролонгації, суть якої полягає у первинній виплаті процентних нарахувань і подальшого відстрочення основних платежів.

Підіб’ємо підсумок

У Вас немає стажу і поки складно знайти офіційну роботу? Не турбуйтеся, Ви завжди маєте можливість звернутися до МФО і за 15 хвилин отримати кредит безробітним. Вам не потрібно йти і шукати локальне відділення – досить мати особистий мобільний гаджет і підключення до інтернету, вся комунікація відбувається онлайн!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: