Кредит для багатодітних сімей
author avatar
Эксперт рынка микрокредитов (МФО) в Украине и СНГ

Кредит для багатодітних сімей

За даними Міністерства соціальної політики України, в нашій країні офіційно зареєстровано близько 340 000 сімей, в яких виховується більш як трьох дітей (це без урахування тих, які були усиновлені). З появою виплати багатодітним сім’ям на народження кожної наступної дитини, люди більше не бояться залишитися в складній фінансової ситуації у зв’язку з появою нового члена сім’ї, і це дуже благотворно впливає на демографічну ситуацію в Україні.

Однак, пенсія для багатодітних не завжди може покрити потреби такої великої кількості людей, особливо якщо старші діти вже пішли до школи. Найчастіше, мама в такій сім’ї не має можливості працювати, годувальником виступає тільки батько, але в одиничних випадках і його немає. Коли старші дітки виростають до 12-13 років, вони йдуть на посильну роботу, щоб допомагати сімейству у фінансових питаннях, але до цього часу ситуація буває досить складною – потрібен кредит на бізнес для багатодітних сімей у 2019. У цей момент варто задуматися про кредитування і з великою відповідальністю підійти до вибору кредитора.

Де можна отримати кредит багатодітній родині?

Потреби численного сімейства зазвичай виглядають такими ж, як й інших людей. Їм потрібно десь жити, щось їсти, на чомусь їздити і, взагалі, покривати всі побутові потреби.

Кредит готівкою багатодітним сім’ям потрібен на:

Так виглядають пропозиції від кредитних компаній на предмет фінансування. На перший погляд, умови співпраці у всіх однакові, але для кожного, окремо взятого, кредитора існують свої нюанси й умови кредитування багатодітних сімей – всі вони мають певний ступінь фінансової вигоди або, навпаки, затягують у довгострокові боргові зобов’язання.

Щоб отримати кредит багатодітній родині, можна звернутися до ломбарду, до знайомих, у банк або МФО. Перші два варіанти ми не розглядаємо, тому що вони не мають під собою будь-якої законної бази. А ось банки і мікрофінансові організації цілком можуть бути використані як джерело додаткових коштів, головне – детально вивчити договір і вибрати найбільш вигідний варіант, за яким вони кредитують.

Умови кредитування багатодітних сімей у банках України

Іноді банківські установи проводять спеціальні акції на кредити багатодітним сім’ям в Україні в 2019. А ось у звичайному порядку діють стандартні умови фінансування:

Банк Умови Сума, грн Термін, міс Документи
Альфа-Банк Разова комісія 0%-22%. 300 – 100000 2- 60  

Паспорт, ідентифікаційний код, довідка з місця роботи, яка підтверджує рівень заробітної плати за останні шість місяців

Аркада Додаткові витрати залежно від вартості майна: – 0,325% – страховий поліс терміном на 1 рік (щорічно); – 0,01% – держмито (одноразово); 2) нотаріуса (одноразово); 3) Незалежна оцінка майна – 1500 грн. 50000 – 350000 1 – 360
Ідея Банк Даний кредитний продукт, дозволяє рефінансувати (об’єднати кілька позик в одну) на більш вигідних умовах на один в Ідея Банк до 200000 до 60
ПУМБ Річна ставка 0,01%. Щомісячна комісія 3,99%. 1000 – 200000 24 або 36
УкрСибБанк Платіж за страхування від нещасного випадку 260 грн. Комісія за кредит для багатодітної сім’ї в Україні -10 грн. 3000 – 150000 3-60

Умови, щоб взяти кредит багатодітній мамі, всюди дуже різні. Інші деталі найкраще уточнювати у співробітника установи під час особистого звернення.

Кредит багатодітній мамі у МФО

Мікрофінансові організації пропонують взяти кредит багатодітній родині на набагато лояльніших умовах, так само, як і для будь-якого іншого жителя нашої країни. Спрощена система передбачає можливість отримати фінансування для будь-якої категорії людей:

  • Безробітних;
  • Що вийшли з місць позбавлення волі;
  • Неофіційно працевлаштованих;
  • Студентам;
  • Матерям або батькам у декреті;
  • Пенсіонерам;
  • Іншим, соціально незахищеним українцям.

Найбільш вигідний пільговий кредит для багатодітної сім’ї пропонують наступні компанії:

МФО Перша позика, до Сума, грн Термін, до Документи
Dinero 10000 300 – 15000  

 

62 дні

 

 

Паспорт + код платника податків

CreditPlus 5000 500 – 10000
MoneyVeo 4000 50 – 15000
Miloan 6000 500 – 15000
MyCredit 4000 100 – 10 000

Як бонусну послугу, МФО пропонують пролонгацію, яку можна активувати у будь-який момент й отримати 2-3 тижні додаткового терміну на виконання боргових зобов’язань.

Позика на картку оформлюється онлайн і вимагає не більше 30 хвилин часу позичальника. Якщо ж звернення повторне, то укладення договору відбувається за 10 хвилин.

Такими кредитними пропозиціями користуються сотні сімей в Україні. Для них ця співпраця вигідна відсутністю величезної кількості бюрократичних моментів оформлення, швидкої угодою і можливістю відстрочити час повернення в разі настання форс-мажорних обставин. Мінімум документів – максимум задоволення!

Залиште свій відгук 1 Відгук

Дякуємо за ваш відгук
Відразу після модерації адміністратором сайту, коментар буде опублікований

!!!
Перевірте чи правильно заповнені поля

Ответ пользователю

Ваша оцінка: