Як отримати кредит через інтернет на карту?
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Як отримати кредит через інтернет на карту?

Гроші потрібні, без них нікуди. І форс-мажори виникають регулярно, від цього теж не застрахуєшся. Коли з’явилися незаплановані витрати, можна звернутися за підтримкою до рідних або друзів, але, на жаль, вони не завжди готові допомогти.

Є варіант піти за фінансовою допомогою в банк. Та оформлення документів для отримання фінансів в банківському відділенні займе півдня: дістатися до відділення, надати довгий список паперів, почекати, поки продзвонять знайомих для перевірки вашої платоспроможності, і потерпіти кілька годин / днів в очікуванні відповіді. А вже якщо у вас неідеальна кредитна історія, то на кошти можна не розраховувати. І тут може з’явитися цілком справедливе запитання, як оформити швидкий кредит онлайн, якщо у позичальника немає карти?

« Іноді простіше взяти кредит, ніж просити гроші у родичів »

Що потрібно і як взяти кредит через інтернет на карту?

Світ не стоїть на місці, отримати грошові кошти можна через вебсайт в інтернеті на віртуальну банківську картку, не виходячи із дому. Кому це буде корисно? Тим, у кого:

 1. Закінчився термін дії карти, а нова ще не прийшла.
 2. Немає фізичної карти в принципі.

Так як оформити кредитні кошти через віртуальну мережу тепер легко кожному бажаючому, ви повинні знати особливості функціонування МФО, які надають цю послугу на всій території України. Щоб зрозуміти, як можна оперативно оформити відповідний кредит по інтернету, зверніть увагу на ключові принципи роботи цих установ:

 1. Оперативність. Мікрофінансові контори цінують час своїх клієнтів і, по цій причині, працюють цілодобово, без вихідних, відповідаючи на звернення через 20-30 хвилин.
 2. Безпека. Особисті дані, які вводить відвідувач сторінки сервісу, залишаються в системі контори і нікуди не поширюються.
 3. Клієнтоорієнтованість. Мікрокредитування видається студентам і пенсіонерам, що не можна сказати про банки. Більше того, гроші онлайн на банківський пластик оформляються навіть з поганою кредитною репутацією, на певних умовах.
 4. Конфіденційність. Людина отримує позику без дзвінків рідним та поручителів.
 5. Мобільність. На отримання позики йде мінімум часу та документів (ідентифікаційний номер і паспорт).
 6. Лояльність. Сервіси постійно проводять акції для своїх користувачів, пропонують їм вигідні системи бонусів, а для позичальників, які звернулися вперше, дають можливість оформлення фінансування під 0%.
 7. Законність. Діяльність цих служб ліцензована, ведеться в правовому просторі України, і у них велика кількість відділень по усій Україні.
 8. Чесність. Ці послуги не беруть з людей будь-яких додаткових платежів, тільки ті, що були прописані в договорі.

Співпрацювати з мікрокредітной системою по-справжньому легко. Нижче розберемо, яким чином замовити у МФО кошти через глобальний зв’язок інтернет.

Як взяти оперативний кредит на карту банку через інтернет?

Детальні умови отримання фінансової підтримки читайте на персональній сторінці МФО. А наша платформа покаже покроковий алгоритм оформлення грошової позики:

 • Заходьте на сайт організації, у якого вирішили брати гроші в борг.
 • Визначаєте суму та період, на який оформлюєте позику.
 • Вносьте особисту інформацію: ПІБ, номер телефону, дату народження, паспортні дані, ІПН, адреса електронної пошти.
 • Вказуєте реквізити діючої карти будь-якого банку, оформленої на ваше ім’я.
 • Отримуєте лист з рішенням МФО про видачу фінансування.
 • Перевіряєте свій розрахунковий рахунок. Після схвалення компанією запиту, гроші надходять на ваш рахунок протягом 10-20 хвилин.

« Не витрачайте час на черги і збирання документів »

Цю операцію зовсім легко здійснити. Не витрачайте час на просиджування в непотрібних чергах. А тепер давайте подивимося, скільки проблем ви вирішите одним кліком на сторінці відповідного сайту:

 1. Закриєте актуальну потребу у фінансах;
 2. Розлучитеся з боргами, якщо мова йде про рефінансування кредиту;
 3. Збережіть добрі стосунки з роственнікамі;
 4. Позбудетеся від великої головного болю на тему, де взяти фінанси.

Ваші вигоди цілком очевидні, і для вдалої угоди необхідно лише коректно виконати всі рекомендації.

Як можна взяти кредит, не маючи картки, через інтернет?

Отримати мікрокредитування в такому випадку здається чимось фантастичним, але, насправді, все інакше. Варіант рішення, як замовити позику онлайн через інтернет без банківської карти – подати онлайн запит на позику готівкою. Заявки проходять онлайн підтвердження, тому, необхідний доступ до мережі. Алгоритм подачі такого звернення ідентичний тому, який використовується при оформленні позики на пластик. Після отримання схвального листа про фінансування на пошту, потрібно підійти в найближчий офіс фінустанови з паспортом, щоб забрати готівку.

Ось кілька мікрофінансових організацій, що працюють з готівкою:

 1. AlexCredit
 2. Dinero
 3. MILOAN
 4. Moneyveo

Отримати у МФО фінанси на профільному інтернет ресурсі, не маючи особистої картки, не складає особливих труднощів. У разі форс-мажорів вони часто йдуть назустріч своїм постійним клієнтам, особливо якщо останні до цього зарекомендували себе як порядні користувачі.

Мікрофінансові організації піклуються про своїх клієнтів, і надають їм різні способи отримання надійного фінансування. В такому випадку, буде логічно розглянути ще один нюанс, як можна без ризиків отримати гроші, якщо немає можливості відправити заявку через інтернет? Наприклад, люди похилого віку не завжди вміють користуватися комп’ютером. У кожного може виникнути ситуація, коли немає підключення до мережі, а потреба в грошах – дуже гостра. Варіант виходу – оформити свій кредит на пластик по мобільному телефону.

Як оформити позику по телефону на кредитну карту?

Оформити запит з використанням мобільного гаджета можна кількома простими методами:

 • Дзвінок на гарячу лінію спеціального сервісу з послугою оперативного позики. В процесі розмови, менеджер компанії записує персональні дані, розмір позичає суми, точний час для виплати і швидко оформляє договір. За допомогою СМС ви підписуєте його, а через 20 хвилин приходять гроші.
 • Відправка смс-повідомлення на номер компанії. Повідомлення обов’язково повинно містити: кодове слово (наприклад, Zaem), П.І.Б., сума і термін виплати.
 • Зробити запит на мікрофінансування за допомогою мобільного додатку. Це комфортний і швидкий спосіб для подачі відповідного тематичного запиту.
 • Замовлення зворотного дзвінка. Щоб таким чином отримати позику, фізособа залишає свій номер у формі заявки. Менеджер зв’яжеться з вами за лічені хвилини.

« Деякі МФО кредитують по смс »

Співробітники нашої платформи sravnizajm.com.ua дуже ретельно вивчили умови, які пропонуються на ринку мікрокредитування, і виділили найкращі пропозиції.

Як можна взяти кредитні гроші без наявності паспорта в Інтернеті?

Як показує практика, взяти кредит через інтернет на карту, без паспорта цілком здійсненно. Щоб отримати позику таким чином, пройдіть реєстрацію в програмі мікропозик, заповніть клієнтську анкету для внесення персональних (прізвище, ім’я, по батькові, ІПН, дата і місце реєстрація за фактом народження) і контактних (телефон, електронка) даних. Після аналізу внесеної інформації, потрібно отримати підтвердження про видачу позички на пошту і чекати приходу грошей.

Тепер ви знаєте, як в інтернеті замовити для власних потреб мікрокредитування без паспорта і вирішувати важливі нагальні завдання.

Переконатися на власному досвіді в ефективності роботи і якості обслуговування мікрофінансових компаній ви можете на нашому порталі, перейшовши за посиланням і заповнивши бланк на грошову підтримку.

А для того, щоб ваші доходи росли, а витрати зменшувалися, дуже корисно підвищувати свою фінансову грамотність і себе в цьому напрямку. Сьогодні ви ознайомилися з дуже корисною і важливою інформацією. Поліпшити розуміння тематики і бути в курсі новин фінансового світу вам допоможе наш блог, підписуйтесь на оновлення!

Залиште свій відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: